Jump to content



Official Windows 7 Thread


Melkon

Recommended Posts

Nα το λάθος

Φαίνεται να είναι (από το 66550 κοντά στο buffer overflow) ότι μάλλον έβαλες 32μπιτ αντί για 64...

Και στα δικά μου:

Το AVG γκρίνιαζε στο event log για Visual C++ Runtime.

Κατεβάστε τα τελευταία 2005 & 2008 Runtime C++ Redistributable και βάλτε τα. :magic:

Link to comment
Share on other sites

Windows 7 Manager 1.0.1 beta 1

Windows 7 Manager is a system software that will help you tweak, optimize and clean up your copy of Microsoft Windows 7. It will increase your system speed, improve system security, and meet all of your expectations.

Windows 7 is the newest Operating System for home users and professionals alike. Windows 7 brings clarity to your world, so you can more safely and easily accomplish everyday tasks and instantly find what you want on your PC.

Windows 7 Manager is the powerful software tool to tweak and optimize your Windows 7, it bundles more than 30 different utilities in one and help your system faster and more stable, secure and personal!

32bit

http://www.yamicsoft.com/windows7manager/software/windows7manager.exe

64bit

http://www.yamicsoft.com/windows7manager/software/windows7manager_x64.exe

:)

Έγινε επεξεργασία από lefteriz
Link to comment
Share on other sites

βασικα εκανε update nvidia και υποψιαζομαι μηπως εκει εγινε το μπερδεμα...κατεβασα τους τελευταιους απο βιστα 64β τους φορεσα και περιμενω..να δω

Link to comment
Share on other sites

κι εδώ σήμερα είδα 1η μπλε οθόνη...

επισης ειχα ενα θεμα με το google earth. Όταν ξεκινούσε, εσβηνε η οθονη, σταματούσε η καρτα γραφικών :p γυρνούσε σε non-aero mode και επρεπε να κλεισω το google earth.

οδηγοι τους πρωτους RC που βγαλε η Nvidia. Θα δοκιμάσω με τους τελευταιους 185.85

Link to comment
Share on other sites

Μπλε οθόνες έχω φάει και εγώ (έχω τσακωθεί με το win2k.sys:p).

To θέμα που είχα λύθηκε απλά απεκαθιστώντας το hp imaging software. Εν αναμονή για x64 οδηγούς από την HP.

Ναι και έλεγα ότι αν και μπορεί να κατέβασες οδηγούς για 64άρια τα συνοδευτικά να ξέμειναν στα 32μπίτια :hmm:

Link to comment
Share on other sites

^^ Είναι εύκολο στα windows7forums όλοι το έχουν βάλει με upgrade...

δεν υπάρχει διαφορά που να φαίνεται... bugs έλησαν και κάποιο είπαν ότι είναι

λίγο πιο ελαφρυά (μα πόσο μπορούν να ελαφρύνουν ...)

Τέσπα ... λέω να περιμένω καμιά εβδομάδα μήπως μας στείλει κανά update η M$,

να πάμε έτσι σε αυτήν την έκδοση...

Link to comment
Share on other sites

To σύστημα είναι σταθερό, εκτός άν φταίει καμμία αστοχία με hw μου.

Απλά έχω διαβάσει και από άλλους ότι τους εμφανίζει, οπότε το prob δέν είναι μόνο δικό μου.

Edit: Σίγουρα έχει το Itunes ένα θέμα από εμένα. Το έχει κανείς άλλος ?

Έγινε επεξεργασία από tasatva
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.