Jump to content



Προσφορές Καταστημάτων (διαβάστε πρώτα το αρχικό post)


deninho

Recommended Posts

  • Replies 994
  • Created
  • Last Reply
Μα υπάρχουν μητρικές καινούριες κάτω από 200 για i7.

231 είναι υπερβολικά για μητρική από στοκ που έχει μόνο 6 μήνες εγγύηση και είναι σκέτη χωρίς ένα καλώδιο!

Συν το ότι δεν είναι καθόλου σίγουρο οτι δουλεύει.

Στο μόνο που ίσως αξίζει το στοκ είναι σε παλιά πραματάκια που δε βρίσκονται εύκολα.

Για παράδειγμα από εκεί πήρα μητρική s754 για το 2ο συστηματάκι μου.

Αλλά στα άλλα είναι ασύμφορο.

Όσον αφορά τα "καλά" κομμάτια, αυτά συνήθως δεν προλαβαίνουν να μπουν καν στο ράφι...

K πραγματικά υπάρχουν μητρικές κάτι παραπάνω απο αξιόλογες σε ετούτη τη τιμή για ι7.

Ασύμφορο.. Δεν ΥΠΑΡΧΕΙ καλύτερος χαρακτηρισμός για το στοκ του Π.

Εγραψες.. Κατοχυρώθηκε. :neo:

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα αν ειναι καλό? ενδιαφερομαι για αγορά...

Στα μάτια μου φαντάζει φοβερό για την τιμή του!

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0381609&catid=010200

:crazy_pilot:

Multirama.gr

Logitech G15 μαζί με ένα G9 αν τα συνδιάσετε στο καλα8ι μόνο 99 ευρώ!

Μόλις το δοκίμασα! Λέτε να ειναι bug?

Μήπως κάνεις "διακριτικά" promo τα multi?

110€ έχει το combo απο skroutz. Το οποίο δεν είναι και το πιο ενημερωμένο τελευταία...

Δοκίμασα και εγώ. Κάνει μια έκτπωση 10€. Και δεν την κάνει με κανέναν άλλο συνδιασμό. Τυχαίο θάναι.

Link to comment
Share on other sites

Hidden

Χίλια συγγνώμη ρε παιδιά που 2 φορες που θέλησα να αγοράσω κάτι ρώτησα την γνώμη σας και μάλιστα στην δεύτερη σας ενημέρωσα και για την προσφορα! Ναι κάνω promo στα μουλτιδραμα γιατί μου δίνουν 3000 euro το μηνα για να μπαίνω στο thelab να γράφω! Δεν πάμε καλά.. ωραίο τρόπο έχετε να καλωσορίζεται άτομα στο forum.

Link to comment
Hidden
Χίλια συγγνώμη ρε παιδιά που 2 φορες που θέλησα να αγοράσω κάτι ρώτησα την γνώμη σας και μάλιστα στην δεύτερη σας ενημέρωσα και για την προσφορα! Ναι κάνω promo στα μουλτιδραμα γιατί μου δίνουν 3000 euro το μηνα για να μπαίνω στο thelab να γράφω! Δεν πάμε καλά.. ωραίο τρόπο έχετε να καλωσορίζεται άτομα στο forum.

Εμ και εσύ δεν πέρασες απο το welcome new members ub3r l33t thr3@d να σε καλως ορίσουμε. :jester:

Εντελώς τυχαία και στα 2 ποστ σου πέτυχες την προσφορά @ μουλτι. Lucky :jump:

Link to comment
Hidden
Χίλια συγγνώμη ρε παιδιά που 2 φορες που θέλησα να αγοράσω κάτι ρώτησα την γνώμη σας και μάλιστα στην δεύτερη σας ενημέρωσα και για την προσφορα! Ναι κάνω promo στα μουλτιδραμα γιατί μου δίνουν 3000 euro το μηνα για να μπαίνω στο thelab να γράφω! Δεν πάμε καλά.. ωραίο τρόπο έχετε να καλωσορίζεται άτομα στο forum.

Οτι πεις...

Link to comment

http://www.expansys.com/p.aspx?i=163552

Πολυ καλη τιμη και καλο pda οπως φαινεται.

Ηδη το παρηγγειλα 7/4 και σε 22 ωρες τα ειχα στα χερια μου (δε το εχω παιξει ακομα)

Δωστε και voucher το PRINTEMPS να γλυτωσετε 15€

Link to comment
Share on other sites

Hidden

Η τιμη σε σχεση με αλλα μαγαζια ειναι εξαιρετικη.

Νομιζω ειναι επειδη ειναι το Αγγλικο.

Και στο HTC Diamond εχει/ειχετο expansys 80-100 euro κατω στην τιμη απο τα αλλα μαγαζια αλλα για το αγγλικο μοντελο. Σε ενα αλλο μαγαζι που ειχα βρει αγγλικο diamond ειχε ιδια τιμη με το exp.

Link to comment

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.