Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Χαχαχαχα καλα ο φιλος σου δεν εχει δικιο...

Μπες μονος σου στην ιστοσελιδα της CUBE να δεις.Ισα-ισα εχει καποιους πολυ ωραιους χρωματικους συνδυασμους.Ειδα μοντελα με χρωμα μεχρι και στην ακρη του λαστιχου.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα :hehe:

:hehe:

Βγάλε την ρόδα κι αν μπορείς βγάλε και την κασέτα, είναι φτηνό το εργαλείο. Αν την βγάλεις βούτηξε τα γρανάζια για λίγο σε degreaser, μετά πέρασε τα με wd40 και τέλος καθάρισε τα καλά με ένα πανάκι. Αν δεν θέλεις να την βγάλεις πάρε ένα πανί, βούτηξε το σε degreaser και κάνε ένα ένα γρανάζι ξεχωριστά. Το ίδιο με wd40 μετά και λίγο νερό από πάνω. Και μη βάζεις λάδι σε αυτά τα γρανάζια, δεν χρειάζονται.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

hydra αυτα που ζητας με τα λεφτα που δινεις δεν υπαρχει περιπτωση να βρεις ποδηλατο γιατι δεν υπαρχει...

κοιτα σε scott , cube , specialized , giant

ο dolly πηρε ενα specialized κοντα στα 400 νομιζω...το hardrock ? καπως ετσι..για ψαξε

Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχεις,οπως το ειχα φανταστει αλλωστε...για τα λεφτα αυτα δεν παιζουν αυτες οι απαιτησεις μου.

Τo Hardrock GoMaR το ειδα σημερα το μεσημερι στην ερευνα αγορας που εκανα ,αλλα και το Sport και το Disc που ερχονται κοντα στα 400 ευρω ειναι 21" το μεγαλυτερο.

Εγω με 24" και πασχιζω σε μια μετρια ανηφορα,με 21" δεν θα πηγαινω αγκωμαχώντας? :X:

Πού μικρο μου φαινεται...

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο,οντως ,τωρα που το βλεπω και στα ελληνικα το λεει πιο ξεκαθαρα για τους τροχους.

Ε τοτε αυτο εδω καλο φαινεται :)

http://www.specialized.gr/index.php?page=shop.product_details&category_id=35&flypage=flypage_bikes2010.tpl&product_id=115&option=com_virtuemart&Itemid=81〈=el&vmcchk=1&Itemid=81

Link to comment
Share on other sites

Για αυτα που ζητουσες δεν εφταναν τα λεφτα.Full suspension δηλαδη μαλλον rear θα εννοεις με τιποτα σε αυτα τα λεφτα.Τα δισκοφρενα που λες δεν υπαρχει λογος.Αυτα που φορανε ειναι υπεραρκετα για να σε κρατησουν.Και τελος για το κλειδωμα της μπροστα αναρτησης επειδη εχει και το δικο μου σου λεω οτι απλα παιζω με αυτην οχι οτι μου χρειαστηκε ποτε..

Εξαλλου λεφτα για αλλαγες που θα θελεις να κανεις θα μαζεψεις αν και δεν νομιζω οτι θα σου φανει κατι λειψο,τουλαχιστον τον πρωτο καιρο μεχρι να φθαρει κατι..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

.Και τελος για το κλειδωμα της μπροστα αναρτησης επειδη εχει και το δικο μου σου λεω οτι απλα παιζω με αυτην οχι οτι μου χρειαστηκε ποτε..

και εγω επαιζα μεχρι που την εσπασα την πρωτη βδομαδα:hehe: και εμεινα ολο το καλοκαιρι χωρις ποδηλατο.

Link to comment
Share on other sites

Είχα ρεπό σήμερα, είχαμε σχετικά καλή μέρα (=λίγο ήλιο και δεν έβρεχε) και πήρα τα βουνά. 75χλμ σε 3 ώρες και 5 λέπτα λέει το gps με 1400μ ανάβαση. Ο ήχος που κάνουν οι cosmic είναι απίστευτος.. ένα συνεχόμενο γουπ-γουπ, όχι δεν είναι σαν να γαυγίζει σκύλος αλλά δε ξέρω πως να το περιγράψω :p

attachment.php?attachmentid=40565&stc=1&d=1282914283

post-23-1416074578,3383_thumb.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι ο καμερα-μαν.

Ολα ξεκινησαν απο ενα στοιχημα.

Αξιοσημειωτο το σημειο στο οποιο πηγε να μας το χαλασει ενας γυφτος με το αμαξι του και στο τελος που περναει ο πατερας του παιδιου και τον κραζει. :rofl:

2 km σούζα !!!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=3ybgTOMfE9Y]YouTube - 2 km ΟΞΏΟΞΆΞ± !!![/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.