Jump to content



Προσφορές Καταστημάτων (διαβάστε πρώτα το αρχικό post)


deninho

Recommended Posts

  • Replies 994
  • Created
  • Last Reply
Hidden
OCZ 780W ModXStream

H τιμή ισχύει, αλλά δεν υπάρχει κανένα για αγορά με παραλαβή από το κατάστημα.

Όποιος θέλει με παραλαβή στο σπίτι, αν και όταν έρθει.

(έτσι μου είπαν, έτσι γράφω)

H προσφορά εμένα μου είπανε μόλις ότι δεν ισχύει, λάθος συστήματος λέει.:suicide2:

Link to comment
Hidden
Σχετικά με την παραγγελία σας μέσω Internet θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι παρουσιάστηκε θέμα διαθεσιμότητας σε ορισμένα από τα υλικά της παραγγελίας σας.

Δεν υπάρχει καν μου είπαν ούτε σε κανονική τιμή. Τώρα πως κάτι που δεν υπάρχει βγήκε με λάθος τιμή στο site ξέρουν αυτοί που τα πήραν. :suicide2:

Link to comment
Hidden
Επισημη απαντηση καταστηματος ειναι αυτη?

Δεν ξερουν αν και ποτε?

-τα σχολια θα διαγραφουν αργοτερα μεσα στη μερα-

Απλά απαντάω... (μη φάω καμιά κάρτα ε?)

Τηλεφωνικά στο τμήμα internet μου είπαν, ότι

"Ακυρώνουμε την παραγγελία γιατί δεν υπάρχουν τώρα και δεν ξέρουμε πότε θα έρθουν, αν θέλετε ξανακάντε την, αλλά όχι για παραλαβή από κατάστημα γιατί δεν θα την κοιτάξει κανείς. Βάλτε παραλαβή στο σπίτι."

Link to comment
Hidden

Εγώ είχα βάλει παραλαβή από το σπίτι πάντως - η οποία ακυρώθηκε - και λογικά η νέα παραγγελία, αν ποτέ γίνει, θα γίνει στην νέα τιμή. Αναρωτιέμαι ποια είναι η τελευταία τιμή καταλόγου του εν λόγω προϊόντος πλέον.

Link to comment
Hidden
Απλά απαντάω... (μη φάω καμιά κάρτα ε?)

Τηλεφωνικά στο τμήμα internet μου είπαν, ότι

"Ακυρώνουμε την παραγγελία γιατί δεν υπάρχουν τώρα και δεν ξέρουμε πότε θα έρθουν, αν θέλετε ξανακάντε την, αλλά όχι για παραλαβή από κατάστημα γιατί δεν θα την κοιτάξει κανείς. Βάλτε παραλαβή στο σπίτι."

Μια από τα ίδια κι απο εδώ, για ΜΙΑ ακόμη φορά από το Πλαίσιο η γνωστή ιστορία (τρίτη φορά που συμβαίνει σε εμένα προσωπικά, οι προηγούμενες δύο αφορούσαν μια φορά δίσκο και μια φορά vga). Και τις τρεις φορές ένα κομμάτι έχω κάνει παραγγελία.

Link to comment

1 ΤB εξωτερικος usb/esata 3 χρονια εγγυηση 80

http://greece.aldi.com/gr/html/offers/2867_12614.htm

Επιπλεον για τις ταχυτητες και τη τιμη που παρεχει ..κατι λεει και αυτο read/write 5/15 mb/sec 12€

http://greece.aldi.com/gr/html/offers/2867_12612.htm

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.