Jump to content



Project ''Plexi'' - Part -37. LevelOne router mod. Part -4


Lakisss

Recommended Posts

Να ευχαριστήσω θερμά όσους Lab-ίτες ήρθαν σήμερα στο Γκάζι, και μας τίμησαν με την παρουσία τους.

Περιμένω πολλούς αύριο με ακόμα περισσότερες απορίες και ερωτήσεις.

Καλά τα ''μπράβο'' και τα ''συγχαρητήρια'' αλλά εμένα με ικανοποιεί περισσότερο να λύνω απορίες, να δίνω διευκρινίσεις, και να συζητάω περισσότερο για κατασκευαστικά προβλήματα-ζητήματα.

Link to comment
Share on other sites

Project Plexi απο φωτογραφια και απο κοντα εχει διαφορα.Απο φωτο τα ηχεια μου φαινοταν ασχημα....Ενταξει απο κοντα ,απλα δεν υπαρχουν λογια.Γενικα ολο σαν συνολο και το tower απλα εργο τεχνης!Μπραβο! :)

Ο ηχος ετσι και ετσι προς το μετριο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Project Plexi απο φωτογραφια και απο κοντα εχει διαφορα.Απο φωτο τα ηχεια μου φαινοταν ασχημα....Ενταξει απο κοντα ,απλα δεν υπαρχουν λογια.Γενικα ολο σαν συνολο και το tower απλα εργο τεχνης!Μπραβο! :)

Ο ηχος ετσι και ετσι προς το μετριο.

πως κατάφερες να το διακρίνεις με τόση φασαρία (μουσική από τα άλλα ηχεία πιο πέρα)?

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική δουλειά με σημασία στη λεπτομέρεια. Συνδυάζει την ακρίβεια του βιομηχανικού με το μεράκι του χειροποίητου! Μπράβο και πάλι!

Τον ήχο δε μπόρεσα να τον διακρίνω καθόλου μέσα στη φασαρία των άλλων ηχείων.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πως κατάφερες να το διακρίνεις με τόση φασαρία (μουσική από τα άλλα ηχεία πιο πέρα)?

Οταν πηγα,ναι μεν ειχε πολυ κοσμο,αλλα δεν επαιζε απο αλλου δυνατα.Οταν το δυναμωσε λιγο ο Λακης ηταν εμφανης η ποιοτητα. :/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ παρά να γίνω και εγώ "κοινότοπος":

Λάκη μας το Plexi Project τα σπάει , και να σου πώ και γιατί -που δεν στο είπα από κοντά-, γιατί ενώ υπάρχουν και άλλες δουλιές που έχουν γίνει με φαντασία, η δουλειά που έκανες εσύ είχε κατα βάση να αντιμετωπίσει την πρόκληση του να μετατρέψεις κάτι συνηθισμένο σε κάτι καινούριο χωρίς να επέμβεις στη φόρμα του αλλά μόνο στο υλικό του.

Το πόσα προβλήματα έπρεπε να ξεπεραστούν -είμαι σίγουρος, μόνο εσύ το ξέρεις- αλλά το αποτέλεσμα είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΌ, μόνο άμα το δείς από κοντά συνειδητοποιείς ότι η "κάθε βίδα" είναι προιόν σκέψης και αγάπης στην λεπτομέρεια -από τα "φυτευτά " θερμόμετρα μέχρι την στεναχώρια για τις "λαμαρινοβιδες".

Όλη η δουλειά φωνάζει από μακρυά ότι εδώ υπάρχουν πράγματα που δεν συναντάς κάθε μέρα.

Εδώ υπάρχει μια "Διάφανη κατάθεση ψυχής", εδώ το ΜΕΡΑΚΙ περισεύει!!.

Και αυτό το τελευταίο -το μεράκι- είναι κάτι που πρέπει, όπου και όταν το βλέπουμε να το σεβόμαστε ακριβώς γιατί εδώ φαίνεται χωρίς "φιοριτούρες και μπιμπίλες" η "ψυχούλα του άλλου" και εσύ φίλε μου ξεχειλίζεις από αυτό.

Γι' αυτό και εγώ δεν έχω να πώ τίποτε άλλο από ένα μεγάλο ευχαριστώ!!!

Φίλε Νίκο να είσαι καλά να παίρνουμε κουράγιο και οι υπόλοιποι.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Και όσο για τον ήχο:

Τα ηχεία παίζουν πολύ καθαρά, και αποδίδουν με πολύ ευκρίνεια μεσαίες και υψηλές.

Όσο για τα μπάσα, αυτό δεν μπορώ να πώ ΄τι ο χώρος επέτρεψε να καταλάβω, κάτι πήγε να γίνει όταν έκλεινε η βραδυά αλλα ...μας "βάλανε χέρι" , οπότε το μόνο που μπορώ να πώ είναι ότι με ένα δυνατό ενισχυτή τα γούφερ θα αποδώσουν με πιο σφικτό και στακάτο ήχο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Άν περάσεις απο το Γκάζι και τα δείς όλα τότε να κρίνεις και να ψηφίσεις, όχι έτσι!

Να λείπουν αυτές οι τάσεις μηδενισμού, προς πάσα κατεύθυνση παρακαλώ!

το δικο σου ειναι το καλυτερο! ειχαν και οι αλλοι μεν ωραιες ιδεες.. αλλα η δικια σου ηταν απιστευτη...

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστεύω αδικήθηκες

Απο τους 5 πρώτους, οι 3 σας αξίζατε τη θέση αλλά μόνο εσύ πέρασες το όριο της δημιουργίας με φρου φρου αρώματα λαμπάκια νεράκια για να χαίρονται τα παιδάκια και κινήθηκες ΚΑΙ στο πεδίο της λειτουργικότητας. Και δε μιλάω για ψυκτρούλες διακοσμητικές αλλά για καινοτόμες ιδέες όπως οι μετρητές θερμοκρασίας στις ψύκτρες ή το σύστημα δρομολόγησης καλωδίων, ανάρτησης HDD και ψύξης RAM. Και μπήκες στον κόπο να φτιάξεις λειτουργικά ηχεία που στην αγορά θα κόστιζαν τρελές τιμές.

Σε έναν διαγωνισμό που θα εξέταζε και άλλα θέματα εκτός του case modding θα ειχες καλύτερη θέση.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστεύω αδικήθηκες

Απο τους 5 πρώτους, οι 3 σας αξίζατε τη θέση αλλά μόνο εσύ πέρασες το όριο της δημιουργίας με φρου φρου αρώματα λαμπάκια νεράκια για να χαίρονται τα παιδάκια και κινήθηκες ΚΑΙ στο πεδίο της λειτουργικότητας. Και δε μιλάω για ψυκτρούλες διακοσμητικές αλλά για καινοτόμες ιδέες όπως οι μετρητές θερμοκρασίας στις ψύκτρες ή το σύστημα δρομολόγησης καλωδίων, ανάρτησης HDD και ψύξης RAM. Και μπήκες στον κόπο να φτιάξεις λειτουργικά ηχεία που στην αγορά θα κόστιζαν τρελές τιμές.

Σε έναν διαγωνισμό που θα εξέταζε και άλλα θέματα εκτός του case modding θα ειχες καλύτερη θέση.

Υιοθετώ αυτούσιο το παραπάνω ποστ, σε επίπεδο δημιουργικότητας (αυτή δε ζυγίζεται) αλλά και λειτουργικότητας (αυτή ζυγίζεται) το Project Plexi βρίσκεται μακράν μπροστά imho.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστεύω αδικήθηκες

Απο τους 5 πρώτους, οι 3 σας αξίζατε τη θέση αλλά μόνο εσύ πέρασες το όριο της δημιουργίας με φρου φρου αρώματα λαμπάκια νεράκια για να χαίρονται τα παιδάκια και κινήθηκες ΚΑΙ στο πεδίο της λειτουργικότητας. Και δε μιλάω για ψυκτρούλες διακοσμητικές αλλά για καινοτόμες ιδέες όπως οι μετρητές θερμοκρασίας στις ψύκτρες ή το σύστημα δρομολόγησης καλωδίων, ανάρτησης HDD και ψύξης RAM. Και μπήκες στον κόπο να φτιάξεις λειτουργικά ηχεία που στην αγορά θα κόστιζαν τρελές τιμές.

υιοθετω κι εγω την παραπανω αποψη

με μια μονο τροποποιηση

Σε έναν διαγωνισμό που θα εξέταζε καθαρα το case modding

θα ειχες την πρωτη θέση.

Το θεμα ειναι οτι οταν ψηφιζει απλος κοσμος που δεν εχει σχεση με το αθλημα

προφανως μετραει πιο πολυ η πρωτοτυπια του θεματος

και λιγοτερο η αρτιοτητα της κατασκευης και ο παραγοντας της λειτουργικοτητας

για δυσκολια κατασκευης, θεμα ψυξης,κτλ... ουτε λογος.

imho η πρωτη τριαδα ευτυχως σωθηκε απο τη διακριση της συμμετοχης της DTA

θα μ'αρεσε παντως του χρονου να εβλεπα καταρχην ενα διαχωρισμο κατηγοριων

(κατι το οποιο θα προϋπέθετε βεβαια και μεγαλυτερο αριθμο συμμετοχων)

και ισως καποιου ειδους επιτροπη

της οποιας η ψηφος θα ειχε τουλαχιστον το 50% της βαρυτητας του τελικου αποτελεσματος.

πιστευω θα ηταν πιο δικαιο και για τους συμμετεχοντες ετσι.

οπως και να χει

αξιζουν συγχαρητηρια στους συμμετεχοντες και τους νικητες

για τα project, τις πληροφοριες και φυσικα τον χρονο που διεθεσαν

οπως και στα παιδια του PcTechnology για την οργανωση/στησιμο του τμηματος αυτου

Και του χρονου

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι οταν ψηφιζει απλος κοσμος που δεν εχει σχεση με το αθλημα

προφανως μετραει πιο πολυ η πρωτοτυπια του θεματος

και λιγοτερο η αρτιοτητα της κατασκευης και ο παραγοντας της λειτουργικοτητας

για δυσκολια κατασκευης, θεμα ψυξης,κτλ... ουτε λογος.

Αυτο ακριβως.

θα μ'αρεσε παντως του χρονου να εβλεπα καταρχην ενα διαχωρισμο κατηγοριων

και μενα θα μαρεσε :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι από την ώρα που γύρισα σπίτι, τι να γράψω για την εμπειρία μου στο ADW-2010.

Θα είμαι απόλυτα ειλικρινής, θα πώ πράγματα έξω απ'τα δόντια και ελπίζω κανείς να μήν θιγεί.

Έφυγα πάρα πολύ πικραμένος απο την έκθεση....

Έπαθα μεγάλη ήττα ομολογώ, απογοητεύτηκα, και στεναχωρήθηκα.

Καταρχάς να πώ ότι έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος απο τους υπεύθυνους της διοργάνωσης.

Τα παιδιά μου συμπεριφέρθηκαν άψογα, πρόσεξαν το project τις ημέρες που έλειπα, και με ανέχτηκαν παρόλο που έπαιζα πολλές φορές δυνατά τα ηχεία.

Να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που γνώρισα εκεί, που με βοήθησαν στο στήσιμο και στο ξεφόρτωμα.

Γνώρισα ωραία τυπάκια που ο καθένας κουβαλάει την δική του τρέλα, έχουν όρεξή για δημιουργία, το διασκεδάζουν, και έχουν ομαδικό πνέυμα.

Να πώ τώρα και τα παράπονα-πικρίες μου...

Κακά τα ψέμματα...η Ελλάδα δέν είναι ακόμα έτοιμη για τέτοιους διαγωνισμούς!

Τί εννοώ? Ο κόσμος δέν ξέρει γιατί έρχεται εκεί, δέν ξέρει τί βλέπει, δέν ξέρει το αντικείμενο.

Τί άκουσα?

-''Τί είναι αυτό?'' (τουλάχιστον 50 φορές δείχνοντας το case...)

-''Ηχοσύστημα είναι?'' (τουλάχιστον 10 φορές δείχνοντας το case πάλι...)

-''Αυτά είναι ηχεία?''

-''Ο υπολογιστής είναι αυτός?'' (2 φορές δείχνοντας τον ενισχυτή...)

-''Τί κάνετε εσείς εδώ?'' (δείχνοντας όλη την αίθουσα!)

-''Πουλάτε κάτι εδώ?''

-''Έχεις κάτι σε υδρόψυξη, αλλιώς να φύγω! (πώς λέμε έχεις κάτι σε ψητό), του είπα όχι και έφυγε!

-''Φίλε είσαι πολύ πίσω σε hardware...χρέπι είναι!'' (και όμως το άκουσα και αυτό αυτολεξεί είς διπλούν μάλιστα!)

Τί να πρωτοθυμηθώ ρε παιδιά να σας λέω ατάκες, και μάλιστα απο άτομα ηλικίας όχι πάνω από σαράντα!

Ευχάριστη έπληξη ήταν άτομα που είχαν διαβάσει το worklog μου, και ήξεραν ακριβώς τί είχα κάνει.

Συζητήσαμε αρκετά και ήξεραν πού να εστιάσουν επάνω στα σημεία. Τέτοια άτομα θέλω εγώ.

Ακόμα πιό ευχάριστη έκπληξη ήταν άτομα άσχετα με τον χώρο, που ήταν πραγματική αποκάλυψη!

Έπεσα επάνω σε ηλεκτρονικούς, μηχανικούς, ηχολήπτες και ηλεκτρονικούς υπολογιστών.

Μιλήσαμε για ρεύματα, γειώσεις, ηλεκτροστατικά φορτία λόγω plexy, Hz, crossover, cnc, απίστευτες λεπτομέρειες.

Δυστυχώς όμως αυτοί ήταν πολλοί λίγοι...

Να πώ τώρα και το παράπονό μου για όσους είναι στο TheLab.

Περίμενα πολύ κόσμο απο εδώ, ο οποίος τελικά δέν ήρθε....

Σηκώνω ένα worklog εδώ και δύο χρόνια, έχω βάλει 2000 photos και έχω εξηγήσει τα πάντα και το παραμικρό.

Συγνώμη ρέ παιδιά...άν δέν έρθει κόσμος που γνωρίζει την δουλειά μου, ποιόν περιμένω εγώ? Τον τυχαίο?

Για να σας γνωρίσω κατέβηκα κιόλας!

Συγνώμη άν γίνομαι υπερβολικός για μερικούς, αλλά είπαμε είμαι πολύ πικραμένος....

Προσπάθησα να δείξω μία άρτια δουλεία, και άκουγα ένα κάρο βλακώδης ερωτήσεις!

Θα μου πείς δέν το περίμενες απο τον απλό κόσμο? Όχι!

Τί να πώ....το modding στο Athens Digital Week είναι σάν τις πωλήσεις των δισκογραφικών.

Τραγουδάει η Χάρις Αλεξίου, αλλά η Τζούλια Αλεξανδράτου κάνει το σουξέ.

Εγώ κατέβασα την Χάρις, αλλά είχα αντιμετώπιση Τζούλιας....

Δέν πρόκειται να ξανακατέβω, γιατί δέν υπάρχει λόγος για μένα.

Άν έπαιρνα μία λεκάνη και πέταγα το hardware στο καζανάκι, περισσότερη αξία θα είχε για τους πολλούς εκεί...

Θα πώ μιά μεγάλη κουβέντα τώρα και πάρτε την όπως θέλετε, αλλά έτσι νιώθω σάν Νίκος.

Κατέβασα την πιό ολοκληρωμένη δουλειά που θα δεί το ADW ever!

Case με δουλειά δύο χρόνων πίσω του, και ηχοσύστημα pc αξίας 1200euros (σε υλικά) δέν πρόκειται να ξαναδεί το ADW. Δέν υπάρχουν παλαβοί σάν εμένα πολλοί...

Όλα αυτά για να έρθει να τα δεί ο άσχετος με το αντικείμενο, και όχι κάποιος να ανταλλάξουμε πέντε κουβέντες επί της ουσίας της κατασκευής....Worklog δύο ετών πήγε στράφι.

Η πλάκα ήταν που στεναχωριόμουνα επειδή δέν ήταν plexy καί η οθόνη τρομάρα μου...

Τρομερά ευχάριστη έκπληξη μεταξύ άλλων ήταν ο κύριος Seafalco.

Απίστευτος τύπος ο οποίος με ξετίναξε στις ερωτήσεις, και αφιέρωσε κανά δίωρο με την περίπτωσή μου.

Μάλιστα είχε φέρει και φακό για να ερευνήσει το case εξονυχιστικά!

Τέτοια γουστάρω εγώ....:T: να λέμε και να μήν τελειώνουμε...

Τέλος πάντων, τα είπα και ξεσπάθωσα....

Να ευχαριστήσω ξανά τους λίγους Lab-ίτες που με τίμησαν, και συγνώμη και πάλι άν στεναχώρησα ορισμένους.

Γιά όσους δέν μπόρεσαν να έρθουν το καταλαβαίνω....μιλάω για αυτούς που προτίμησαν να πάνε για καφέ ή κάτι άλλο.

Με πικράνατε πολύ....

Νίκος.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι από την ώρα που γύρισα σπίτι, τι να γράψω για την εμπειρία μου στο ADW-2010.

Θα είμαι απόλυτα ειλικρινής, θα πώ πράγματα έξω απ'τα δόντια και ελπίζω κανείς να μήν θιγεί.

Έφυγα πάρα πολύ πικραμένος απο την έκθεση....

Έπαθα μεγάλη ήττα ομολογώ, απογοητεύτηκα, και στεναχωρήθηκα.

Καταρχάς να πώ ότι έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος απο τους υπεύθυνους της διοργάνωσης.

Τα παιδιά μου συμπεριφέρθηκαν άψογα, πρόσεξαν το project τις ημέρες που έλειπα, και με ανέχτηκαν παρόλο που έπαιζα πολλές φορές δυνατά τα ηχεία.

Να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που γνώρισα εκεί, που με βοήθησαν στο στήσιμο και στο ξεφόρτωμα.

Γνώρισα ωραία τυπάκια που ο καθένας κουβαλάει την δική του τρέλα, έχουν όρεξή για δημιουργία, το διασκεδάζουν, και έχουν ομαδικό πνέυμα.

Να πώ τώρα και τα παράπονα-πικρίες μου...

Κακά τα ψέμματα...η Ελλάδα δέν είναι ακόμα έτοιμη για τέτοιους διαγωνισμούς!

Τί εννοώ? Ο κόσμος δέν ξέρει γιατί έρχεται εκεί, δέν ξέρει τί βλέπει, δέν ξέρει το αντικείμενο.

Τί άκουσα?

-''Τί είναι αυτό?'' (τουλάχιστον 50 φορές δείχνοντας το case...)

-''Ηχοσύστημα είναι?'' (τουλάχιστον 10 φορές δείχνοντας το case πάλι...)

-''Αυτά είναι ηχεία?''

-''Ο υπολογιστής είναι αυτός?'' (2 φορές δείχνοντας τον ενισχυτή...)

-''Τί κάνετε εσείς εδώ?'' (δείχνοντας όλη την αίθουσα!)

-''Πουλάτε κάτι εδώ?''

-''Έχεις κάτι σε υδρόψυξη, αλλιώς να φύγω! (πώς λέμε έχεις κάτι σε ψητό), του είπα όχι και έφυγε!

-''Φίλε είσαι πολύ πίσω σε hardware...χρέπι είναι!'' (και όμως το άκουσα και αυτό αυτολεξεί είς διπλούν μάλιστα!)

Τί να πρωτοθυμηθώ ρε παιδιά να σας λέω ατάκες, και μάλιστα απο άτομα ηλικίας όχι πάνω από σαράντα!

Ευχάριστη έπληξη ήταν άτομα που είχαν διαβάσει το worklog μου, και ήξεραν ακριβώς τί είχα κάνει.

Συζητήσαμε αρκετά και ήξεραν πού να εστιάσουν επάνω στα σημεία. Τέτοια άτομα θέλω εγώ.

Ακόμα πιό ευχάριστη έκπληξη ήταν άτομα άσχετα με τον χώρο, που ήταν πραγματική αποκάλυψη!

Έπεσα επάνω σε ηλεκτρονικούς, μηχανικούς, ηχολήπτες και ηλεκτρονικούς υπολογιστών.

Μιλήσαμε για ρεύματα, γειώσεις, ηλεκτροστατικά φορτία λόγω plexy, Hz, crossover, cnc, απίστευτες λεπτομέρειες.

Δυστυχώς όμως αυτοί ήταν πολλοί λίγοι...

Να πώ τώρα και το παράπονό μου για όσους είναι στο TheLab.

Περίμενα πολύ κόσμο απο εδώ, ο οποίος τελικά δέν ήρθε....

Σηκώνω ένα worklog εδώ και δύο χρόνια, έχω βάλει 2000 photos και έχω εξηγήσει τα πάντα και το παραμικρό.

Συγνώμη ρέ παιδιά...άν δέν έρθει κόσμος που γνωρίζει την δουλειά μου, ποιόν περιμένω εγώ? Τον τυχαίο?

Για να σας γνωρίσω κατέβηκα κιόλας!

Συγνώμη άν γίνομαι υπερβολικός για μερικούς, αλλά είπαμε είμαι πολύ πικραμένος....

Προσπάθησα να δείξω μία άρτια δουλεία, και άκουγα ένα κάρο βλακώδης ερωτήσεις!

Θα μου πείς δέν το περίμενες απο τον απλό κόσμο? Όχι!

Τί να πώ....το modding στο Athens Digital Week είναι σάν τις πωλήσεις των δισκογραφικών.

Τραγουδάει η Χάρις Αλεξίου, αλλά η Τζούλια Αλεξανδράτου κάνει το σουξέ.

Εγώ κατέβασα την Χάρις, αλλά είχα αντιμετώπιση Τζούλιας....

Δέν πρόκειται να ξανακατέβω, γιατί δέν υπάρχει λόγος για μένα.

Άν έπαιρνα μία λεκάνη και πέταγα το hardware στο καζανάκι, περισσότερη αξία θα είχε για τους πολλούς εκεί...

Θα πώ μιά μεγάλη κουβέντα τώρα και πάρτε την όπως θέλετε, αλλά έτσι νιώθω σάν Νίκος.

Κατέβασα την πιό ολοκληρωμένη δουλειά που θα δεί το ADW ever!

Case με δουλειά δύο χρόνων πίσω του, και ηχοσύστημα pc αξίας 1200euros (σε υλικά) δέν πρόκειται να ξαναδεί το ADW. Δέν υπάρχουν παλαβοί σάν εμένα πολλοί...

Όλα αυτά για να έρθει να τα δεί ο άσχετος με το αντικείμενο, και όχι κάποιος να ανταλλάξουμε πέντε κουβέντες επί της ουσίας της κατασκευής....Worklog δύο ετών πήγε στράφι.

Η πλάκα ήταν που στεναχωριόμουνα επειδή δέν ήταν plexy καί η οθόνη τρομάρα μου...

Τρομερά ευχάριστη έκπληξη μεταξύ άλλων ήταν ο κύριος Seafalco.

Απίστευτος τύπος ο οποίος με ξετίναξε στις ερωτήσεις, και αφιέρωσε κανά δίωρο με την περίπτωσή μου.

Μάλιστα είχε φέρει και φακό για να ερευνήσει το case εξονυχιστικά!

Τέτοια γουστάρω εγώ....:T: να λέμε και να μήν τελειώνουμε...

Τέλος πάντων, τα είπα και ξεσπάθωσα....

Να ευχαριστήσω ξανά τους λίγους Lab-ίτες που με τίμησαν, και συγνώμη και πάλι άν στεναχώρησα ορισμένους.

Γιά όσους δέν μπόρεσαν να έρθουν το καταλαβαίνω....μιλάω για αυτούς που προτίμησαν να πάνε για καφέ ή κάτι άλλο.

Με πικράνατε πολύ....

Νίκος.

Αν και ηθελα πολυ να ερθω δεν βολεψε με το οικονομικο ηθελα πολυ και να δω το project απο κοντα (μιας και το παρακολουθω σχεδον απο την αρχη ) , οπως καινα γνωρισω εσενα για να σου δωσω απο κοντα τα συγχαριτηρια αλλα δυστηχως ειμαι απο θεσσαλονικη και δεν καταφερα να ερθω

Εγω αν ερχοταν καποιος και μου ελεγε για το hardware παιζει να τον αρχιζα και στις σφαλιαρες :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.