Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

...και τωρα θα πουν οτι εχουμε ελπιδες προκρισης γιατι οι αλλοι δυο του ομιλου φερανε Χ....

...ευτυχως κερδισε η Λιβερπουλ κ μας εφτιαξε το βραδυ...αλλα κ αυτη 3 γκολ απο την γιουνγκ μποις?!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι πάντως ενδιαφέρον να βλέπεις μια ομάδα η οποία επιτίθεται με 2 παίκτες και δεν έχει και γρήγορες επιστροφές. Με λίγα λόγια από τους 10 παίκτες εντός του γηπέδου πλην του τερματοφύλακα, η πλειοψηφία απλά κατασκηνώνει στην μεσαία γραμμή.

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ακούστηκαν τα μπινελίκια μου και τουλάχιστον το σώσαμε...αλλά να τρώμε 3 γκόλ από γιουνγκ μποις...έχουμε και Man. U. την κυριακή...ω ρε μάνα...

on another note...σισόκο ftw:)

Ο Κουκουλάκης μόλις είδε κόκκινα ευτυχώς έκανε το καθήκον...

Τι ομάδα παναγία μου!!!

Link to comment
Share on other sites

«Kαλύτερη λύση να γυρίσει ο Βαρδινογιάννης» | gazzetta.gr

LOL!!!! Τα βλέπετε; Αλλά καλά να πάθετε που μου ονειρευόσασταν πράσινη παράγκα με Πάτερ Μπαινοβγαινόπουλους Αλαφούζ Πριγκίπ.

Link to comment
Share on other sites

«Kαλύτερη λύση να γυρίσει ο Βαρδινογιάννης» | gazzetta.gr

LOL!!!! Τα βλέπετε; Αλλά καλά να πάθετε που μου ονειρευόσασταν πράσινη παράγκα με Πάτερ Μπαινοβγαινόπουλους Αλαφούζ Πριγκίπ.

Γκολτζής από τους λίγους ο Κριστόφ, αλλά αν δεν ευλογούσε το σπίτι του φοβήθηκε πως θα έπεφτε να τον φάει.

Ότι καλύτερο για τον ΠΑΟ ο Βαρδινογιαννισμός... βολεύει τους πάντες, Ολυμπιακό, Δημόσιο, Επιχειρηματίες του ποδοσφαίρου, κλπ.

Και μαμώ τις γλύκες το να ξέρεις ότι σε πρωτάθλημα του κώλου, πρωτάθλημα των 2 θα είσαι πάντα 2ος.

Link to comment
Share on other sites

Γκολτζής από τους λίγους ο Κριστόφ, αλλά αν δεν ευλογούσε το σπίτι του φοβήθηκε πως θα έπεφτε να τον φάει.

Ότι καλύτερο για τον ΠΑΟ ο Βαρδινογιαννισμός... βολεύει τους πάντες, Ολυμπιακό, Δημόσιο, Επιχειρηματίες του ποδοσφαίρου, κλπ.

Και μαμώ τις γλύκες το να ξέρεις ότι σε πρωτάθλημα του κώλου, πρωτάθλημα των 2 θα είσαι πάντα 2ος.

Ο Ολυμπιακός αυτή την στιγμή είναι χειρότερος από ποτέ και εσύ δεν ξέρεις καν αν θα είσαι 2ος από τον Σεπτέμβρη. Σε 3 αγωνιστικές έχεις περισσότερες ανακοινώσεις βγάλει από ότι έχεις βάλει γκολ και έχεις πάρει βαθμούς μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ολυμπιακός αυτή την στιγμή είναι χειρότερος από ποτέ και εσύ δεν ξέρεις καν αν θα είσαι 2ος από τον Σεπτέμβρη. Σε 3 αγωνιστικές έχεις περισσότερες ανακοινώσεις βγάλει από ότι έχεις βάλει γκολ και έχεις πάρει βαθμούς μαζί.

Μέχρι πριν λίγο καιρό Βαρδινογιαννικός ήταν ο ΠΑΟ.

Μήπως θυμάσαι ότι οι παίχτες ήταν απλήρωτοι ?

Οι Τοτσέ, Φορναρόλι, Μπαρμπαρούσης ( LOL what ? ), επί ποιανού καθεστώς ήρθαν οι μεταγραφάρες ( δανεικοί :D ) ?

Να μην σκεφτούμε πόσα παντελώνιασαν αυτοί παλιότερα από τις πορείες στο Champions League...

Από Βαρδ. καλύτερα 4η Εθνική και με παιδάκια από την Παιανία.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πριν λίγο καιρό Βαρδινογιαννικός ήταν ο ΠΑΟ.

Μήπως θυμάσαι ότι οι παίχτες ήταν απλήρωτοι ?

Οι Τοτσέ, Φορναρόλι, Μπαρμπαρούσης ( LOL what ? ), επί ποιανού καθεστώς ήρθαν οι μεταγραφάρες ( δανεικοί :D ) ?

Να μην σκεφτούμε πόσα παντελώνιασαν αυτοί παλιότερα από τις πορείες στο Champions League...

Από Βαρδ. καλύτερα 4η Εθνική και με παιδάκια από την Παιανία.

Από το 2008 ουσιαστικά ο Βαρδινογιάννης είναι φευγάτος (αν όχι ποιο πριν). Εν χορό τον βρίζατε και εν χορό προσκυνάγατε τον Βγενόπουλο. Εσύ αν ήσουν στην θέση του τι θα έκανες; Θα έφερνες Ροναλντίνιο για να καρπώνεται την δόξα ο Βγενό; Σε χρεωκοπία η ΑΕΚ, σε χρεωκοπία ο Άρης, με μισή ομάδα ο ΠΑΟΚ, τραγικός ο Ολυμπιακός και το αν θα είστε έστω 2οι δεν το ξέρετε. Ακόμα βλέπετε φαντάσματα Βαρδινογιάννηδων και να δούμε για πόσο καιρό ακόμα θα βλέπετε και δεν θα κοιτάτε ότι η ομάδα στήνεται πάνω σε ανακοινώσεις και όχι σε γερές βάσεις. Όσο για τους παίκτες που αναφέρεις, παίζανε πριν χρόνια αυτοί ή ΣΗΜΕΡΑ? Εμείς στην ΑΕΚ τα έχουμε φάει στην μούρη αυτά από τους Χατζηχρήστους και την original που διαλύσανε την ΑΕΚ (δώσανε και 1-2 πρωταθλήματα στον θρύλο με την γκρίνια τους, διώξανε Μπάγεβιτς πριν μερικά χρόνια μετά από πετυχημένη προετοιμασία, δημιούργησαν συνθήκες που ευνόησαν στην φυγή των καλών παικτών πρόσφατα) και τώρα το παίζουν ως οι μόνοι που παλεύουν για την σωτηρία της. Διώξανε τον Νικολαίδη που γέμιζε το ΟΑΚΑ, διώξανε τον Φιλλίπου που έβαζε λεφτά στο μπάσκετ και τώρα μου το παίζουν σωματοφύλακες τόσο σε ποδόσφαιρο όσο και στο μπάσκετ. Μόνο ο Κόκκαλης ήξερε τι έκανε. Τα δύο πόδια σε ένα παπούτσι του Τσουκαλά και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

O Τζίγκερ έλειψε δύο χρόνια.

Από πέρυσι αυτός έκανε κουμάντο αν δεν θυμάσαι καλά.

Αυτός έκοβε ΑΜΚ, αυτός έβαζε λεφτά... μέσω δανείου από την τράπεζα του ( να μην βγάλει και τα τελευταία του κέρδη από την αγαπημένη του ομάδα ? ), αυτός είπε όχι στην δωρεά Γκαλάς από Πατέρα, κλπ.

Να τον πάρει ο Δίας.

Ο άνθρωπας κατάφερε να βάλει σε 20 χρόνια όσα λεφτά έβαλε ο Βγενό ( που οικονομικά ένα π@πάρι της οικογένειας βαρδινογιάννη είναι ο διαχειριστής κεφαλαίων ) σε 2 χρόνια.

Μακάρι να υπήρχε όντως πρίγκηπς ( κανονικός όχι Τσακαδορικός ) όπως αυτοί που παίρνουνε ξένες ομάδες και σκάνε χρήμα δίχως σκέψη.

Προσωπολάτρης δεν ήμουν ποτέ, ούτε θα γίνω.

Και όχι, δεν είμαι ούτε fan του βγενό ούτε του μουσάτου Πατέρα, ούτε κανενός.

Εγω θέλω να μπορώ να δω την ομάδα να παίξει μπάλα της προκοπής και ας βγεί και 10η άμα λάχει.

όποιος μπορεί να το κάνει αυτό, go ahead, όποιος δεν μπορεί ή χειρότερα μπορεί αλλά δεν θέλει, ας πάει στο καλό.

Χαίρω πολύ, βλέπουμε ξεκάθαρα ότι ο Αλαφούζος θέλει να κάνει κηδεία ή επιχείρηση, όπως θες πες το με ξένα κόλυβα ( χρήμματα άλλων ), αλλά από το να επιστρέψουνε τα μεγαλολαμόγια, προτιμώ έστω και τελευταίος με τον Αλ Αφούζ.

Ο Γιαννάκης και ο Δημητράκης ( Γιαννακοπ. ) είναι οι μεγαλύτεροι αντιπαναθηναϊκοί και να μην πω τι άλλο, είναι πιο ανεπιθύμητοι και από μια χοντρή 150kg στο κρεβάτι μου.

Κάλλιο μόνος για πάντα, παρά με την χοντρή/Τζίγκερ/Δημητράκη.

Έγινε επεξεργασία από billpeppas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.