Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

ο σκαι υποστηριζει οτι ειναι full hd...μπραβο του παντως γι αυτην την προσπαθεια...

ay caramba!:banging:

χμ

το λινκ δε λεει κατι ουσιωδες hint plz

Έγινε επεξεργασία από Kostas007
Link to comment
Share on other sites

2 γκολ ο Τιτής, 2 ο Μέσσι, από ένα γκολ τα σέντερ μπακ μας (ειδικά του Πικέ, δεν ήταν καθόλου γκολ αμυντικού :D). Περίμενα το Βαλντές να βάλει το 7ο με ανάποδο ψαλίδι αλλά αστόχησε :hehe: Ο Μέσσι έχασε 6 ακόμα ευκαιρίες, εκ των οποίων οι 3 ήταν κλασσικά τετ-α-τετ

Link to comment
Share on other sites

Στο 3-3 το αφησα,σιγα μην κατσω να δω ελληνικο πρωταθλημα,αισχος ειναι τα τελευταια 10 χρονια.:tomato:
Καιρο ειχα να δω τοσο καλο παιχνιδι στην Ελλαδα,αν και δεν το ειδα ολο.

SILENCE.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καιρο ειχα να δω τοσο καλο παιχνιδι στην Ελλαδα,αν και δεν το ειδα ολο.

εγω δε το ειδα καθολου,πηγα στο village στο ρεντη και ειχε 80% γυναικες!αδειοι οι δρομοι και βρηκα εισητηριο επι το που:hehe:

Link to comment
Share on other sites

εγω δε το ειδα καθολου,πηγα στο village στο ρεντη και ειχε 80% γυναικες!αδειοι οι δρομοι και βρηκα εισητηριο επι το που:hehe:

Αχαχαχαχαχαχα!!!

Κι εγω το ιδιο ρεεε.

Δεν ηξερα οτι εχει τελικο (οχι οτι αμα το ηξερα θα καθομουνα μεσα, αλλα τεσπα) και βγαινουμε και αναρωτιεμαι γιατι ειναι ολα τα μαγαζια αδεια Σαββατιατικα και οσα εχουνε μεσα κοσμο ειναι μονο γυναικες...

Χρυση βραδια πραγματικα :p

edit: Παρεπιπτοντως για οποιον θελει αντικειμενικη αναλυση του ματσακιου, ειναι 2 παππουδια κατω απο το μπαλκονι μου που αναλυουνε τα τελευταια 10-15 λεπτα το ματσακι... :hehe:

Έγινε επεξεργασία από SLN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.