Jump to content



Project ''Plexi'' - Part -37. LevelOne router mod. Part -4


Lakisss

Recommended Posts

Εχω μεινει καγκελο! τι εχεις κανει ρε συ! δεν υπαρχει αυτο το θεαμα! φοβερο! excellent, fabulous absolutely marvelous (που ελεγε κι η ελενη!). νομιζω ο φιλος μου που εχει κολληγμα με τα ηχεια πρεπει να τα δει.. βεβαια μπορει να μεινει στον τοπο αλλα νταξει!

p.s: σου ευχομαι πρωτια στο show!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω όλους για τα καλά σας λόγια καταρχάς.

Λόγω δουλειάς θα βρίσκομαι στο event μόνο Σάββατο-Κυριακή, οπότε όσοι θέλετε να γνωριστούμε ελάτε τότε.

Θα χαρώ να σας λύσω όποια απορία έχετε και να απαντήσω σε ερωτήσεις σας.

Όσον αφορά το θέμα του ήχου μόνο το ένα monitor είχα τελειώσει απο καιρό, ενώ τα υπόλοιπα μόλις χθές.

Αυτό σημαίνει ότι τα μεγάφωνα θα χρειαστούν μια περίοδο ''στρωσίματος'' σε μέτριες εντάσεις αναπαραγωγής.

Θα τα παίξω και λίγο δυνατα για να τα δείτε άν θέλετε, αλλά μόνο μέχρι ενός ορίου.

Θα έχει και κόσμο εκεί...μήν τους πρήξουμε κιόλας!

Υ.Γ. Όσοι απ' το Lab έρθετε και έχετε ποστάρει στο project (και μή), να μου λέτε και το nickname σας για να γνωριστούμε κιόλας.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

τα λογια ειναι περιττα οπως λεει και το ασμα.το ολο θεμα εχει απογειωθει πλεον και πιστευω οτι καθε εταιρια με οποιο ονομα και αν εχει που κατασκευαζει κουτια για υπολογιστες και για ηχεια θα ζηλευε την δημιοθργηκοτητα και το ταλεντο σου.. πολυ θα ηθελα να ερθω να τα δω απο κοντα αλλα.... δεν πειραζει.φανταζομαι το αποτελεσμασαν να τα βλεπω απο κοντα. αληθεια μετα απο αυτο το project σκεφτεσαι και για κατι αλλο??οχι απαρετητα σε υπολογιστη.και παλι μπραβο

Link to comment
Share on other sites

Να δω ποσοι θα μπουμε στην εκθεση και το πρωτο που τα ψαχνουμε θα ειναι : ο λακης με το project του . :p

Καλη επιτυχια στο modding event

Ελπιζω να ανεβω Αθηνα για πσκ και να ερθω.

Link to comment
Share on other sites

Ένα λέω Νίκο.. στις photos δεν φαίνεται ποσο μαμάτο είναι ;)

+ 10k!:happy2:

Εγω ενθουσιαστικα κυριως με τα ηχεια..!! Πραγματικα ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ..!

Γιαυτο και θελω σε ενα πμ οποτε το δεις τι ηχεια εβαλες ακριβως! για να κανω κατι αναλογο ξυλο :tongue: )

Link to comment
Share on other sites

Ένα λέω Νίκο.. στις photos δεν φαίνεται ποσο μαμάτο είναι ;)

Ευχαριστώ!

Εμένα μου άρεσε πάλι πααααααάρα πολύ το δικό σου!

Αψεγάδιαστο μοντάρισμα, ωραία ''Ελληνικά'' χρώματα, και φορτωμένο τόσο ώστε να να μήν ''βαραίνει'' το μάτι.

Πανέμορφο...μπράβο! Σίγουρα πρέπει να κάνεις worklog γι' αυτό!

(Θα το κοιτάξω εξονυχιστικά το Σάββατο σίγουρα.)

ProPitsiriko$ οι κωδικοί των μεγαφώνων είναι σε photo στις προηγούμενες σελίδες.

Δέν έχει νόημα να επιχειρήσεις κάτι ανάλογο με τα ίδια μεγάφωνα.

Δέν κανουν τα μεγάφωνα τον ήχο, αλλά ο σωστός συνδυασμός τους με την ανάλογη καμπίνα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!

Εμένα μου άρεσε πάλι πααααααάρα πολύ το δικό σου!

Αψεγάδιαστο μοντάρισμα, ωραία ''Ελληνικά'' χρώματα, και φορτωμένο τόσο ώστε να να μήν ''βαραίνει'' το μάτι.

Πανέμορφο...μπράβο! Σίγουρα πρέπει να κάνεις worklog γι' αυτό!

(Θα το κοιτάξω εξονυχιστικά το Σάββατο σίγουρα.)

Σε ευχαριστώ πολύ,θα υπάρξει worklog μέσα στις επόμενες μέρες.

Απλά είναι πολλές οι photos.

Βήμα βήμα αναλυτικά και πρέπει να τα βάλω σε μια τάξη.

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια πηγα σημερα το πρωι με το σχολειο μου σαν εκδρομουλα και το ειδα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΕΡΩΤΕΥΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΑΓΑ!!:inlove: ρωτησα και κατι παιδια εκει αν ειναι οντως το εξωγηινο αυτο pc απο το παιδι απο το φορουμ μας που το εφτιαξε και μου απαντησε ναι...!!!! να και τα αποδεικτικα στοιχεια.. dsc03915800x600.jpg :worship:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Νεος σχετικα στον κοσμο των PC και αποφασισα να πεσω στα βαθια....

Ειμαι λατρης των κατασκευων παντως ειδους, και η κατασκευη ενος pc case

δεν θα μπορουσε να με αφησει ασυγκινητο!

Ετσι αποφασισα να φτιαξω το δικο μου απ΄το μηδεν......και οτι βγει!!!

ορίστε τι βγηκε... ενα αριστουργημα... περιμενες τετοια επιτυχια τοτε?

Link to comment
Share on other sites

Πού με γύρισες τώρα!

Ξεκίνησα με ένα δραπανοκατσάβιδο και μία σέγα μόνο τότε, ποιός το φανταζόταν....

Το μόνο που θυμάμαι έντονα ήταν που πέρναγε η ώρα και δέν έβλεπα κανένας να απαντάει στο post μού, και τσάκ!....ξεπετάγεται κάποιος κύριος @Greekfragma!

Πάντως το project δέν τελείωσε ακόμη, υπάρχει μία εκκρεμότητα.

Την Τετάρτη βράδυ όταν πήγα τα πράγματα στο Γκάζι άρχισαν όλοι:

''Πώ πώ...'', ''Μαμάτο είναι...'', κτλ. ώσπου ακούγεται απο κάπου μιά φωνή:

''Καλά, η οθόνη γιατί δέν είναι απο plexy???''

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πού με γύρισες τώρα!

Ξεκίνησα με ένα δραπανοκατσάβιδο και μία σέγα μόνο τότε, ποιός το φανταζόταν....

Το μόνο που θυμάμαι έντονα ήταν που πέρναγε η ώρα και δέν έβλεπα κανένας να απαντάει στο post μού, και τσάκ!....ξεπετάγεται κάποιος κύριος @Greekfragma!

Πάντως το project δέν τελείωσε ακόμη, υπάρχει μία εκκρεμότητα.

Την Τετάρτη βράδυ όταν πήγα τα πράγματα στο Γκάζι άρχισαν όλοι:

''Πώ πώ...'', ''Μαμάτο είναι...'', κτλ. ώσπου ακούγεται απο κάπου μιά φωνή:

''Καλά, η οθόνη γιατί δέν είναι απο plexy???''

Η φωνη αυτη ηταν δικια μου :rofl:

Πραγματικα σε εβαλα σε σκεψεις να το κανεις ?

(το σαββατο θελω να σε ρωτησω μερικα πραγματακια περι plexy διοτι μου μπηκε μια ομορφη ιδεα στο μυαλο:happy2: )

Link to comment
Share on other sites

καποτε πηγαινα στο athens tuning (ειμαι ακομι πιο καμμενος με τα αμξια απο οτι με pc) και ελεγα: ειδα skyline, sylvia μιλαμε δεν υπαρχουν τα αμαξια! τωρα αν περασω απο γκαζι θα λεω: ποοοοοοοοοοοοοοοο ειδα το project plexy! τα αλλα λογια ειναι περιτα!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα! ναι οντως! δεν υπαρχουν τα pc μπροστα σαυτο! :worship:

Άν περάσεις απο το Γκάζι και τα δείς όλα τότε να κρίνεις και να ψηφίσεις, όχι έτσι!

Να λείπουν αυτές οι τάσεις μηδενισμού, προς πάσα κατεύθυνση παρακαλώ!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι οτι και να πούμε γι'αυτό το έργο είναι λίγο.RESPECT επι δέκα.Αμα έχεις τρέλλα όλα γίνονται.Άντε και του χρόνου με project glass.Μπράβο και πάλι

Έγινε επεξεργασία από virus3bar
Link to comment
Share on other sites

Άν περάσεις απο το Γκάζι και τα δείς όλα τότε να κρίνεις και να ψηφίσεις, όχι έτσι!

Να λείπουν αυτές οι τάσεις μηδενισμού, προς πάσα κατεύθυνση παρακαλώ!

ενταξει συγνωμη εαν εθιξα καποιους! :cry:

απλα ειναι ο δικος μου τροπος εκφρασης! και εννοειται πως δεν στοχευα κανεναν ουτε εχω τασεις μηδενισμου!!! το μονα pc για τα οποιοα μπορω να πω και λεω ολου του ειδους τις κριτικες ειναι το δικο μου και του αδερφου μου! αν δεν ειχα αρρωστησει ευχαριστως να περνουσα... :hang2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.