Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

εγώ είμαι απολύτως σίγουρος για το ότι ΔΕΝ είναι βήματα. 14 χρόνια παρέα με την μπιμπικωτή μπάλα είναι αρκετά. Όσο για τα βήματα που σφυρίξανε στον Παπαλουκά δεν ξέρω, γιατί δεν το είδα. Το έκλεισα στα "βήματα" που φαντασιωθήκανε ότι έκανε ο Πρίντεζης, όταν το σκορ ήταν 4-4

Παίζει να είσαι ο μόνος σίγουρος σε αυτόν τον πλανήτη.

Link to comment
Share on other sites

No call στη τελευταια φαση. Kαλα κανουν και δε σφυρανε. Οπως δεν σφυριξαν και στη κανονικη περιοδο στο σεφ οπως και στο Μαρουσι-Παναθηναικος.

Φυσικα μιλαμε για λογικα πραγματα, δε λεω να πιασει ο saras το χερι του παπαλουκα και να το κατεβασει και να μη σφυριξει, αλλα ουτε και επειδη ακουμπησε το διχτακι ο διαμαντιδης να δωσει παραβαση.. Ο παπαλουκας δε πατησε καλα και εχασε το σουτ.

(το '96 επρεπε να μετρησει το καλαθι, αλλα δε σημαινει οτι θα κερδιζε η barca ή οτι το αξιζε η barca)

Link to comment
Share on other sites

Aσχετα με την απολυτη κυριαρχια του ΠΑΟ χθες μια εικονα απο εμενα απο τον πρωτο αγωνα...

46461246052501841174180.jpg

xmmmm μισο να βαλω τα πρασινα γυαλια... ο παπαλουκας σπρωχνει τον διαμαντιδη αρα ειναι επιθετικο... :X:

Link to comment
Share on other sites

xmmmm μισο να βαλω τα πρασινα γυαλια... ο παπαλουκας σπρωχνει τον διαμαντιδη αρα ειναι επιθετικο... :X:

και χωρίς πράσινα γυαλιά το λεη-απ στυλ νίκος γκάλης που το πρωτόφερε (σπρώχνω με το ένα χέρι τη μπάλα και με το άλλο απωθώ τον αντίπαλο για να μην με κόψε) έχει απαγορευτεί και όντως σφυρίζεται επιθετικό φάουλ.

στη συγκεκριμένη περίπτωση (ξεχνάω τα βήματα) η επαφή με τον Σάρας είναι ακριβώς με την ίδια (ελάχιστη) ένταση με την επαφή του Παπαλουκά στο Διαμαντίδη......γι αυτο και οι διαιτητές θεώρησαν τις επαφές εντός επιτρεπτών ορίων και άφησαν τη φάση να συνεχιστεί.

είπαμε να αφήσουμε να παιχτεί και λίγο μπάσκετ......όχι να σφυρίζουμε όλες τις επαφές.....επαναλαμβάνω οτι μόνο το handchecking απαγορεύεται ακόμα και στην πιο ήπια μορφή του.

Link to comment
Share on other sites

Άστε τους να ασχολούνται με την διαιτησία... 27 πόντοι είναι λίγοι άλλωστε...

Παρασκευή κοντή γιορτή :D

Πέμπτη θέλεις να πεις. Edit: 22.30, το μπέρδεψα :p

:offtopic2:

Τι εικόνα είναι αυτή ρε παιδιά του αντ1; Σε 32" tft δεν βλεπεται. :crazy:. Αίσχος!

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

Πέμπτη στις 22:30.

Αν και οι πληροφορίες συνέκλιναν στο ότι η αναμέτρηση, εξαιτίας του debate ενόψει των Ευρωεκλογών, θα διεξαχθεί την Παρασκευή το βράδυ, όπως άλλωστε είχε ζητήσει ο ΑΝΤ1, αποφασίστηκε η ημέρα να μην αλλάξει και να μείνουμε στην Πέμπτη (28/05).

Μόνο που άλλαξε η ώρα. Από τις 21:30 που ήταν προγραμματισμένο αρχικά το τζάμπολ, μεταφέρεται μια ώρα αργότερα, στις 22:30 -και όχι στις 18:30 που είχε ακουστεί-,για να μην συμπέσει με τον διακαναλικό διάλογο των πολιτικών αρχηγών.

Link to comment
Share on other sites

Eλεος! 10 και μιση??? αν ειναι δυνατον.. δλδ θα παιζουν μεχρι 12+.

Του παιχτες δεν τους σκεφτονται? :TD:

(Θα ειμαι και ac/dc ρε μ και θα το χασω.... :rant: )

Έγινε επεξεργασία από RootX
πουσ τζιζ.
Link to comment
Share on other sites

αυτούς που δουλεύουν αύριο δεν τους λυπάται κανείς; 22.30 έναρξη, αν δεν γίνουν αηδίες πάλι θα έχουμε λήξη περίπου στις 12 και κάτι, και με την επιστροφή σπίτι θα έχει πάει 1. Άντε να ξυπνήσεις την επόμενη :/

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι απολύτως σίγουρος για το ότι ΔΕΝ είναι βήματα. 14 χρόνια παρέα με την μπιμπικωτή μπάλα είναι αρκετά. Όσο για τα βήματα που σφυρίξανε στον Παπαλουκά δεν ξέρω, γιατί δεν το είδα. Το έκλεισα στα "βήματα" που φαντασιωθήκανε ότι έκανε ο Πρίντεζης, όταν το σκορ ήταν 4-4

Oh no...

2lnzerm.jpg

www.esake.gr

Link to comment
Share on other sites

και εδώ έρχεται το κράτος που δουλεύει άριστα με το όργανο που λέγεται Ραδιοτηλεοπτικό συμβούλιο και την ένωση δημοσιογράφων να πάρουν την άδεια ασκήσεως επαγγέλματος στον εν λόγω κύριο για αυτά που γράφει και διαιωνίζει το μίσος......

και φυσικά επειδή δουλεύουν όλα τέλεια και υπάρχει έλεγχος σε όλα να παρθούν οι άδειες από τον Πρωταθλητή και από την Derby και από την Πράσινη και από το Φως και από όλες εκείνες τις φυλλάδες που είναι μέρος του μηχανισμού.

....και μετά ξύπνησα:crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.