Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

κάνε cable management ρε...μη βαριέσαι.....μαύρη duct tape για να μη κρέμονται τα συρματόσκοινα και το καλώδιο του κοντέρ μακριά από το λαιμό:mobile1:

σαν αυτή που βάζουμε στο τιμόνι;

BTW το κοντέρ το πήρα με 3$ από το ebay..

και από λειτουργίες..........ΤΟΥΜΠΑΝΟ!

Link to comment
Share on other sites

πω μου βαζεις δυσκολα..λες και στο ειπα για συγκριση

αυτα που θυμαμαι (παιζει να ειναι κ αυτα δλδ)

current speed

maxim speed

avg speed

distance

overall distance

clock

τωρα αν εχει κατι αλλο δε ξερω αν κ δε νομιζω

Link to comment
Share on other sites

πω μου βαζεις δυσκολα..λες και στο ειπα για συγκριση

αυτα που θυμαμαι (παιζει να ειναι κ αυτα δλδ)

current speed

maxim speed

avg speed

distance

overall distance

clock

τωρα αν εχει κατι αλλο δε ξερω αν κ δε νομιζω

το δικο μου εχει αυτα + στροφες ανα λεπτο.

λες και τις βγαλαμε να ''τις'' μετρισουμε:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη σχέση που είχα με ποδήλατο στα σχολικά μου χρόνια ήταν ένα haro με το οποίο το μόνο που κατάφερα ήταν να σπάσω δις τα μούτρα μου κι ένα MB μάρκας everest από τα Praktiker...

Τελευταία έχω ψηθεί άσχημα να αγοράσω ενα ποδήλατο για να "ξεπιαστώ" λίγο καθώς πλέον τα πόδια μου τα χρησιμοποιώ μόνο για να πηγαινοέρχομαι εντός του σπιτιού...:lazy:

Θα θελα κάτι on-off, για βόλτες και στο δρόμο αλλά και να ξεδίνω λίγάκι στο Φιλοπάππου...(Παρεπιπτώντος πολλούς γείτονες βλέπω εδώ....:cool:) Το ποσό που μπορώ να διαθέσω αυτή τη στιγμή είναι μαξ 450 άντε 500....Λογικά έπειτα από μια γρήγορη ματιά μάλλον σε ideal θα καταλήξω...Το θέμα είναι που?

Άντε βοηθήστε ντε!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

εχουμε κατι σε υδραυλικο δισκοφρενο center lock στα ~ 150Ε μπρος πισω χωρις δισκοπλακες

- μου πεσε λιπαντικο σ αυτα που εχω τωρα (ποσο βλακας) και δεν στρωνουν με τιποτα

τα καθαρισα τα τριψα με γυαλοχαρτο, εβγαλα τα τακακια τα τριψα και αυτα και ακομα τριζουν

πως σταματαει αυτο το τριξιμο...ελεος..

Avid Juicy 3.5 2010

Shimano Deore Disc Brakes M535

Shimano Deore Disc Brakes M575 - Ltd Edition

καπου εκει ειμαι...η εγκατασταση ειναι ευκολη?

θα τα παρω απο το internet

γιατι στην Ελλαδα εχουν μεχρι και 80% πανω και δεν λεει...

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

εχουμε κατι σε υδραυλικο δισκοφρενο center lock στα ~ 150Ε μπρος πισω χωρις δισκοπλακες

- μου πεσε λιπαντικο σ αυτα που εχω τωρα (ποσο βλακας) και δεν στρωνουν με τιποτα

τα καθαρισα τα τριψα με γυαλοχαρτο, εβγαλα τα τακακια τα τριψα και αυτα και ακομα τριζουν

αμα ποτισουν τα τακακια με λιπαντικο/λαδι δεν γινεται τιποτα.τα αλλαζεις καθαριζεις πολυ καλα τις δισκοπλακες με dirtwash.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιεπ, τον απέβαλαν από τον αγώνα. Οι δύο πρώτες κουτουλιές οκ.., δικαιολογούνται από τις αγκωνιές που έπεφταν, η τρίτη ήταν αδικαιολόγητη και τραβηγμένη και νομίζω γι'αυτό τον έστειλαν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το freeday είχε Θησείο-Σύνταγμα-Χίλτον-Βουλιαγμένης-Καλαμακίου-Ποσειδώνος και τελικό προορισμό το Καβούρι για μπανάκι.

Μόλις γύρισα σπίτι :hehe:

κοίτα που θα με κάνεις να βγάλω (ή να παρω...) το ποδήλατο απο την αποθήκη...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.