Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Έλα ρε, εγώ το έχω πει για αυτο το Σαββατο πως ειμαι οφ 100%.

Εχω παρασκευη γαμο - καταστροφη πολυ φίλης που θα τελειώσει πρωτες πρωινες και με ποσότητα αλκοολ που δεν θα μπορώ να περάσω ΕΞΩ απο το αυτοκίνητο, και αν δεήσει ο θεος και σηκωθώ το Σαββατο θα παω την μπιατς παραλία με 30+ που δίνει.

Για αυτό σας εκραζα για μεσοβδομαδα αλλά μου δουλεύεις μεχρι τις 12.00...

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε, εγώ το έχω πει για αυτο το Σαββατο πως ειμαι οφ 100%.

Εχω παρασκευη γαμο - καταστροφη πολυ φίλης που θα τελειώσει πρωτες πρωινες και με ποσότητα αλκοολ που δεν θα μπορώ να περάσω ΕΞΩ απο το αυτοκίνητο, και αν δεήσει ο θεος και σηκωθώ το Σαββατο θα παω την μπιατς παραλία με 30+ που δίνει.

Για αυτό σας εκραζα για μεσοβδομαδα αλλά μου δουλεύεις μεχρι τις 12.00...

Παρασκευή ----> Αιγάλεω ( μόνο για Άντρες) : P

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, ναι αλλά αυτό προυποθέτει πως δεν θα πάω δουλειά πριν ;)

γιατί σπίτι πριν τις 6.00 χλωμό και ο γαμος ειναι 8.30 Βούλα. (και μένω Κηφισιά)

Κυριακή το κοιτάμε με χαρά αν θέτε!

Link to comment
Share on other sites

Σε βόλτες στυλ Freeday πηγαίνει κανείς; Εγώ συνήθως πηγαίνω στη Freeday και στην Ξέμπαρκη (Τρίτη 20:30, Πλ. Ασωμάτων).

προσωπικα δεν πηγαινω πολυ συχνα, αλλα αμα κανονησουμε 2-3 ημερες πριν, ειμαι μεσα.

Link to comment
Share on other sites

γιαγκο για σαββατο μιλουσα...

τασο;θα λειπω ολη μερα,θα εισαι μονος,.θα πας για ποδηλατο το απογευμα.θα σχολασω θα γυρισω κ αντι να σε δω θα μου φυγεις παλι;κ το σαββατο πρωι παμε βασιλικα; χαζος εισαι ε; κ το ποδηλατο αυτο δεν παταει φριντει

Link to comment
Share on other sites

αν το θεωρεις φυσιολογικο , πηγαινε τι να σου πω

αλλα οχι με τον κυβο.βρες αλλο

ψιτ να σου πω.. σε λιγο θα αφησω το ποδηλατο για panaracer και το φτιαξιμο-νυχι.

Αν ειναι να μου βγαινει η πιστη στην ασφαλτο να μην τα βαλω, να βαλω rocket ron. λεγε πριν φυγω για γραφειο!

καλημερα

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1243]fotme[/MENTION]

δε ξερω ρε συ σπυρο.Ολα πηγαινουν.δεν ειναι οτι καλυτερο αλλα εγω εχω παει και καλλιθεα - βαρκιζα και εχω γυρισει.με εντονους ρυθμους

απλως δε τρεχεις τοσο και εχεις πιο βαρια κυληση.

Δε μπορει να εχεις απαιτησεις να πατανε καλα στο χωμα αλλα και στην ασφαλτο :p

Link to comment
Share on other sites

OK ετσι ειναι, το θεμα μου ειναι μονο αν δεν πανε Καθολου ασφαλτο τα συγγεκριμενα, αλλα αποτι καταλαβαινω ειναι οπως και τα αλλα χωματινα. Φευγω (θα το αφησω εκει), ποσο λες να μου παρει για επισκευη νυχιου(μεχρι να ερθει το καινουριο), ρυθμισμα φρενα και περασμα τα λαστιχα ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.