Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Αλαφούζος - Κατσουράνης: 1-1

4-10-2012. Η ημέρα που ο Τοτσέ σκόραρε.

Παιχνίδι για πολύ ύπνο. Τυχερός ο Πανάθας που όποτε έκανε μαζική επίθεση ήταν 2 παίκτες του Παναθηναϊκού κόντρα σε 7 της Τότεναμ. Κρίμα βέβαια που δεν μπήκε ένα δεύτερο στην φάση με τα δύο σουτ.

Link to comment
Share on other sites

Τραγωδία η ΑΕΚ. Άτυχη και ανίκανη μπροστά, άτυχη και ανίκανη πίσω και ο διαιτητής θυμήθηκε να βγάλει κάρτα σε παίκτη της Κέρκυρας όλως τυχαίως μετά το γκολ των φιλοξενούμενων. Μέχρι τότε κλοτσάτε και μην μασάτε...

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η αεκ δεν ξερω πως μπορει να αποφυγει την β.οχι πως εμεις(αρης) ειμαστε σε καλυτερη κατασταση αλλα ρε φουστη εμεις κατι ψιλοκανουμε.

Ποσο πιο κατω θα παει το ελληνικο πρωταθλημα;

sent from my balcony ναουμε

Link to comment
Share on other sites

Ο Δωνης με τους οπαδους του παοκ στο γηπεδο και μαμω τα στιγμιοτυπα αν κυκλοφορησει καμια εικονα ποσταρετε τηνε!

google :turn:

https://www.google.gr/search?q=%CE%B4%CF%89%CE%BD%CE%B7%CF%82&hl=el&client=firefox-a&hs=NNI&tbo=1&rls=org.mozilla:el:official&prmd=imvnsu&source=lnms&tbm=isch&tbs=qdr:d&sa=X&ei=EqBwUOOuC8b80QW544CQAw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1620&bih=886

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλό παιδί θα με σώσει;

Ο δικός μου θέλει να δει τον αγώνα ρεαλ μπαρτσελόνα αλλά παρόλο που έχουμε nova Μου είπε ότι δεν παίζει εκεί. Εψαξα στην σελίδα που μου είχε δώσει ο [MENTION=188]yanni[/MENTION] πριν κάτι ποστ και είδα ότι παίζει σε ΟΤΕ tv. Οποιος έχει κάποιο τρόπο να το δει μέσω νετ ας κάνει την παλικαριά να μου στείλει οδηγίες μέσω πμ καθώς δε το έχω καθόλου το άθλημα :flower:

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλό παιδί θα με σώσει;

Ο δικός μου θέλει να δει τον αγώνα ρεαλ μπαρτσελόνα αλλά παρόλο που έχουμε nova Μου είπε ότι δεν παίζει εκεί. Εψαξα στην σελίδα που μου είχε δώσει ο [MENTION=188]yanni[/MENTION] πριν κάτι ποστ και είδα ότι παίζει σε ΟΤΕ tv. Οποιος έχει κάποιο τρόπο να το δει μέσω νετ ας κάνει την παλικαριά να μου στείλει οδηγίες μέσω πμ καθώς δε το έχω καθόλου το άθλημα :flower:

Ρεαλ Μπαρτσελόνα δεν το δείχνει μόνο ο OTE, αλλά όλη η Ευρώπη και εδώ που τα λέμε για τέτοιο ματς δεν πολύ έχει σημασία η περιγραφή. Ποιο εύκολα θα βρίσκεις stream σήμερα το βράδυ για αυτό τον αγώνα, παρά ταξί σε πιάτσα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.