Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

τώρα που το βλέπω το cable routing του μπροστά φρένου είναι παράξενο.

Κανονικά ο σωλήνας πρέπει να έρθει από την μέσα μεριά της μπότας της ανάρτησης. Όχι πως αλλάζει τίποτις δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

παιδιά τώρα που είδα το ποδήλατο του gomar μου ανάψανε κάτι λαμπάκια μέσα μου ...

θέλω bike !!! προτείνετε μέχρι 300 ευρώ

εδώ http://www.thelab.gr/off-topic/new-bike-mexri-300-eyro-90262.html#post1062966753

Link to comment
Share on other sites

που να τραβαγα και κανονικες φωτογραφιες πλυμμενο που το εχω δλδ :p

σας ευχαριστω παιδια.

ειναι το cube acid 2010 με Tora SL 2011 αναρτηση

shimano SLX φρενα με deore xt ροτορα 180αρη μπροστα και shimano 180 πισω , deore xt ντεραγιε , shimano δισκοβραχιωνα , deore επιλογεις στο τιμονι και τα γαματα λαστιχα panaracer fire xc pro 2.1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα απο κοπη τη πιτα του cyclist..

μισο θα ανεβασω φωτο να δειτε πως εγινε το ποδηλατο απο λασπη :p

στην ιδια θεση εννοειται (εντωμεταξυ μια ωρα το καθαριζα χθες :p)

photo_57.jpg

photo_56.jpg

photo_55.jpg

photo_54.jpg

photo_53.jpg

photo_58.jpg

οχι για οσους ρωτησουν , δε το αφηνω βρωμικο μεσα ετσι

ποια ωραια πραγματακια armaggedon ? συγκεκριμενα το πηγα στον κεφαλα στην νικαια.Δε κανει παζαρια , αλλα κανει πολυ καλη δουλεια

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

οποιος εχει χρονο ας το δει.ειναι 15λεπτα απλως ορισμενα σημεια ειναι ωραια..Δυνατα τα ηχεια για να ακουγεται κ τι λεμε.

Να δειτε τι εστι λασπη , γλυστρισμα , να καρφωνεται κλαδι στο ποδηλατο , τουμπες με τα spd και ολα αυτα μεσα στην φυση.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=7orTBBhcKFw&feature=feedu]YouTube - GOPR0039[/ame]

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

:hehe:

Btw.. το άλλο σ/κ θα μαι ελλάδα, οπότε αν μπορεί κάποιος να βρει ένα mtb φύγαμε για βόλτα! (Δρόμου έχω ήδη βρει!)

σου εχω βρει ενα καλο scott ποδηλατο στο υψος σου , ετοιμασου για Κυριακη πρωι να σε παμε στα μονοπατια των βασιλικων;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.