Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Sirrus Sport 2010 με 619€ ή να κοιτάξω σε αντίστοιχα μοντέλα του 2011? (πωλητής μου ανέφερε ότι δεν έχουν διαφορές εκτός απο την +- 50 ευρώ στην τιμή.)

Και να έχουν διαφορές, αν δε μπορείς να τις καταλάβεις, πάρε του '10. Επίσης παζάρεψε κι άλλο την τιμή, εγώ αντίστοιχα από 580€ το είχα πάρει 420€

Link to comment
Share on other sites

Ε πες το και αναρωτιόμουνα σήμερα που πήγα να πάρω την μάσκα γιατί έλαμπε σαν πυγολαμπίδα : P

νταξει :) για να πω την αληθεια ηταν ψιλοβροχο, αλλα ρε Γιαγκο μολις ειχαμε φαει, βροχερο πεταλι μεχρι καλλιθεα, αποβιβαση Μοναστηρακι ελεω εργων κ βουρ για ανω πατησια. το πακετο ηταν αυτο το πλακακι που εχουν στο πεζοδρομιο που ειναι 3῏4 ραβδωσεις. Η κοπελα που ητανε μαζι μας στο δρομο του Θησειου τον κλασσικο εξω απτο σταθμο, ειχε κοσμο, ορδθοπεταλια για να μην ακουμπησει κατω, μια πεταλια πανω στο πλακακι κ παρτη κατω με το πλαι διπλα σε κατι κλειστα τραπεζια παραλια με Ακροπολη :D. Ολη η πατησιων μαρνης εχει μετατραπει σε ενα ασταματητο νταλαβερι. Πολη ωραια φαση, να το ξανακανουμε παιδια.

εδιτ> οφειλω να αναφερω την πολυποικιλοτητα γυναικων που τριγυριζαν, το Σαββατο μονο, τον Fragma :D

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα, δεν το είδα το ΣΚ.

Σόλων η σέλα δεν με ενοχλεί καθόλου (με κολάν πάντα), μέχρι 90 φεύγα που έχω κάνει ΧΜ σε βόλτα. Δεν ξέρω πόσο πιο άνετη είναι η άλλη.

Fotme, ίσως να πάμε καμία αυτές τις μέρες γιατι 5η φεύγω για ποδηλασία τρελή πασχαλιάτικη στο Πήλιο ;)

Πλάκα πλάκα είναι κανείς που θα είναι Πήλιο / βόλο να τα οργώσουμε?

Link to comment
Share on other sites

το πακετο ηταν αυτο το πλακακι που εχουν στο πεζοδρομιο που ειναι 3῏4 ραβδωσεις.

Μάλλον αναφέρεσαι στο κιτρινοπό πλακάκι... Είναι για τους τυφλούς. Αναγκαίο κακό για να μπορούν κι αυτοί οι άνθρωποι να κυκλοφορούν στο δρόμο. Βέβαια με τόσα @@ που κλείνουν τις ράμπες και παρκάρουν πάνω στο πεζοδρόμιο, δε μπορούν... :whip:

Link to comment
Share on other sites

dolly : εχω την σχαρα.ποτε θες να ερθεις να την παρεις ;

αντε γιατι σε βλεπω να πηγαινεις ποδηλατωντας μεχρι το πηλιο..!

Επισης , εχω ασφαλτινα λαστιχακια.αντε να δω πως θα πηγαινει ο κυβος στην ασφαλτο :D

Link to comment
Share on other sites

σημερα σχολαω 23.30.μολων λαβε

αυριο 21.30 αλλα κανονιζω μετα εξοδο με φιλους

παιδια δεν ειναι πολυ γελοιο το ποδηλατο ;

edit : ρε μλκ με καθετο τωλο δεν ηταν και το βανακι που πηρα για αχλαδι ;

μια χαρα δε δουλεψε η σχαρα ;

post-5513-1416075150,9065_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά είναι σαν ποδήλατο αδερφής έτσι...

Βγάλε τα ασφάλτινα γρήγορα!!!

θα σε τηλ για να την μαζέψω σήμερα / αύριο ρε, θενκς!

EDIT

Ρε μλκ, έχει πιο πολλά καλώδια απο ότι έχει κολώνα της ΔΕΗ, ΤΙ έχεις πάνω Τζισους,,,

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3-4χμ/ω παραπανω average στην ιδια διαδρομη.

Η αισθηση ειναι διαφορετικη τελειως...

Αλλα οχι...κουρσας δεν γινομαι.Εγω θελω να κανω ποδηλατο και να εχω την ησυχια μου.να βλεπω τα ελαφακια μου.τα αγριογουρουνα , κανα φιδακι , τα πουλακια να κανουν τσιου τσιου και το μονο που να ακουγεται να ειναι οι μλκιες που λεμε μεταξυ μας.

με απλα λογια

ποδηλατο βουνου

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον αναφέρεσαι στο κιτρινοπό πλακάκι... Είναι για τους τυφλούς. Αναγκαίο κακό για να μπορούν κι αυτοί οι άνθρωποι να κυκλοφορούν στο δρόμο. Βέβαια με τόσα @@ που κλείνουν τις ράμπες και παρκάρουν πάνω στο πεζοδρόμιο, δε μπορούν... :whip:

ναι το κιτρινοπο, δεν το ηξερα οτι ητανε για τυφλους κ αναρωτιομουν ποιος λακαμας το εχει επιλεξει παντου. Αυτο μαζι με το μαρμαρακι στις ακρες των πεζοδρομιων ειναι θανατος στη βροχη. Αλλα αν ειναι για τετοιο σκοπο, χαλαλι η οποια τουμπα.

πολυ ωραια τα ασφαλτινα, τι παχος ειναι, τι μαρκα κ ποσο, καθονται στην υπαρχουσα ζαντα ? ποση ωρα βγαλε῏βαλε?

Link to comment
Share on other sites

ειναι με ζαντες και δισκοπλακες ετοιμες 180/180 για να μην αλλαζω λαστιχα.

πιστευω πως η διαφορα μπορει να παει και στο 5αρη γιατι παιζουν ρολο πολλα.

σημερα ειχε παραπανω αερα . ημουν κ κουρασμενος λιγο.Παραπανω ντυμενος , παραπανω κινηση..Οποτε μπορει να με εκοψε.Αλλα ενταξει , σιγουρα εχει διαφορα.Μιλαω για τα συγκεκριμενα που ειναι κ ακριβουτσικα σα λαστιχα(50Ε ζευγαρι)

Παντως αν κανεις παραπανω ασφαλτο , αξιζει να σκασεις λεφτα με 2ο σετ τροχων.Αν οχι , δεν αξιζει να μπεις στην διαδικασια.

Υ.Γ εμενα το 2ο σετ λαστιχα ροτορες ,ζαντες δε τα πληρωσα.Απλως τα εχω οσο θελω για δοκιμη.

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια τα ασφαλτινα, τι παχος ειναι, τι μαρκα κ ποσο, καθονται στην υπαρχουσα ζαντα ? ποση ωρα βγαλε῏βαλε?

Kenda kwick roller

2.1 x 1.50

θες και αλλες σαμπρελες.Για να βγαζεις , βαζεις μια φορα την εβδομαδα ειναι βασανο

Link to comment
Share on other sites

ενταξει (@δολλυ) δεν χρειαζεται να πας στην αλλη ακρη για "σεμι-σλικ" λαστιχο( χ1.5)

Μπορεις να περιοριστεις στο 1.75 που (συνηθως) δεν θες αλλες σαμπρελες.

Αναλογως και τι φορας ηδη βεβαια...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.