Jump to content



Grand Theft Auto IV


angel_f

Recommended Posts

Κανένας με 7900gt το δοκίμασε το παιχνίδι να μας πει πως παίζει?

Bασικα με την 9400gt που εχω στο αλλο pc δεν παιζεται παρα μονο στις χαμηλοτερες δυνατες ρυθμισεις για να μην σπαει νευρα..

Rock station τα σπαει , κομματαρες βαζει

Οντως...Κeep rocking!!:banging:

Καλα αυτη η Michelle αλλα ρουχα δεν εχει η βρωμιαρα? :whistling

δε τη βλεπω καλα...

LOL ναι ρε φιλε πολυ μπιχλα...αλλα ο καλος ο μυλος ολα τα αλέθει...:crazy::-O:nono::upside:

Ε τι να κανουμε το παιδι μικρο ηταν και δεν ηξερε...

Με το μηχάνημα της υπογραφής παίζει μια χαρά (30+ fps) σε κάτι περισσότερο από τα προτεινόμενα γραφικά. Μη περιμένεις να τα βάλεις όλα τέρμα. Το συγκεκριμένο πάντως έχει τα γραφικά σε δεύτερη μοίρα, το gameplay είναι απλά εκπληκτικό.

Πραγματικα πολυ καλο οντος καθε gta και καλυτερο:jump:

Θα πρέπει να είναι ΠΟΛΥ καλό παιχνίδι για να μην γκρινιάζετε όλοι που παίζετε με μόνο 30 avg. fps :hehe:

Ναι οντως φαντασου:hehe:..Δηλαδη εσυ ακομη δεν το δοκιμασες?:to_pick_ones_nose:Εσυ χανεις..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις χτύπησα έναν με ένα HAMMER και με φώναξε "MAL#KA!"

Έχω λιώσει ρε!:hehe::hehe:

Χθες προχθές, μπήκα στο ρώσικο το μαγαζί με τα ρούχα και έπαιζε το κομμάτι της Ruslana απ' την Eurovision.

Πάλι λιώσιμο...

Το παιχνίδι έχει τρελό γέλιο.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις χτύπησα έναν με ένα HAMMER και με φώναξε "MAL#KA!"

Έχω λιώσει ρε!:hehe::hehe:

Οι ταξιτζήδες το φωνάζουν. Για την ακρίβεια λένε (stupid μαλ#κα).

Χθες προχθές, μπήκα στο ρώσικο το μαγαζί με τα ρούχα και έπαιζε το κομμάτι της Ruslana απ' την Eurovision.

Πάλι λιώσιμο...

Vladivostok fm. Η ruslana κάνει όλη την εκπομπή. :T:

Link to comment
Share on other sites

Vladivostok fm. Η ruslana κάνει όλη την εκπομπή. :T:
Thats it. Παίδες, φορτώστε επίσης το independence fm με τα δικά σας mp3, και απλά καθίστε να ακούσετε τον σχολιασμό του dj ανάμεσα στα τραγούδια....θα λιώσετε....XD

ps: lol at brucie coming with copter taxi...

Link to comment
Share on other sites

q9550 και μια με τον 9750, με την 260 παιζει μια χαρα ευχαριστα.

Στον Ιντελα ειχα τα texture στο med... που εγραφε οτι θελει 500/896 ΜΒ απο την 260.

Μετα ειπα να τα βαλω στο high (900-κατι/896ΜΒ) και παλι ετρεχε ικανοποιητικα...

Δεν νομιζω να εχω πολυ ψηλα φου-που-σου αλλα το παιχνιδι παιζεται ανετα.

1920*1080...

Ξαδερφε Τομ.... τελικα σου ετρεξε και μας το παιζεις πρωτη μουρη... Ουτε ενα ευχαριστω μωρη για τον χρονο που διεθεσα για παρτη σου :p

Link to comment
Share on other sites

δεδομενου οτι η 4870 ειναι πιο δυνατή απο την 8800 θα τα εχω τα 1920χ1200 ή μπα?....

αν δεν πει κανεις...θα σας πω εγω μες την βδομαδα...:p

Αρκετα πιο δυνατη θα ελεγα :)http://www.nvnews.net/vbulletin/showthread.php?t=115791

To θεμα παιζεται στο αν ειναι τοσο cpu depended οσο λενε και χρειαζεσαι εναν 4ghz c2d για να στο τρεξει ισαξια με εναν q6600 στα 2.8 :p, και μην πεταχτει κανεις ημιμαθης και πει "αφου παιζεις σε 1900*1200" κλπ γιατι το εχουμε ξαναδει το εργο και σε αλλες μηχανες γραφικων.

Link to comment
Share on other sites

q9550 και μια με τον 9750, με την 260 παιζει μια χαρα ευχαριστα.

Στον Ιντελα ειχα τα texture στο med... που εγραφε οτι θελει 500/896 ΜΒ απο την 260.

Μετα ειπα να τα βαλω στο high (900-κατι/896ΜΒ) και παλι ετρεχε ικανοποιητικα...

Δεν νομιζω να εχω πολυ ψηλα φου-που-σου αλλα το παιχνιδι παιζεται ανετα.

1920*1080...

Ξαδερφε Τομ.... τελικα σου ετρεξε και μας το παιζεις πρωτη μουρη... Ουτε ενα ευχαριστω μωρη για τον χρονο που διεθεσα για παρτη σου :p

Ελα πάρε ενα φιλάκι και stfu :kiss3:

: D

Link to comment
Share on other sites

Αρκετα πιο δυνατη θα ελεγα :)http://www.nvnews.net/vbulletin/showthread.php?t=115791

To θεμα παιζεται στο αν ειναι τοσο cpu depended οσο λενε και χρειαζεσαι εναν 4ghz c2d για να στο τρεξει ισαξια με εναν q6600 στα 2.8 :p, και μην πεταχτει κανεις ημιμαθης και πει "αφου παιζεις σε 1900*1200" κλπ γιατι το εχουμε ξαναδει το εργο και σε αλλες μηχανες γραφικων.

Tomb Raider Legend ,Clive Barker's Jericho,Assassin's Creed,STALKER,Gears of War,Bioshock...

σε αυτα, ο τυπος, εχει βγαλει πολυ λίγα fps με την 8800GTX του...

ειδικα σε Tomb Raider Legend,Bioshock....την ειχα χρονια την καρτα και την ξερω καλά τι κανει (απο 1280χ1024 μεχρι 1900χ1200)

υπ οψη με CRT...

η απολισεις του απο την πραγματικοτητα μπορει να μικραινουν στο Stalker και Bioshock

λογο patch παλιων drivers.

Εdit : http://www.gamespot.com/xbox360/action/grandtheftauto4/show_msgs.php?topic_id=m-1-43197044&pid=933037&page=0

Why do the taxi cab drivers say this every time you hit their car? I've heard this same sentence about a thousand times now.

λολ

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

απ οτι βλεπω με μια 4850 κραταει 30-50-fps στα 1680 τετοια νουμερα στο 360 και το πσ3 δεν πρεπει να βλεπουν ουτε στον υπνο τους :D .

ηρθε η ωρα μαλον να αλλαξω την 3870 με μια 4850-1gb

http://www.youtube.com/watch?v=LxLyRP8oaqw

Link to comment
Share on other sites

Ρε σις γιατί μετά το πρώτο ραντεβου με τη γκόμενα η κάμερα πάει σαν βάρκα κυριολεκτικά

και τα αυτοκίνητα τρέχουν χωρίς να πατάς γκάζι?? μόνο εγώ το έχω το bug? Τί γίνετε?

Omg είναι unplayable

Link to comment
Share on other sites

Ρε σις γιατί μετά το πρώτο ραντεβου με τη γκόμενα η κάμερα πάει σαν βάρκα κυριολεκτικά

και τα αυτοκίνητα τρέχουν χωρίς να πατάς γκάζι?? μόνο εγώ το έχω το bug? Τί γίνετε?

Omg είναι unplayable

μηπως την πηγες για ποτακι και την ακουσατε απο τα ξιδια?

εαν ναι, μην οδηγησεις αμεσως, περιμενε να ξενερωσεις και μετα

(κανα λεπτο θελει)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.