Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

κακός παλτινί,ουέφα και κλπ κλπ και η μίλαν έκανε όλη και όλη μία φάση.

το σύστημα θα φταίει.Δεν λέω το δεύτερο πέναλτι είναι τεράστια ******* αλλά ομάδα μίλαν δεν υπήρχε μέσα στο γήπεδο.

Link to comment
Share on other sites

κακός παλτινί,ουέφα και κλπ κλπ και η μίλαν έκανε όλη και όλη μία φάση.

το σύστημα θα φταίει.Δεν λέω το δεύτερο πέναλτι είναι τεράστια ******* αλλά ομάδα μίλαν δεν υπήρχε μέσα στο γήπεδο.

Φιλε μιλας τωρα που τελειωσε το ματσ και εξελίχθηκε οπως εξελίχθηκε.Αν εμενε το 1-1 τα λεγαμε μετα.

Και δεν ειναι μονο το πεναλντι που ηταν τραγικο(και το πρωτο για μενα ηταν τραβηγμενο)

ηταν μπολικες οι φασεις που σηκωνουν κουβεντα

Προφανως εσεις (ναι ξερετε ποιοι) δεν ειστε φιλαθλοι,δεν σας αρεσει να βλεπετε ωραιο ποδοσφαιρο με την μπαλα να πηγαινει πανω κατω με φασεις και στις 2 εστιες.Βαλτε την μπαρτσα σε ενα γηπεδο μονη της να αλλαζει 1000 πασουλες και να βαζει γκολακια σε αδειο τερμα και αφηστε τις υπολοιπες ομαδουλες να παιζουν μπαλα

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

ε ναι είμαι γραφικός.Πως θες να περάσει μια ομάδα που δεν έχει μπει καν να παίξει?Με μια φάση?Πως στον λούτσο θα κερδίσεις με μια φάση?

Από το ματς μου έμεινε πως το ιταλικό ποδόσφαιρο είναι καρακιτσαριό και οι ομάδες γτπ.Ομάδα μίλαν δεν υπήρχε.

1 φάση σε όλο το ματς.1 φάση.η μπανάθα περισσότερες είχε.

Link to comment
Share on other sites

Να δω τι θα γίνει όταν θα παίξει με την Τσέλσι, επειδή είναι σίγουρο ότι θα την ξανασφάξει...ε ρε γλέντια...αν και δεν χωνεύω την τσέλσκι τον καημένο τον ντρογκμπά λυπάμαι...

Link to comment
Share on other sites

ε ναι είμαι γραφικός.Πως θες να περάσει μια ομάδα που δεν έχει μπει καν να παίξει?Με μια φάση?Πως στον λούτσο θα κερδίσεις με μια φάση?

Από το ματς μου έμεινε πως το ιταλικό ποδόσφαιρο είναι καρακιτσαριό και οι ομάδες γτπ.Ομάδα μίλαν δεν υπήρχε.

1 φάση σε όλο το ματς.1 φάση.η μπανάθα περισσότερες είχε.

ελα φιλε ειλικρινα σταματα να γραφεις.προφανως δεν εχεις ιδεα απο μπαλα πραγματικα

Link to comment
Share on other sites

ναι να σταματήσω να γράφω.αυτά είναι.όταν στο πρώτο μάτς δεν μου έδωσαν πεντακάθαρο πέναλτι δεν είδα να κινητέ φίλο εδώ μέσα.τώρα όλοι στην γωνία με τα τουφέκια.

να χαρώ εγώ αντικειμενικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπε κανεις να μην μιλαει κανεις αλλος.

Αλλα επειδη ο μεσι ειναι παιχτουρα δε δινει αλλοθι στη προωθηση της μπαρτσα με καθε τροπο.

Μπαλα βλεπουμε και η μπαρτσα και μενα μαρεσε πιο παλια οπως ειχα τονισει γιατι δε πηγαινε ο νους σου οτι γινοτανε αβαντα. Με ετο και με ροναλντινιο ειχες ακουσει κανεναν

να λεει τιποτα;

Τα πρωτα χρονια του μεσι ακουγες τιποτα;

Μετα την τσελσι την αρσεναλ και ελαχιστα την γιουναιτεντ ηρθε και εδεσε σημερα το γλυκο...

Link to comment
Share on other sites

στο πρώτο μου ποστ γράφω ότι το πέναλτι είναι τεράστια χαζομάρα του κόρακα.Διέλυσε όλο το ματς.

Αλλά ρε αδερφέ δεν μου φταίει ο μαρινάκης που παίζω με τότσε βύντρα νιαουρόπουλο και ένα σωρό άλλους.Ε πως θα γίνει δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Ειπε κανεις οτι εχει κακη ομαδα η μπαρτσα; Εχει παιχτουρα μεσι, εχει τρεξιματα τρεχει

σε καθε ματς 10 χιλιομετρα παραπανω αρα πιεζει κτλπ, δε χρειαζεται την υποστηριξη κανενος

και ουτε θεατρο.

Οταν τον πρωτο τον ευνοεις, ειναι σιχαμενο. Οπως πολλες φορες κραζουμε μαρινακη

αλλα δεν λεμε οτι δεν εχει ομαδα, προφανως ο γαυρος ειναι 2 ταχυτητες μπροστα στο ελλαντα.

Απλο δεν ειναι; Δεν κατηγορω την μπαρτσα, αλλα οταν ξερει οτι ευνοειται και εκμεταλευεται

καταστασεις ειναι σιχαμενο γλοιωδες γυναικειο φλωρικο μπλα μπλα...

Link to comment
Share on other sites

Το πεναλτυ που δεν δωθηκε στον Σαντσες στον πρωτο αγωνα ειναι σαν το πρωτο πεναλτυ της Μαρτσα σημερα(ο παιχτης κραταει και τραβαει τα ποδια/ποδι για να εχει επαφη με τον αμυντικο) σε πολλα πρωταθληματα δεν σφυριζεται και ειναι θεμα διαιτητη! Επισης στο πρωτο ματς οι τελικες της Μιλαν ηταν παραπλησιες με της Μπαρτσα αλλα αν θυμαστε δεν εμπαινε η μπαλα μεσα. Εαν πηγαιναμε με 1-1 ημιχρονο θα βλεπαμε καλη μπαλιτσα γιατι η Μπαρτσα τον τελευταιο καιρο κρεμαει μετα το 70 και μετα. Αυτο που ειδαμε ηταν οτι μπαλαρα δεν παιχτηκε και το ιδιο το γηπεδο το καταλαβε,μιλαμε για μια Μιλαν με "γεροντια" στην αμυνα που εχουν κιλα εμπειριας αλλα τους λειπουν τρεξιματα αλλα και παλι δεχτηκαν 3 γκολ σε 2 αγωνες (2 πεναλτυ). Τωρα αναμενουμε να δουνε τον Drogba και τους φιλους του εαν μπορουν!

P.S Γουστο εχει να ξυπνησει ο Torres που ειναι και Μαδριλενος και να δουμε ματσαρες!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κρίμα....θα βλέπαμε καλή μπάλα , αλλά το κοράκι εκανε πάλυ το θαύμα του... τι να πω...μάθαν ξαφνικά ¨ΟΛΟΙ μπάλα και λένε την ίδια καραμέλα?" ρε φίλε τον κρατά ή οχι? πες μου" ..απλά δεν αξίζει να ασχολήσε καν πλέον...ας τους δώσει το cl να τελειώνουμέ.. και είχαν και το θράσος να πανηγυρίζουν μετά...κρίμα πραγματικά..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μιλας τωρα που τελειωσε το ματσ και εξελίχθηκε οπως εξελίχθηκε.Αν εμενε το 1-1 τα λεγαμε μετα.

Και δεν ειναι μονο το πεναλντι που ηταν τραγικο(και το πρωτο για μενα ηταν τραβηγμενο)

ηταν μπολικες οι φασεις που σηκωνουν κουβεντα

Προφανως εσεις (ναι ξερετε ποιοι) δεν ειστε φιλαθλοι,δεν σας αρεσει να βλεπετε ωραιο ποδοσφαιρο με την μπαλα να πηγαινει πανω κατω με φασεις και στις 2 εστιες.Βαλτε την μπαρτσα σε ενα γηπεδο μονη της να αλλαζει 1000 πασουλες και να βαζει γκολακια σε αδειο τερμα και αφηστε τις υπολοιπες ομαδουλες να παιζουν μπαλα

Γιατί, είδαμε ωραίο ποδόσφαιρο στο 1-0; Η Μίλαν έχανε κι δεν έπαιζε μπάλα, έπαιζε κατενάτσιο. Μια αντεπίθεση έκανε όλη κι όλη κι έβαλε γκολ. Αυτό το λες ποδόσφαιρο εσύ; Το να μη σου αρέσει η Μπάρτσα, απόλυτα κατανοητό. Το να υπερασπίζεσαι μια ιταλική ομάδα που έχουν αποδείξει πόσο κακό και βρώμικο ποδόσφαιρο παίζουν, το βρίσκω ανόητο.

νταξ....κι εγω με την μπαρτσα ειμαι αλλα οχι κι ετσι ρε παιδια...

Θα συμφωνούσα, αν γινόταν με ομάδα άλλης χώρας. Η Μίλαν και γενικότερα οι ιταλικές έχουν ταλέντο να καταστρέφουν παιχνίδια. Θυμήσου τους αγώνες των τελευταίων 3 ετών, πόσες φορές έχουν παίξει κατενάτσιο και κέρδισαν γιατί απλά έκαναν μια αντεπίθεση. Νομίζω με τη Barca είχε κάνει πάλι το ίδιο το 2010 στον ημιτελικό η Ίντερ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.