Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Aυτό που έχω κάνει bold .

Αλλά ντάξει συζήτηση τέτοια δεν κάνω.

Να χαίρεσαι την υπερομάδα σου και του χρόνου με νίκη με την ΆΝω Κολοπετινίτσα

H κανεις οτι δεν καταλαβαινεις η κατι αλλο παιζει δεν εξηγειται αλλιως.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε πως γινεται να εχεις 500+ πραγματικους τιτλους και να λες οτι εννοεις οτι εισαι η καλυτερη συλλογικη ομαδα στην Ελλαδα μονο στο μπασκετ...εχεις 500+ τιτλους μονο απο το μπασκετ?

ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ...?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη φαινεται να ξερεις...και εχεις ορεξη να μας αποδειξεις...Τι τιτλους εχεις και που...?

Εγω δεν εχω να αποδειξω τιποτα τα ντοκουμεντα υπαρχουν και οποιος θελει τα βρισκει, ασε που ειναι τοσα πολλα που θα βαρυνει τοσο πολυ το forum που μπορει να πεσει και κατι τετοιο δεν το θελω...

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε πως γινεται να εχεις 500+ πραγματικους τιτλους και να λες οτι εννοεις οτι εισαι η καλυτερη συλλογικη ομαδα στην Ελλαδα μονο στο μπασκετ...εχεις 500+ τιτλους μονο απο το μπασκετ?

ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ...?

Πραγματικα μονο ολυμπιακοι δεν μπορουν να καταλαβουν μια προταση την οποια σε οποιον αλλον την δειξεις θα την καταλαβει αμεσως.Εγω δεν μπορω να κανω κατι για αυτο.Προβλημα σας.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω να αποδειξω τιποτα τα ντοκουμεντα υπαρχουν και οποιος θελει τα βρισκει, ασε που ειναι τοσα πολλα που θα βαρυνει τοσο πολυ το forum που μπορει να πεσει και κατι τετοιο δεν το θελω...

Θα βαλουμε τα τα κυπελλα σου να τον κρατησουν μην ανησυχεις...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν βγάζει χρήματα κάποιος από μια ομάδα (που και πάλι...) δεν μπορώ να καταλάβω ποιος ο λόγος να φανατίζεται τόσο...

Αποψεις ειναι αυτες αναλογα με ποια οπτικη το βλεπει ο καθενας δεκτο.

Link to comment
Share on other sites

Οι φανατισμοί δεν είναι αποδεκτοί στο Thelab. Αν δεν μπορείτε να ανταλλάξετε τις απόψεις σας με τρόπο που δε φέρει σε καφενείο θα αναγκαστώ να σας απομακρύνω από το συγκεκριμένο θέμα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ο charly13 θέλει να πει ότι ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος είναι το σωματείο με τα περισσότερα πρωταθλήματα, σε άντρες και γυναίκες, σε όλα τα αθλήματα συνολικά/αθροιστικά.

http://www.sportsnet.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=2102&Itemid=57

Link to comment
Share on other sites

βασικά, αυτό που λέει ο charly είναι ότι απ'όλες τις ομάδες (βουλιαγμένη πόλο, παο μπάσκετ, οσφπ ποδοσφαιρο, οσφπ μπασκετ, παο ποδοσφαιρο, κλπ κλπ κλπ) η πιο πετυχημένη ελληνική ομάδα, είναι ο ΠΑΟ στο μπάσκετ.* Απλά η διατύπωση ήταν λάθος (δε χρησιμοποιήθηκαν σωστά σημεία στίξης κλπ), για αυτό οι περισσότεροι δεν μπόρεσαν να το πιάσουν

*Εναλλακτική διατύπωση: η καλύτερη ελληνική ομάδα, ανεξαρτήτως αθλήματος, είναι το τμήμα μπάσκετ ανδρών του ΠΑΟ ;)

ΥΓ Νομίζω ότι είναι προφανές το τι ομάδα υποστηρίζω, charly, αρκεί να δεις το avatar μου ;)

Link to comment
Share on other sites

Βασικά, επειδή ξαναείδα τα ποστ του, εννοεί και αυτό που είπα εγώ αλλά και αυτό που είπες εσύ.... (αν κατάλαβα καλά..)

ΥΓ Νομίζω ότι είναι προφανές το τι ομάδα υποστηρίζω, charly, αρκεί να δεις το avatar μου ;)

Δλδ όταν παίζει Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός στο ΣΕΦ και είσαι στο γήπεδο, υποστηρίζεις Μπαρτσελόνα; :snap:

Link to comment
Share on other sites

Δλδ όταν παίζει Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός στο ΣΕΦ και είσαι στο γήπεδο, υποστηρίζεις Μπαρτσελόνα; :snap:

Τα τελευταία χρόνια, τα μόνα εισητήρια που είχα πληρώσει ήταν για τους αγώνες της Εθνικής Ελλάδας, του ΠΑΟ σε 4 ματς της Ευρωλίγκα, και στην ΑΕΚ στα ματς με ΠΑΟΚ, και Άρη πέρσι. Στο ΣΕΦ πήγαινα φέτος, γιατί μου κάνανε δώρο την κάρτα διαρκείας. Αν λοιπόν τα παραπάνω, σε βοηθάνε να βγάλεις συμπέρασμα αν υποστηρίζω κάποια (ελληνική) ομάδα, πες μου κι εμένα, για να δηλώνω ;)

Link to comment
Share on other sites

euro_Hellas.jpg

:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

:jump1::jump1::jump1::jump1::jump1::jump1:

ΕΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ>>>

http://www.youtube.com/watch?v=sOLd4horUz0&feature=related

5 χρόνια πέρασαν....γεράσαμε αλλά δεν ξεχνάμε.............................................

:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

:jump1::jump1::jump1::jump1::jump1::jump1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω πραγματικα οποτε το θυμαμαι συγκινουμαι....δεν μπορω ακομα να το πιστεψω...

Οταν εβαλε την κεφαλια ο Δελλας πεθανα ρεεεε πεθανα....δεν εχω νιωσει πιιο πολυ χαρα.....

Link to comment
Share on other sites

μα γενικά κάθε παιχνίδι... ήταν απίστευτο... από το πρώτο με πορτογαλλία,, εκείνο με ισπανία, την ήττα από ρωσία αλλά το γκολ του βρύζα να μας δίνει την προκριση... με γαλλία... ήταν όλα τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

Ti να λέμε...η καλύτερη αθλητική χρονιά μαζί με το 87.....ακούς το "final countdown" και σου' ρχονται στο μυαλό τα σπασίματα μέσης του Γκάλη...Ακούς το μπουζούκι στο "σήκωσέ το...." και μου ρχεται στο μυαλό η εικόνα του Ζαγοράκη να περνάει τον Λιζαραζού και.....

By the way

http://www.sport-fm.gr/article/184502

Στο Παρίσι το φάιναλ φορ του 2010

Το «Παλέ ντε Μπερσί» του Παρισιού θα φιλοξενήσει το φάιναλ φορ της Ευρωλίγκας το 2010 (7-9 Μαΐου), όπως ανακοινώθηκε από τον ισχυρό άνδρα της διοργανώτριας αρχής, Τζόρντι Μπερτομέου, στο περιθώριο της κλήρωσης της Βαρκελώνης. Το γήπεδο είναι χωρητικότητας 14.000 θέσεων και έχει φιλοξενήσει το φάιναλ φορ του 1991, του 1996 και του 2001. Στους τελικούς του 1996 και του 2001 συμμετείχε ο Παναθηναϊκός κατακτώντας το τρόπαιο την πρώτη φορά απέναντι στην Μπαρτσελόνα με 67-66 και χάνοντας τη δεύτερη από τη Μακάμπι Τελ Αβίβ με 81-67.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.