Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Video που τράβηξα εγώ..

Απέφευγα τα εμπόδια..

δε ξερω αν οδηγησες επιτηδες για το βιντεακι και καλα προσπαθεις να μπεις στον ποδηλατοδρομο σου , αλλα σαν οδηγηση ειναι ακρως επικινδυνη και για σενα και για αλλους..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

οδηγησα σε πολη μετα απο πολλα χρονια...Μου πηρε ωρα να συνηθισω τα αυτοκινητα...αλλα οκ...με μερικες εξαιρεσεις oi περισσοτεροι με προσεχουν:p

Σε χαλαρους ρυθμους μαζεψα 23κμ...κατιτις παραπανω απο ωρα.

Eπομενη βολτα ειναι μεχρι Τυρναβο :p (32km πηγαινε ελα.)

Ααααει χααααασου....λιπακι.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω αν οδηγησες επιτηδες για το βιντεακι και καλα προσπαθεις να μπεις στον ποδηλατοδρομο σου , αλλα σαν οδηγηση ειναι ακρως επικινδυνη και για σενα και για αλλους..

Προσπαθούσα για το βιντεάκι να είμαι στον ποδηλατόδρομο όσο περισσότερο μπορούσα..

Κανονικά, και για ευνόητους λόγους, δεν μπαίνω καθόλου στον ποδηλατόδρομο, και δεν κάνω τέτοια σλάλομ (εκτός αν είμαι μόνος στον δρόμο και έχω ορεξούλες)

Link to comment
Share on other sites

NTG πάμε καμιά μέρα μαζί αν θες. Δεν έχω πολύ που ξαναξεκίνησα και εγώ. Συνήθως κάνω τον γύρο της Λάρισας και καμιά δυο φορές Λάρισα - Τερψιθέα - Ελευθερέ - Λάρισα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nα παμε ...απλα ελπιζω να μην τα κανεις ολα αυτα την ιδια μερα....:p

Το β κομματι πρεπει να ειναι καμμια 25αρια μονο :p (και καλη διαδρομουλα...btw απο πλευρας κινησης)

Link to comment
Share on other sites

παιδια οποιος ειναι απο αθηνα και ψηνεται, μπορουμε να κανονισουμε κυριακη αναβαση πεντελης, καταβαση απο καποιον χωματινο, να περασουμε απο νεα μακρη παραλιακα και να καταληξουμε δικαστικα(σχοινια) για βουτια και φαγητο μετα.

who is in?

Link to comment
Share on other sites

παιδια οποιος ειναι απο αθηνα και ψηνεται, μπορουμε να κανονισουμε κυριακη αναβαση πεντελης, καταβαση απο καποιον χωματινο, να περασουμε απο νεα μακρη παραλιακα και να καταληξουμε δικαστικα(σχοινια) για βουτια και φαγητο μετα.

who is in?

im out γιατι κυριακη μαλλον παω για γυρο πεντελης που ισοδυναμουν με διπλασια χιλιομετρα της παρνηθας!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τόσο καιρό που πήγαιναν; Πετώντας ή στην μεσαία λωρίδα; Τζίσους αυτή η χώρα..

Link to comment
Share on other sites

Όχι βρε, επιτρέπουμε να γίνει αυτό που γίνεται ήδη, επιβραβεύουμε το αυτονόητο και μετά μπαίνει στο επόμενο spotάκι της Κυβέρνησης με tag "διευκολύνουμε την ποδηλασία, εξοικονομούμε καύσιμα, προωθούμε την άθληση".

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

thread ban σε παρακαλώ Κώστα........με χτυπάς τώρα που είμαι και φανταράκι και δε βγάζω χαρτζηλίκι....

Υπομονή....

Βtw για να ξεχαρμανιάζεις λίγο, να σου κανονίσω μετάταξη στην ΠΑ; Σε κάποιους διαθέτει κάτι τέτοια για τις υπηρεσιακές μετακινήσεις τους.

3-Wheeler.jpg

http://64.19.142.11/www.bikenorthidaho.com/images/3-Wheeler.jpg

:p

Σε CRIMSON RED όμως....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.