Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Πολύ καλή εμφάνιση σήμερα!

Αν είχαμε καλύτερα ποσοστό στα τρίποντα θα μιλούσαμε για πολύ άνετη επικράτηση.

Για να δούμε κι αύριο με την Αργεντινή τι ψάρια θα πιάσουμε!

Ομολογώ πως είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από τα παιδιά!

Λυπάμαι μόνο για την απουσία Κουφού.

Πιστεύω πως,με την εικόνα της ομάδας έως τώρα, αν είχαμε και τον Κουφό στη θέση 5 μπαίναμε εύκολα 4άδα.

Όχι πως τώρα δεν μπορούμε.. :jump1:

Tεράστιος δουλευταράς ο Παπανικολάου.Παράδειγμα για όλους τους Έλληνες αθλητές!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή εμφάνιση σήμερα!

Αν είχαμε καλύτερα ποσοστό στα τρίποντα θα μιλούσαμε για πολύ άνετη επικράτηση.

Για να δούμε κι αύριο με την Αργεντινή τι ψάρια θα πιάσουμε!

Ομολογώ πως είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από τα παιδιά!

Λυπάμαι μόνο για την απουσία Κουφού.

Πιστεύω πως,με την εικόνα της ομάδας έως τώρα, αν είχαμε και τον Κουφό στη θέση 5 μπαίναμε εύκολα 4άδα.

Όχι πως τώρα δεν μπορούμε.. :jump1:

Tεράστιος δουλευταράς ο Παπανικολάου.Παράδειγμα για όλους τους Έλληνες αθλητές!

Όχι ότι τώρα δεν μπορούμε αλλά θα το είχαμε πιο σίγουρο. Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται σε knock out αγώνες :( Οι εμφανίσεις της Εθνικής μέχρι τώρα είναι εκπληκτικές, ανεξαρτήτως σκορ/αποτελέσματος/αντιπάλου. Με εξαίρεση τις ΗΠΑ και Ισπανία (όχι ότι παίζουν καλύτερα από εμάς, αλλά έχουν και τα "άλογα" και η Ισπανία έχει και τους Gasol και την έδρα) δεν βλέπω καμιά άλλη ομάδα καλύτερη από την Εθνική.

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση γιατι εχω χασει μεγαλο ποσοστο των προηγουμενων αγωνωνενενε και προλαβα μονο το 'Βου του σημερινου.

Παιζει σπρωξιμο απο τα κορακια σε μας ή απλα ετυχε?

Ειδα 2-3 αναποδα σφυριγματα σε ενα ημιχρονο τα οποια κιολας δεν μας πολυχρειαζοταν (εκτος απο την αλλαγη momentum) μιας που πηγε ετσι οπως πηγε το ματσακι.

Θυμηθηκα εποχες Βασιλακο στην FIBA :p

Link to comment
Share on other sites

Παντως σε σοβαρο αντιπαλο μου αρεσε που στο +8 και ζωνη βαλανε την μπαλα στη ρακετα αντι να συνεχισουν το βιολι που ειχαν στο +15 που ψιλο σουταραν στο χαλαρο απεξω.

Και το Γιαννακη απο το Μιλγουοκι μου αρεσε. Αν συνεχισει το παληκαρι βρηκαμε κι εμεις ενα Νοβιτσκι/Γκασολ για τα επομενα χρονια, εστω κι αν δεν ειναι τοσο μεγαλος σκορερ.

Μλκ που "πρεπει" να κερδισουμε την Αργεντινη παντως για να αποφυγουμε την Ισπανια για τους 4.

Τεσπα ας περασουμε πρωτα εκει και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μανικετόκουμπος σε 2 χρόνια -να του πάνε όλα καλά και να είναι υγιής- θα έρχεται στας Ευρώπας τα καλοκαίρια και θα κατουριόσανται πάνω τους οι αντίπαλοι. Αν καταφέρει να βελτιωθεί συνολικά κι ο Παπανικολάου τώρα που θα πάει στην άλλη πλευρά της λίμνης, θα έχουμε εξασφαλίσει το 3 για την επόμενη 10ετία.

Link to comment
Share on other sites

O Παπ πεταγε φωτιες σημερα.

Ο Γιανναρος ουσιαστικά δεν ξερει ακομα μπασκετ,εχει απειρα πραγματα να μαθει.Παιδακι ειναι ακομα στο κατω κατω.

Αλλα τα φυσικα του προσοντα ειναι κατι που δεν το βλεπεις καθε μερα.

Ανθρωπος 2,11 να κατεβει μπαλα με τετοια άνεσή...

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να έχουμε πάρει ευρωπαικό και να έχουμε πάει σε τελικό μουντομπάσκετ με σπανούληδες.διαμαντίδιδες, φωτσηδες, κτλ αλλά τόσο όμορφο μπάσκετ να παίζουμε δεν μας το είχα... Ωραια δουλειά Κατσικάρη...Δεν με νοιάζει αν αποκλειστείς...Ότι είδα μου άρεσε και μου αρκεί...ΜΠΡΑΒΟ ...

Link to comment
Share on other sites

Τρομερές καταγγελίες πρώην παίκτη του Λεβαδειακού για το ελληνικό πρωτάθλημα | Αθλητικά - NewsIt.gr

Την επόμενη ημέρα με πήρε τηλέφωνο ο πρόεδρος. [...] Μου είπε: "Δε θα πας πουθενά. Θα σε σκοτώσω μαζί τα παιδιά σου και τη γυναίκα σου. Δε θα ξαναδείς την οικογένειά σου." Ακόμη και η Αφρική είναι σε καλύτερη μοίρα από την Ελλάδα.

:look:

Edit: δεν ξέρω πόσα από αυτά παίζει να είναι αλήθεια, απλά μεταφέρω την είδηση...

Έγινε επεξεργασία από acct
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.