Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Ρε συ Ιασωνα οι μεγαλυτερες αποστασεις που κανω με τα ποδια τα τελευταια χρονια ειναι.

Αμαξι - σπιτι - αμαξι - δουλεια - πελατης - αμαξι...

Οποτε νομιζω πως ειναι λογικο να το "φοβαμαι" λιγο :hug:

@ Κωστα το τσιγαρο το ειχα σταματησει 4 μηνες αλλα το ξανα ξεκινησα..

Μόλις ανέβεις στο ποδήλατο θα το κόψεις, θα βλαστημάς κάθε τσιγάρο που έχεις ανάψει.

Δε χρειάζεται πάντως να φοβάσαι καθόλου γιατί δεν χρειάζονται βιασύνες, θα ξεκινήσεις σιγά σιγά. 1η βδομάδα να κάνεις 5χλμ, δεύτερη 7η, τρίτη 10 και πάει λέγοντας.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μια αποφαση ειναι ! :happy2:

Ετσι οπως με βλεπω θα ξεκινησω αμεσα.

Τι ποδηλατο προτεινετε για αρχη ? (μην δω κανενα ideal με 600ε)

Δεν εχω συγκεκριμενο οριο στο μυαλο μου.

Ταβανι ααααααααας πουμε τα 200 ευρω :flex:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα προχώρησα πιο πέρα. Σιγούλια σιγούλια βγήκε η διαδρομή, σε ένα-δύο σημεία δυσκολεύτηκα μόνο :flex: ~8-8.5KM ανηφόρα, ξέχασα να κοιτάξω το κοντέρ όταν έφτασα :whistle2:

Time: 1:17:35

AVG: 18KM/h

MAX: 66.8KM/h

Dist: 23.37KM

http://ridewithgps.com/routes/125856

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

να πουμε στον κοσμακη εδω τους ποδηλατοφιλους οτι βλεπουν ωραια το μεγαλο νουμερο 66,8 αλλα δε ξερουν οτι τα κανεις χωρις ΚΡΑΝΟΣ !!!

και ναι στο λεω δημοσιως για να σε κραξουν κιαλλοι γιατι ειτε face 2 face ειτε msn δε βαζεις μυαλο

Link to comment
Share on other sites

24αρι +dual suspension+λάστιχα 6 χρόνων off road με 500 χλμ+τρελοί οδηγοί = κλ@νεις μεντες :yes4:

Μεχρι 5 χλμ μπορω μετα με κουραζει το δικο μου.

Ωραιος ο Κυβος σου, εχεις καποιο link να το δω απο ''κοντα''? :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.