Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Ούτε ένα σχόλιο για την Εθνική; Από πότε κατέληξαν δεδομένες οι προκρίσεις στο ποδόσφαιρο; :D

Πάμε Βραζιλία λοιπόν μετά από δύο εξαιρετικά παιχνίδια με μια μικρή Ρουμανία. Τουλάχιστον εμένα, αυτή η Ρουμανία μικρή μου φάνηκε. Μπορεί να παίξαμε μπάλα που δεν παίξαμε ποτέ στα προκριματικά, αλλά και η Ρουμανία ήταν ανύπαρκτη. Ήταν τόσο ανύπαρκτοι επιθετικά οι Ρουμάνοι που με εξαίρεση ένα καλό σουτ όλες τις άλλες ευκαιρίες τους τις κάναμε εμείς με κάτι διωξίματα που θα μπορούσαν να αυξήσουν τον δείκτη των... αυτογκολ.

Για τον Μήτρογλου τι να πει κανείς; Το παιδί έπρεπε να παίζει σε μεγάλο Ευρωπαϊκό σύλλογο. Στην Ελλάδα σπαταλιέται τζάμπα σε ένα πρωτάθλημα με 4 ματς και 30 φιλικά προετοιμασίας.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, το χθεσινό δεν ήταν γαμάτο ?

Είδαμε ένα ακόμα ρεσιτάλ προπονητικής τακτικής καθώς και πειθαρχικού ελέγχου στους παίχτες ( κάνει ντα τον Μπατίστ, κλωτσάει πινακίδες, κάνει χειρονομίες "δεν ξέρει τι κάνει", τον βγάζει έξω αμέσως μετά από ένα άστοχο σουτ για να τον μαλώσει και να του πεί τι και πως έχουνα τα πράγματα στον ΠΑΟ... ) :D

Link to comment
Share on other sites

Σου ****** το ****** που σε ******* ******** μιραλάς...και ας φάω κόκκινη...αυτός έπρεπε να την φάει και δεν έφαγε τίποτα...σκότωσε τον σουάρες και την γλίτωσε ****** τη διαιτησία του φεργκουσον ********...:wall::wall::wall::wall::wall:

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

Σου ****** το ****** που σε ******* ******** μιραλάς...και ας φάω κόκκινη...αυτός έπρεπε να την φάει και δεν έφαγε τίποτα...σκότωσε τον σουάρες και την γλίτωσε ****** τη διαιτησία του φεργκουσον ********...:wall::wall::wall::wall::wall:

Μόλις είδα το Video. 2 κόκκινες έπρεπε να πάρει όχι μια κίτρινη.

Link to comment
Share on other sites

Και κάπως έτσι ,αν και φαινόταν ότι δεν είχε βρει πατήματα, τέλος οι bulls. Οι Okc ώρες ώρες πετάνε χαρταετό . Οι Blazers καλοί, δυνατοί αλλά μέχρι εκεί. Οπότε ελπίζουμε σε Pacers να κόψουν το 3 / 3

Link to comment
Share on other sites

Και κάπως έτσι ,αν και φαινόταν ότι δεν είχε βρει πατήματα, τέλος οι bulls. Οι Okc ώρες ώρες πετάνε χαρταετό . Οι Blazers καλοί, δυνατοί αλλά μέχρι εκεί. Οπότε ελπίζουμε σε Pacers να κόψουν το 3 / 3

καλα ειναι νορις.Εγω περιμενω πολλα και απο την ομαδα μου, το χιουστον.

Link to comment
Share on other sites

καλα ειναι νορις.Εγω περιμενω πολλα και απο την ομαδα μου, το χιουστον.

Δεν μοιάζουν να έχουν βρει ρυθμό .. Καλά ναι , σίγουρα είναι πολύ νωρίς για να βγάλεις συμπεράσματα πάντως.. Μεγάλη αποτυχία φέτος είναι οι Nets και μετά οι Nicks .. Μονάδες και όχι ομάδα ... Κρίμα τα λεφτά

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω θα είναι ωραίο ματσάκι σήμερα το Μάλαγα - Ολυμπιακός.

[MENTION=22080]tavliban[/MENTION] [MENTION=4171]deninho[/MENTION]

Οντως ηταν ματσουμπα...το περιμενα για ηττα προσωπικα (καποτε πρεπει να χασουμε) και το περιμενα απο μια ομαδα που ηταν με την πλατη στο τοιχο...αλλα μιλησε ο Σπανουλης και τους κοπηκε ο βηχας... Παντως το λέω και το ξαναλεω η φροντλαιν μας είναι για τα πανηγυρια...κοβει οποιος θελει στην ρακετα...αντε να μονταριστει γιατι θα εχουμε θεμα απεναντι σε λασμε\Ντορσει\Τομιτσ κλπ..

Link to comment
Share on other sites

Μαχαιριά .. Όπως είπε ένας φίλος μου , τέλος ο Rose.. Δεν θα επανέλθει ποτέ στον MVP εαυτό του.. Κρίμα ....

Rose’s Season Done After Knee Surgery « Hang Time Blog with Sekou Smith | NBA.com

μολις τωρα αυτο διαβαζα.Καλα ποσο κριμα ???

επισης http://nba.sport24.gr/article/2518240/nok-aout-kai-o-iguodala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.