Jump to content



Εκλεψαν το control center από τα Z5500


ShadowReaper

Recommended Posts

Γιατί έχω την εντύπωση ότι κάτι καταλάβατε λάθος;

Μπορεί να φταίω εγώ που το ειπα control center(έτσι το έλεγαν σε ένα forum)

Εγώ εννοώ το πρακάτω:

logitech-z5500-3.jpg

Αυτό πάνω στο γραφείο είναι...Και ούτε πουθενά είναι βιδωμένο

(Επειδή καποιοι λένε αν έσκυψε πίσω από το woofer και το ξεβίδωσε...)

Link to comment
Share on other sites

0axhxa0axh0axh καλά άνοιξε ολόκληρο σπίτι,για να πάρει ένα laptop για πέταμα,και το πιο άχρηστο πράμα που μπορούσε να πάρει;:suicide:

Δηλαδή έλεος,τα router,οθόνη,πληκτρολόγιο κτλ δεν του γυάλισαν;

Εκτός αν είναι κάποιος γνωστός σου που ήξερε τι ήθελε!

Τέλος πάντων... ή εσύ ή ο φίλος σου,στείλτε ένα email στην logitech,πείτε ότι έπεσε κάτω έγινε σκ@τα,και λογικά κάποιον τρόπο θα του πουν να πάρει άλλο,και αν το ζητήσουν σπασμένο,πείτε το πετάξαμε.

Υ.Γ control pod λέγεται,και βρίσκεις ανά καιρούς στο ebay,αλλά δεν κάνουν όλα.

Link to comment
Share on other sites

Ebay, κλασσική αξία...

Οι υπόλοιποι, τί ρωτάτε βρε παλικάρια και κάνετε και αλά-csi υποθέσεις ;;;;

Αν ήταν κάνα τζάνκυ που έκανε τη μπούκα λογικό μου ακούγεται, πήρε ότι του γυάλισε και ότι κουβαλιέται εύκολα και γρήγορα.

Όσο για τα καλώδια, μια να κάνεις βγαίνουν, σάμπως στα αυτοκίνητα που κλέβουν τα σιντί κάθωνται να τα ξεβιδώσουν ένα ένα;;;;

Κρίμα για το παλικάρι, το σοκ να διαπιστώνεις ότι σε έκλεψαν είναι μεγάλο, παθών και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Στειλε στα κεντρικα της Logitech...

Ειχε χαλασει ενα ηχειο σε ενα παληκαρι και του το στειλανε δωρεαν...

xm

μηπως να μαζεψω καμια 10ρια φιλους μου και να πουμε οτι μας χαλασε ενα ηχειο να μας τα στειλουν ενα ενα?:rofl:

Link to comment
Share on other sites

xm

μηπως να μαζεψω καμια 10ρια φιλους μου και να πουμε οτι μας χαλασε ενα ηχειο να μας τα στειλουν ενα ενα?:rofl:

Το ελληνικό δαιμόνιο ξαναχτυπά! LOL

Καλό αλλά μόνο για πλάκα.

Γιατί στην πραγματικότητα, κάτι τέτοια κάνανε μερικοί και μερικές με το play.com και μετά μας σταμπάρανε με το ωραίο order limit

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.