Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ε μια φορα και εμεις να ειμαστε λιγο τυχεροι...για τους βαζελους να θυμισω οτι αντιστοιχσ ηταν και αυτοι τυχεροί σε πολλα ματσ. Χαρακτηριστικο με την Ρέιντζερς που σκοραραν απο τα 30 μετρα...αλλα και η τυχη μεσα στο παιχνίδι ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς φάνηκε ξανά η γύμνια του Ελληνικού ποδοσφαίρου. Πήγε ο ΟΣΦΠ εκεί σαν φαβορί να πατήσει τους Βέλγους, γλύτωσε την 5άρα λόγω απειρίας και έμεινε όρθιος πέφτοντας από τον (Βέλγικο) Όλυμπο. Ο ίδιος ΟΣΦΠ που εδώ θα πάρει πρωτάθλημα ξανά 20 βαθμούς μπροστά. Άντε να δούμε με τι τακτική θα πάμε στην Πορτογαλία.

Πάντως δεν την αναγνωρίζω πια την ομάδα μου. Μπονγκ λέει, Ολαίτάν και άλλα ονόματα που μου φέρνουν σε παιδική παράσταση. Πότε θα δέσουν όλοι αυτοί? Εκτός αν ο στόχος είναι πάλι η ψωροκώσταινα και να πάρουμε 15 μύρια για τον Μήτρογλου και 5 για τον Βάις κλπ. και μαζί με τα έσοδα από το Champions League να τα τσεπώσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από τη νίκη του Θρύλου, ο Γκαλίτσιος φορούσε μπορντό παπούτσια πάλι;

Είδα μια φωτό στο contra κι αναρωτιέμαι αν έχασα το θέαμα.

Εμένα τα σχόλια που έκανε μου άρεσαν.

"Θα είναι καλό για τον Ολυμπιακό να μην δεχτεί γρήγορα γκολ", εεεεεελα, τι μου λες?

"Ήταν καλό που έπιασε το πέναλτι", άκου συμπέρασμα!

Sent from my Migato GT-N7105 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία ομάδα η Άντερλεχτ.εχτές σκόρπισε μια ανύπαρκτη ομάδα και καθαρά από τύχη έχασε 0-3.Αν είχε έναν έμπειρο φορ το ματς θα ήταν 5-0 από το ημίχρονο.

έτσι πρέπει να φτιάχνονται οι ομάδες.Μου θύμισε την Ντόρτμουντ πριν 3 χρόνια που έπαιζε μπαλάρα και από απειρία δεν έριχνε 4-5 αλλά έχανε.

Link to comment
Share on other sites

έχει κολλήσει τη μαδρίτη/βαλένσια/λυών/παρί στον τοίχο, ο Ολυμπιακός, αλλά στο τέλος χάνει επειδή οι άλλοι έχουν έναν γκολτζή μπροστά; Στόφα μεγάλου παίκτη, διαφορά κλάσης κλπ

νικάει ο Ολυμπιακός μια οποιαδήποτε ομάδα επειδή έχει έναν γκολτζή μπροστά; ανύπαρκτη ομάδα ο ολυμπιακός που τον σκόρπισαν και ήταν τυχερός.

αντικειμενικότις, όχι αστεία

Link to comment
Share on other sites

έχει κολλήσει τη μαδρίτη/βαλένσια/λυών/παρί στον τοίχο, ο Ολυμπιακός, αλλά στο τέλος χάνει επειδή οι άλλοι έχουν έναν γκολτζή μπροστά; Στόφα μεγάλου παίκτη, διαφορά κλάσης κλπ

νικάει ο Ολυμπιακός μια οποιαδήποτε ομάδα επειδή έχει έναν γκολτζή μπροστά; ανύπαρκτη ομάδα ο ολυμπιακός που τον σκόρπισαν και ήταν τυχερός.

αντικειμενικότις, όχι αστεία

εγώ μίλησα για το χτεσινό.και μίλησα για την μια ομάδα που υπήρχε στο γήπεδο.οι άλλοι οι πουθενάδες που κέρδισαν δεν με απασχολούν.

Link to comment
Share on other sites

1.Ο οσφπ χθες ηταν μετριος με κακη αμυνα.

2.Ο αντιπαλος καλος αλλα τραγικα απειρος σε σημειο να τραβας τα μαλλια σου.

3.Ο καγκουρας ξερει πολυ καλα να σπρωχνει την μπαλα στα δίκτυα ειδικα μπροστα σε μια μετρια αμυνα.

Αποτελεσμα 0-3.

Δεν χρειαζεται παραπανω αναλυση το παιχνιδι.

Αν υπηρχαν απεναντι μερικοι εμπειροι παιχτες μπροστα δεν ειχε τυχη ο ολυμπιακος.

End of story.

Link to comment
Share on other sites

Τρομερή μπάλα και απόδοσφη ο ΟΣΦΠ όσο είδα εχθές.

Και τρομερή και η Άντερλεχτ.

Βγαίνει και σε έκδοση που βάζει και την μπάλα στα δίχτυα ή μόνο στο Βέλγικο πρωτάθλημα που παίζουνε με την Άνω Ραχούλα ξέρουνε το γκόλ ? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.