Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Όταν πρωτοείδα αυτό το βίντεο, η πρώτη σκέψη που έκανα ήταν "ποιος χρειάζεται λιγνίτη και πυρηνικά εργοστάσια για ρεύμα, άμα έχεις μερικές χιλιάδες τέτοιους..." :p

Link to comment
Share on other sites

Έτσι πρέπει να πάω εγώ με το 14άρι πίσω, για να πιάσω 60.

BTW επειδή έπεσε το thread από ποζεροβόλτες.... μετά από 3,5 εβδομάδες αποχής και με 3 μέρες ακόμη να παίρνω αντιβίωση :p

SportsTrackLive | agras | Cycling

Ave Moving Speed 30.10kph ... δεν με χάλασε.

[MENTION=23]DJD[/MENTION] : Κάτι διαδρομές σου με 40avg ήταν σε πεδιάδα ή με λοφάκια( βουνά με τίποτα, δεν θα σε πιστέψω :p )

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23]DJD[/MENTION] : Κάτι διαδρομές σου με 40avg ήταν σε πεδιάδα ή με λοφάκια( βουνά με τίποτα, δεν θα σε πιστέψω :p )

Φλαταδουρα, μεσα σε 50χλμ αντε να ειχαμε συνολικα 300μ αναβαση.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9381]papajim[/MENTION] Γιατί ρε ρατσιστή δεν βάζεις μέσα και σαράβαλο (MTB) 10ετίας;

Έχω βέβαια semi-slick λάστιχα....2.10 προφίλ :p

@NTG Δεν είχα προσέξει τα υψομετρικά http://ridewithgps.com/routes/857739/ Τρελό κατέβασμα πριν την Μάνδρα

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Επειδη βαρεθηκα να το δειχνω στον αλλον 10 φορες την ημερα....θα το δειξω και εδω.

Δεν ειναι κριμα αυτο το ποδηλατο??

Σαν να με καλει ενα πραμα...

Forme Victeur Road Bike 2011 | Buy Online | ChainReactionCycles.com

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω προβλημα με τα φρενα ρε συ....αφου με ξερεις.

(αντε ρε ταχυδρομε ελα αυριο να δω πως ειναι να φρεναρεις επιτελους)

καιρός @#$%#@&!!!!

Στο τσακ προλαβαμε σημερις...τι τσακ δλδ ..μια ωρα μετα ξεκινησε(η βροχη) νομιζω.

Παντως με συμβατικα ρουχα οι 8 βα8μοι ειναι ψιλοοριο..(λιγο ακομα μπορω να πεσω:p)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.