Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

ναι, ειδικά στα ντέρμπι έχουν την μοναδική ικανότητα να εκνευρίζουν και τις δύο πλευρές τόσο, που οι οπαδοί και της μίας και της άλλης πλευράς να νομίζουν ότι οι σχολιαστές επαινούν τους "άλλους" :hehe:

Link to comment
Share on other sites

και όταν γυρίσουμε από Ρωσία (Παρασκευή), το Σάββατο οδικώς (;) Αθήνα για το νέο ντέρμπυ στα καπάκια με τους γαύρους... Κερδίζεις αυτό το ματς και μετά αποκτάς άλλη ψυχολογία....Την κούραση φοβάμαι..

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι είναι καμμιά ομαδάρα η Ατλέτικο, αλλά δεν είναι και Πανσερραϊκός ( άσχετα αν την κάνανε να φαίνεται σαν τα Άνω Τοπώλιανα :p )

Ανακαλείς τώρα ή πατάω report....

Link to comment
Share on other sites

Πωωω τι γινεται εκει στη ΝΕΤ? Απο το κακο στο χειροτερο.....ο εκφωνητης απο την κερδιδα φιλαθλος ειναι? Ο ΟΣΦΠ παιζει χαλια και αυτος να μιλαει για καταπληκτικες πασες πριν καν τελειωσει η φαση που καταληγει σε off side η out:tomato: H Arsenal μη γελιομαστε ειχει καλη ομαδα και με τα δευτερα και ολη η πλυση εγκεφαλου που μας γινεται απο τις φανατικες εφημεριδες καθε ομαδας ειναι λαθος! Δεν με ενδιαφερει αν λειπουν 5-6 παιχτες τις αντιπαλης μου ομαδας κυριε γιατι ετσι βλεπω ποσο καλη ομαδα ειμαι εγω! Δηλαδη σημερα αν χασει ο ΟΣΦΠ με αυτη την"αδυναμη"Αρσεναλ τοτε ξεφτιλιζουν χειροτερα την ομαδα τους! Οταν πατανε γκαζι αυτες οι ομαδες εκει βλεπεις την διαφορα με τις δικες μας! Καλα που δεν περασε η Παναθα γιατι θα μας πικραινε περισσοτερο!

Link to comment
Share on other sites

Πωωω τι γινεται εκει στη ΝΕΤ? Απο το κακο στο χειροτερο.....ο εκφωνητης απο την κερδιδα φιλαθλος ειναι? Ο ΟΣΦΠ παιζει χαλια και αυτος να μιλαει για καταπληκτικες πασες πριν καν τελειωσει η φαση που καταληγει σε off side η out:tomato: H Arsenal μη γελιομαστε ειχει καλη ομαδα και με τα δευτερα και ολη η πλυση εγκεφαλου που μας γινεται απο τις φανατικες εφημεριδες καθε ομαδας ειναι λαθος! Δεν με ενδιαφερει αν λειπουν 5-6 παιχτες τις αντιπαλης μου ομαδας κυριε γιατι ετσι βλεπω ποσο καλη ομαδα ειμαι εγω! Δηλαδη σημερα αν χασει ο ΟΣΦΠ με αυτη την"αδυναμη"Αρσεναλ τοτε ξεφτιλιζουν χειροτερα την ομαδα τους! Οταν πατανε γκαζι αυτες οι ομαδες εκει βλεπεις την διαφορα με τις δικες μας! Καλα που δεν περασε η Παναθα γιατι θα μας πικραινε περισσοτερο!

Ενώ αυτό το ποστ είναι ο παράδεισος της αμεροληψίας, έτσι; :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Κακώς κράταγε τον Τζεμπούρ μέσα που έπρεπε να έχει βγει από το ημίχρονο, κακώς έβγαλε και τον Μιραλάς έξω. Οι Έλληνες πάικτες αν θέλουν να δουν 11άδα καλά θα κάνουν να μάθουν Ισπνικά και να βγάλουν Ισπανικό διαβατήριο. Μια αλλαγή ονόματος θα βοηθούσε.

Αλλά και πάλι ο Βαλβέρδε θα γίνει μάγκας στο τέλος του πρωταθλήματος με την βοήθεια των εκατομμυρίων του Μαρινάκη και την βοήθεια της τύχης*

*όπως λέμε παράγκα

:p

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εγραψα για να θιξω καθε οπαδο του Οσφπ αλλα δεν ειναι κατασταση να βλεπω champions league και να νιωθω οτι βλεπω Superleague. Και το ρεσιταλ συνεχιζεται στη Νετ...εκει να δεις αντικειμενικοτητα

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εγραψα για να θιξω καθε οπαδο του Οσφπ αλλα δεν ειναι κατασταση να βλεπω champions league και να νιωθω οτι βλεπω Superleague. Και το ρεσιταλ συνεχιζεται στη Νετ...εκει να δεις αντικειμενικοτητα

Δεν είναι ότι με έθιξες, απλά θεώρησα ότι υπερέβαλες και εσύ. :)

Link to comment
Share on other sites

Οι Έλληνες πάικτες αν θέλουν να δουν 11άδα καλά θα κάνουν να μάθουν Ισπνικά και να βγάλουν Ισπανικό διαβατήριο. Μια αλλαγή ονόματος θα βοηθούσε.

Μόνο ο Παπαδόπουλος θα μπορούσε να παίξει. Από εκεί και πέρα ποιον να έβαζε; Τον Ποτουρίδη; Το Δασκαλάκη; Φετφατζίδης και Μανιάτης τραυματίες. Όσο για τις μεταγραφές, οι μόνοι που θα μπορούσαν να παίξουν στον Ολυμπιακό (ή τον Παναθηναϊκό), είναι ο Σαμαράς και ο Παπασταθόπουλος. Αν κάποιος από τους δύο είναι "χαζός" θα γυρίσει Ελλάδα

ΥΓ Ο Τοροσίδης ήθελε να παίξει και Αγγλία, ε; Προφανώς του αρέσει να βλέπει πλάτες αντιπάλων :p

Link to comment
Share on other sites

εμένα προσωπικά το ματς με κούρασε χθες..

πάρα πολλά λάθη και από τις 2 ομάδες. περιμένεις από την άρσεναλ τουλάχιστον να δεις καμιά δεκαριά αυτοματισμούς.. πραγματικά μόνο έναν είδα!

εν μέρη θα συμφωνήσω με τον [MENTION=10016]Evan[/MENTION] , δεν γίνεται ότι κάνει ο ολυμπιακός να παίρνει ένα επίθετο του τύπου "φανταστικό,υπέροχο,εκπληκτικό", ενώ η ομάδα είναι πίσω στο σκορ.. οκ το καταλαβαίνω παίζει μία ελληνική ομάδα απέναντι σε μία αγγλική, αλλά υπάρχουν και όρια..

πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον βαλβέρδε.. βάλε στην κορυφή τον mirallas , αφού το χει το γκολ, αλλά και αυτός ο βέλγος είναι για φάπες.. αντί για να εκτιμήσει το γεγονός ότι από εκεί που ήταν στα αζήτητα, τον πήρε ο ολυμπιακός και πραγματικά ξεκίνησε η καριέρα μία ανοδική πορεία, φεύγει στα αποδυτήρια τρέχοντας και το παίζει προπονητής στα ΜΜΕ.

από την άλλη, η άρσεναλ χωρίς κέντρο.. με τις αλλαγές του wenger να μην πιάνουν ούτε για πλάκα.. ο v.persie ήταν για 10+ λεπτά στον αγωνιστικό χώρο και πήρε την μπάλα μία φορά στα πόδια του και αυτό πολύ πλάγια από την εστία(εκτός περιοχής πάντα). χωρίς ένα σωστό επιτελικό χαφ η ομάδα φέτος θα πάει πολύ άσχημα στην premier..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.