Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

και ναι...αφου χωνεψα το φαι των γιορτων..τελειωσα και κατι δουλειες που με βαρυναν δυο μερες τωρα...ειμαι ετοιμος για τα πρωτα 30-50κμ για το νεο ετος.

Και ......εγενετο βροχη!!FFFFUUUUUUUUUUUUUU...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μωρή θα λιώσεις?!?!?!

Να βγείς!!!

Και εγώ έπαιξα το πρώτο 7κ τρέξιμο με μαμημένο όμο (τον μάμησα Ιάσωνα στο Downhill την Παρασκευή) :D αλλά πρέπει, γιατί ίδρωσα βότκα!!

τώρα με τα Αγγλάκια εδώ (Γιάγκοοοοοοο) θα στρώσω πρόγραμμα με το νέο έτος!!

Ιάσωνα μεγειά τα νέα πράγματα στο εργαλείο!!

Link to comment
Share on other sites

attention !!!

μίνι-πρόβλημα,το δεξί spd άρχισε να κουμπώνει λίγο προς τα μέσα (1,2 μοίρες προς τα αριστερά δλδ) τι να κάνω;διορθώνεται με το να ξεσφίξω λίγο τις αλλενόβιδες και να πάω το πεταλάκι προς τα μέσα;

Link to comment
Share on other sites

attention !!!

μίνι-πρόβλημα,το δεξί spd άρχισε να κουμπώνει λίγο προς τα μέσα (1,2 μοίρες προς τα αριστερά δλδ) τι να κάνω;διορθώνεται με το να ξεσφίξω λίγο τις αλλενόβιδες και να πάω το πεταλάκι προς τα μέσα;

Ρύθμισε πάλι το σχαρακι στο παπούτσι.

Σφίξε περισσότερο τις βίδες να μην στρίβει

Link to comment
Share on other sites

τέρμα σφιγμένο/α είναι Γιάγκο,το μετακίνησα μερικά χιλιοστά και ψιλοβελτιώθηκε κάπως

όχι όμως όπως θα ήθελα

τεσπα,αύριο θα πάρω το αλλεν μαζί μου και θα το ρυθμίσω στην πορεία

σ' ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλη μερα παιδια,

Εχω πειστει πλεον πως τα Spd ειναι must.Εχετε να μου προτεινετε κατι απο CRC η και απο ελλαδα για παπουτσια πεταλια! Δεν θα ηθελα να δωσω πολλα λεφτα.()

max 120

Αν εχει επισης αγορασει καποιος ισοθερμικο απο crc πανω-κατω ας μου προτεινει και ενα απο δαυτα!

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτά θα χτυπήσω για το mountain (με το οποίο πάω μόνο άσφαλτο :p )

Shimano R540 SPD-SL Road Pedals | Buy Online | ChainReactionCycles.com

Shimano R077 SPD SL Road Shoes | Buy Online | ChainReactionCycles.com

Βασικά πες και τι ποδήλατο έχεις, τι χρήση κάνεις, αν όταν γυμνάζεσαι κάνεις δίαθλο (πχ αυτά δεν βολεύουν για περπάτημα).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.