Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Την Τετάρτη που μας πέρασε πήγα με 2 ακόμη άτομα από Περιστέρι στο halbike (halandri bike).

H διαδρομή και τα στατιστικά της ήταν αυτή

chstath's Activities | RunKeeper

Αν υπολογίσουμε επίσης οτι πριν φτάσουμε κάναμε διαδρομή Περιστέρι-Κέντρο-Χαλάνδρι ( 20χιλιόμετρα και 45λεπτά)

και στο γυρισμό είχαμε Χαλάνδρι-Κέντρο-Καλλιθέα (να αφήσουμε το 1 άτομο) και πίσω Περιστέρι (30χιλιόμετρα και 1μιση ώρα)

μπορώ να πω οτι χάρηκα το κουρσάκι και τα spd προχθές. :D

Γύρισα βέβαια στις 2μιση σπίτι αλλά το άξιζε και με το παραπάνω.:T:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ψαξου καλυτερα σε μεταχειρισμενο και οχι καινουργιο.

η για ideal freeder περσινο μοντελο αν θες καινουργιο

Θα προτιμουσα σε καινουριο και ας ειναι περσινο/προπερσινο/whatever μοντελο...

To Tiburon που προτεινες racer παραπανω, παιζει φτηνοτερα απο 360 που βλεπω στη σελιδα? Γιατι εχω απολυτο οριο τα 300 και μεταξυ μας, ουτε αυτα θελω να φτασω...

Επισης για το μεγεθος, τι ψαχνω? Ειμαι ~1.85 σε υψος...

Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι παρακολουθω σα τρελος τις χιονοπτωσεις σε ολη την αττικη τωρα

και περιμενω αυριο την χιονοβολτα στην παρνηθα με τα ποδηλατα μεσα στο χιονιι!!!!!!!!!!!!! οεοεοεοοεοε

Link to comment
Share on other sites

Καλα οποιος περιμενει να παει χιονι με τις αλυσιδες στο ποδηλατο ειναι γελοιος.Sorry...

Με τα ειδικα τα λαστιχα κατι θα γινει,αλλα οχι οπως στην πρωτη φωτο,προς θεου ΧΑΧΑΧΑΧ :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ρε man.Εχω δει ομως ποδηλατο με τα λαστιχα της δευτερης φωτο εν δρασει.Κανει δουλεια ,οσο του το επιτρεπει η ποσοτητα του χιονου στο εδαφος...

Τα νυχια μου θα μυρισω ρε; χαχα

Link to comment
Share on other sites

θέλω και γω mountain για χιονοκαταστάσεις :cry:

αποστολή εξετελέσθη......τα Vredestein Fortezza Tricomp μαμάνε! ούτε γλίστρα ούτε σούπα.....και το παπουτσάκι δε γλυστράει καθόλου! και το bar tape άψογο στο χιόνι με το γαντάκι.και το γαντάκι ζεστό.και το μπουφανάκι και όλα! :D

είμαι τρομερά ικανοποιημένος από τις αναβαθμίσεις στο ποδήλατο και τις τελευταίες μέρες το χαίρομαι όσο δε πάει :T:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.