Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

απαραίτητο αξεσουάρ για τις μέρες που φυσάει :p

Εδώ κάνουμε αμάν να χάσουμε 10 γραμμάρια κι εσύ θα βάλεις 20 κιλά πάνω σου; :hehe:

Μια ωραία διαφήμιση της Garmin

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=o8YhrAAvh7w]Garmin Winter Training 2012 - Christophe Le M[/ame]

Έγινε επεξεργασία από DJD
Link to comment
Share on other sites

καθε βολτα που του κανω μετα απο το σερβις , ολο κ πιο πολυ λατρευω το ποδηλατο μου.

πραγματικα πεταει.

φραγμα , αντε...κοιταξε να το χαρεις για να βεβαιωθεις για την αγορα του κυβου σου :D

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION] : μαρεσει που πηγες κ αγορασες πεταλια για να μου δωσεις τα δικα μ , κ πεταλια δε πηρα τελικα..

το μυαλο σου στην ολγα το ειχες ;:p

αυριο εχει εξερευνιτικη στο αιγαλεω και σαββατο αν την παλεψω (λογω δουλειας) 80χιλιομετρα γυρος σαλαμινας

Link to comment
Share on other sites

Πηρα πετάλια γιατι μου αρέσανε πιο πολύ και πιάνουν καλύτερα, δεν είπα ποτέ πως έχω πρόθεση να σου δώσω πίσω τα δικά σου (!!!) :D:):p

Ο κύβος είναι ωραίος!!! θέλω να δω τι θα δω αύριο στην έκθεση, πιο πολύ για καμία προσφορά πάω!! με βλέπω να φεύγω με κάνα πιρούνι λολ!

Πάσχα κλείσε για Αχλάδι μεγάλη βδομάδα!! (βιάζομαι καθόλου?) :D

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κάνουμε αμάν να χάσουμε 10 γραμμάρια κι εσύ θα βάλεις 20 κιλά πάνω σου; :hehe:

Μια ωραία διαφήμιση της Garmin

να ρωτήσω κάτι πάνω στο βίντεο.....

στα τελευταία δευτερόλεπτα φαίνεται να ανεβάζει παλμούς...να λιώνει στην κυριολεξία.....δεν είναι λάθος μετά από τέτοια καταπόνηση να παρκάρεις το κουρσάκι και να κάθεσαι στην άκρη του δρόμου? παντού διαβάζω οτι το σωστό είναι να σταματάς βαθμιαία και όχι ακαριαία την άσκηση...μάλλον ήταν αντιεμπορικό για την διαφήμιση?

Link to comment
Share on other sites

Οι αγώνες πάντα με sprint τελειώνουν που είσαι πάνω από τα όρια σου, αναγκαστικά κάθεσαι στην άκρη του δρόμου να βρεις την ανάσα σου. Ναι θεωρητικά πρέπει να σταματήσεις σταδιακά με πολλά rpm για να μη μείνει το γαλακτικό οξύ μέσα σου, αλλά δεν έχεις τέτοιες πολυτέλειες στους αγώνες. Γι'αυτό πάνε και τους πλακώνουν στα μασάζ μετά.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κάνουμε αμάν να χάσουμε 10 γραμμάρια κι εσύ θα βάλεις 20 κιλά πάνω σου; :hehe

περισσότερο για αστείο την έβαλα αλλά χτες παρά τα 80 κιλάκια μου, ο αέρας με πήγαινε πέρα-δώθε σαν φύλλο :p

επίσης : photo218copy.jpg

μόλις έφτασαν,αναμένατε road test το Σάββατο :)

ναι,ξέρω,χάλια φώτο

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Seems expensive...

φθηνά δεν τα λες αλλά η πρώτη μου προτεραιότητα είναι η απόδοση

Καλύτερα δεν συμφέρει να πάρεις δύο τέτοια?:hmm:cree t6 led zoom | eBay

δεν μου πολυαρέσουν τέτοια μακρυνάρια πάνω στο τιμόνι,έχω ένα της qlite αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος

teaser :D

photo221zz-copy-6874.jpg

photo224-6878.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ερωτευμένος...:man_in_love:

Σήκωσα για πρώτη φόρα ποδήλατο 7870 γραμμάρια (θα μπορούσε να είχε χορηγό και την AMD :p ) και ένα λίγο ελαφρύτερο Specialized S-works...

Το πρώτο 1500 ευρά, αλλά παλιό και μτχ και το δεύτερο πάνω από 5 χιλιάρικα.

Για να συνέλθω χτύπησα 20χιλιόμετρα με το 15κιλο το δικό μου... :( :bye:

Παρεμπιπτόντως τα garmin-ια την παλεύουν στις υψομετρικές μετρήσεις; Η κινητάρα μου (HTC Desire) μία φορά δείχνει τον λόφο 260, μία 230 και σήμερα 223. Γενικά έχει πτωτική τάση. Μήπως φεύγει με τις βροχές και θάβω τον σένσορα;

EDIT: Μόλις έμαθα ότι τα φθηνά gps έχουν οριζόντια ακρίβεια 10μέτρα και κατακόρυφη ...40. Έχει ακόμη 3 μέτρα να πέσει ο λόφος.

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ερωτευμένος...:man_in_love:

Σήκωσα για πρώτη φόρα ποδήλατο 7870 γραμμάρια (θα μπορούσε να είχε χορηγό και την AMD :p ) και ένα λίγο ελαφρύτερο Specialized S-works...

Το πρώτο 1500 ευρά, αλλά παλιό και μτχ και το δεύτερο πάνω από 5 χιλιάρικα.

Για να συνέλθω χτύπησα 20χιλιόμετρα με το 15κιλο το δικό μου... :( :bye:

Για να σε τσιγκλάρω κι εγώ λίγο παραπάνω; 4240 βρίσκομαι.. χωρίς τροχούς :p

Link to comment
Share on other sites

Με το δικό σου θα τελειώσω μόνο που θα το δω. Δεν θα χρειαστεί να το ακουμπήσω :p

6100 μου είπε εκτίμηση ο άλλος ο αθληταράς. Θα βάλεις βαριές ρόδες ή απλά σε έριξε;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7634]cddaraa[/MENTION] [MENTION=4508]Dem[/MENTION]

Παιζει να ειμαι τοσο τυχερος και να υπαρχει καποιος που να εχει αλλαξει πισω ντεραγιε απο deore (σειρα rd-m5xx ..εχει βγαλει καμποσα) με SLX ( RD-M662)??

Καποια στιγμη πρεπει να αλλαξω το δικο μου και το slx το βρισκω στο περιπου ενα 10ευρω παραπανω.

Έγινε επεξεργασία από ΝTG
Link to comment
Share on other sites

Με το δικό σου θα τελειώσω μόνο που θα το δω. Δεν θα χρειαστεί να το ακουμπήσω :p

6100 μου είπε εκτίμηση ο άλλος ο αθληταράς. Θα βάλεις βαριές ρόδες ή απλά σε έριξε;

Οι ρόδες δεν θα είναι βαριές, αλλά πρόσθεσε και την κασέτα, τα λάστιχα και τα quick releases..

Link to comment
Share on other sites

Σωστός. Δεν τα πρόσθεσα. Ε βαρύ θα είναι :o:p

Μου χρωστάς τις σπιτικές ντόπες.

EDIT: Πες κανένα pr0n info (να γουστάρουμε και εμείς οι ανώμαλοι)

friday_gifdump_25_5L22F_15.gif

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.