Jump to content



Αναβάθμιση μνήμης σε laptop


antonis_man

Recommended Posts

:help1:Έχω ένα laptop Acer Aspire 5632 WLMi και θέλω να αναβαθμίσω την Ram γιατί είναι πιο αργό κ απ'την καθυστέρηση στα παράθυρα:wall:.(Τρέχω την 64bit-η έκδοση Vista ultimate).

Μέχρι πόσα gb μνήμη Ram σηκώνει? (Αλλού είδα 2 κ αλλού 4):wassat:

Ποιον τύπο μνήμης πρέπει να ψάξω?:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Ας πούμε αυτή είναι καλή?

Θα πάρω τώρα τα 2gb και τα άλλα 2 λίγο αργότερα που θα παίζει "μαρούλι"...:shifty:

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1148710&catalog=20&HYMNIMIMEGETHOS=2GB&category=69977

Link to comment
Share on other sites

μην παραπληροφορείς φίλε μου.μια χαρά δουλεύουν οι περισσότερες μνήμες στους φορητούς είτε είναι διαφορετικής μάρκας είτε έχουν μικρές αποκλίσεις στα χαρακτηριστικά των timings.

Link to comment
Share on other sites

μην παραπληροφορείς φίλε μου.μια χαρά δουλεύουν οι περισσότερες μνήμες στους φορητούς είτε είναι διαφορετικής μάρκας είτε έχουν μικρές αποκλίσεις στα χαρακτηριστικά των timings.

Μαλλον δεν καταλαβες καν τι ειπα.

Οταν ειπα "μοντελα" δεν εννοουσα μαρκες, αλλα την υποδοχη του λαπτοπ.Το PC-XXXX τελοσπαντων να στο πω λιανα.

Εδω ο αλλος κοιταζε στις μνημες για σταθερους με δουλευεις?

Link to comment
Share on other sites

μάλλον δεν ξέρεις να αποτυπώσεις στο γραπτό λόγο σωστά την άποψή σου.

το PC-XXXX δεν είναι το μοναδικό που καθορίζει την συμβατότητα.

επίσης έδωσα στο παλικάρι 2 λινκ με τις συμβατές μνήμες και του εξήγησα γιατί κοίταζε λάθος κατηγορία.το ποστ σου τι παραπάνω προσέφερε?

Link to comment
Share on other sites

μάλλον δεν ξέρεις να αποτυπώσεις στο γραπτό λόγο σωστά την άποψή σου.

Ναι οκ, μαθε εσυ αναγνωση πρωτα και ασε τον γραπτο μου λογο.

το PC-XXXX δεν είναι το μοναδικό που καθορίζει την συμβατότητα.

Γιατι ειπα εγω κατι τετοιο?

επίσης έδωσα στο παλικάρι 2 λινκ με τις συμβατές μνήμες και του εξήγησα γιατί κοίταζε λάθος κατηγορία.το ποστ σου τι παραπάνω προσέφερε?

Το ποστ μου δεν αναφεροταν ουτε σε σενα ουτε στις μνημες που προτινες. Το αν προσεφερε ή οχι μπορει να μου το πει ο ιδιος, και οχι εσυ. Στο κατω κατω να προσεξει η μνημες που θα αγορασει να ειναι συμβατες του ειπα ωστε μην δωσει τσαμπα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.