Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

^τέτοιες (ερυθρόλευκες για την ακρίβεια) είχαν βγει και για Ζιντάν και Φ***ο (σόρρυ αλλά δεν το γράφω κανονικά...) :p

Κατά τα άλλα,

:D :D ~4λεπτά ποδοσφαιρικής πανδαισίας :yu:
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

^τέτοιες (ερυθρόλευκες για την ακρίβεια) είχαν βγει και για Ζιντάν και Φ***ο (σόρρυ αλλά δεν το γράφω κανονικά...) :p

Κατά τα άλλα,

:D :D ~4λεπτά ποδοσφαιρικής πανδαισίας :yu:

η φετινη μπαρτσα δεν επαιζε ποδοσφαιρο...κατι μεταξυ μπαλετου και καλλιτεχνικου πατιναζ με μπαλα ηταν...

τελικα το ρεκορ με τα 107 γκολ δε το σπασε ε; ασχετοι....

Link to comment
Share on other sites

http://www.contra.gr/images/paparazzi_skokkalispao.jpg

ΧΟΧΟΧΟΧΟ

:hang2:

ΧΟΧΟΧΟΧΟ

//το κρεμασμένο εικονίδιο αναφέρεται στον άνθρωπα που έκανε το λάθος :p

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτοί στο παναθηναικό δεν τη παλεύουν μου φαίνεται. Πάνε να πάρουν το παππού πλεον κρουζ των 35 χρονών και μετά, αφού το πρωτάθλημα θα το έχει πάρει ο οσφπ και πάλι, θα λέει η διοίκηση "εμείς φέραμε παιχτούρα, δώσαμε τοσα $$ αλλά φταίει η διαιτησία" :rant::rant:

Το συνομοσπονδιών θα το δείξει σε κάποιο κανάλι;

Στους αγώνες αυτούς γιατί ακούγεται ένα συνεχόμενο zzzzzzzz; Πετάνε κουνούπια πάνω από τα μικρόφωνα;

Link to comment
Share on other sites

γιατι δηλαδη ο νταρκο που πηγε στον οσφπ μια χαρα εμφανισεις εκανε για την ηλικια του...εξαλλου επιθετικος ειναι,δε χρειαζεται να τρεχει και πολυ...εχουμε αλλους για τρεξιμο...

Link to comment
Share on other sites

έτσι.....εγώ θα ήθελα με τα ίδια λεφτά τον Κουτσιανικούλη.:victory:

μου χουν λειψει εποχες που ακουγες πολλα ελληνικα ονοματα σε ομαδες, ειχαν τσαγανο οι ομαδες τοτε.

δεν ειναι τυχαιο αλλωστε που οι 4-5 μεγαλοι παιζανε καλυτερη μπαλα τοτε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.