Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

πφφ......

εχω 2 ποδηλατα τωρα...

του φραγμα και το δικο μου...

να τα πουλησω "κρυφα" να παρω ενα καλο FS XC? :p

η να πουλησω του φραγμα (παλι κρυφα) και να αναβθαμισω το δικο μου ;

μαλλον αυτο θα κανω :p

Link to comment
Share on other sites

1η μέρα από τις 4 της αποτοξίνωσης.. Επέζησα το "πρωινό" .. θα ναι δύσκολες οι επόμενες μέρες.. το καλό είναι ότι θα χάσω λίγο λίπος.. το κακό είναι ότι μάλλον όταν τελειώσει θα φάω ότι δεν έφαγα 4 μέρες μαζί lol.

Έχεις εσύ περιττό λίπος; :hmm:

:p

Link to comment
Share on other sites

Λίπος είπε ότι θα χάσει, όχι περιττό λίπος. Όλοι οι άνθρωποι έχουν λίπος. Επίσης είναι στερεό, όχι στέρεο.

Επειδή σας συμπαθώ σας διορθώνω, αλλιώς θα αδιαφορούσα.

Link to comment
Share on other sites

Κοτόσουπες, κρεατόσουπες να φανταστώ (χωρίς να έχεις αφαιρέσει το λίπος κιόλας)

Καλά θα ήταν.. Χορτόσουπα η μία, κι η άλλη κοτόσουπα.. χωρίς κοτόπουλο.. και λίπος! Αφού βράσει βγάζεις το κρέας από μέσα κι αφήνεις μόνο τα κόκαλα.

Έχεις εσύ περιττό λίπος; :hmm:

:p

Μετά από πρόσφατη λιπομέτρηση έχω 15.2% λίπος.. Αν πέσει στο 10% καλά θα είμαστε.

Ήδη πεινάω!

Link to comment
Share on other sites

πφφ......

εχω 2 ποδηλατα τωρα...

του φραγμα και το δικο μου...

να τα πουλησω "κρυφα" να παρω ενα καλο FS XC? :p

η να πουλησω του φραγμα (παλι κρυφα) και να αναβθαμισω το δικο μου ;

μαλλον αυτο θα κανω :p

Κάτσε να το δοκιμάσω πρώτα εγώ, μόλις έρθω και μετά καν' το ότι θες :p

[MENTION=23]DJD[/MENTION] : Κατέβαζε αγγούρια...

Link to comment
Share on other sites

Το μεσημεριανό μου..

attachment.php?attachmentid=47691&stc=1&d=1326802413

Περιλαμβάνει..

2 μήλα

1 καρότο

1 φέτα λεμόνι με τη φλούδα

¼ κίτρινη πιπεριά

1 φέτα αγγούρι

1 κομμάτι σέλινο

1 κομμάτι μπρόκολο

1 φέτα παντζάρι

Τι ευτυχία :bad:

post-23-1416075748,9749_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και φαντάσου να μην χάσεις τίποτα.... :rofl:

Μωρέ δεν είναι τόσο το βάρος όσο πιο πολύ να καθαρίσει ο οργανισμός από την καθημερινή σαβουροφαγία (για να τον ξαναγεμίσουμε..)

Link to comment
Share on other sites

Ψωφ πλιζ! Μέχρι και την παρασκευή αυτές τις αηδίες θα τρώω..

Yoga; Σε καλό δρόμο είσαι. : P

Ο πατέρας μου, μέγας δάσκαλος της hatha yoga έπαθε οστεοπόρωση από τα 10ημερα αποτοξίνωσης!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι.

Ερώτηξη: Γιατί όσα τρώγονται όπως είναι...δεν τα τρως όπως είναι; :p (α-μπλεντ-άριστα δηλαδή) Θα νοιώθεις και περισσότερο χορτάτος.

Καλή ερώτηση, δε ξέρω. Νομίζω είναι πιο εύκολο να τα απορροφήσει ο οργανισμός έτσι. Ο [MENTION=93]ΓιαγκΤ[/MENTION] ίσως γνωρίζει.

Γιάγκο δε κάνω yoga :p

Link to comment
Share on other sites

Τα δύο μανταρίνια, μετά από μία διπλή μακαρονάδα με κόκκινη σάλτσα και κασέρι, πιάνονται σαν αποτοξίνωση; :rofl:

Σήμερα είχε τρέξιμο. Κάθε φορά πιο γρήγορα, αλλά ο σφάχτης* παραμένει και ειδικά σήμερα έπιασε από νωρίς. Τι φταίει; (είχα φάει 4 ώρες πριν)

και το offtopic συνεχίζεται...

*http://kiou-kirbiologia.blogspot.com/2011/11/blog-post_08.html - Εγώ πονάω στα δεξιά, ακριβώς εκεί που τελειώνει ο θώρακας.

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

1η μέρα από τις 4 της αποτοξίνωσης.. Επέζησα το "πρωινό" .. θα ναι δύσκολες οι επόμενες μέρες.. το καλό είναι ότι θα χάσω λίγο λίπος.. το κακό είναι ότι μάλλον όταν τελειώσει θα φάω ότι δεν έφαγα 4 μέρες μαζί lol.

κάτσε να καταλάβω,κάνεις δίαιτα γιατί έχεις προγραμματίσει κάτι-ας μαντέψω-σε 400-500 χλμ ;

σε τι έδαφος;

τοποθεσία;

με ποιο ποδήλατο θα πας ;

πες,πες :D

εγώ μαζεύω ενέργεια σαν ελατήριο,το Σαββάτο που έχω μίνι άδεια(ελπίζω δλδ) θα τη κάνω και θα με ψάχνουν :p

l2phile τα μανταρίνια σε χάλασαν μαν,να τα κόψεις :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.