Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Κρίμα ρε γμτ, αλλά και με το 1-1 ευχαριστημένοι πρέπει να είμαστε. Τουλάχιστον δε φάγαμε καμιά 3άρα-4άρα :pleasantry:

Off: Παίζει να βρω εισιτήρια για το εντός ή.. μπα; Στο uefa.com δε βρίσκω κάτι, ενώ σε κάποια άλλα sites που κοίταξα, τα είχαν 200€ :tomato:

τασο πηρα 4 για τον εντος με 25e.:crazy_pilot::cool::lock:

Link to comment
Share on other sites

μ αρεσει που ολοι λενε " σ αυτο το επιπεδο , τα λαθη δεν επιτρεπονται"....δηλαδη ρε παιδες η σεντ ετιεν εγινε ξαφνικα επιπεδου; που μεχρι πριν 3 βδομαδες ολος ο κοσμος βουιζε για τα παιχνιδια με τη μιλαν...η οποια εφαγε ενα Χ στα μουτρα.

αλλα βεβαια οταν παιζει ο βαζελος ουεφα ειναι τσιρκο, οταν παιζει ο γαυρος γινεται επιπεδου...αμανατιδης-αλεξανδρης-και ο καρακαρμοιρης ειναι απλα τραγικοι.

Link to comment
Share on other sites

μ αρεσει που ολοι λενε " σ αυτο το επιπεδο , τα λαθη δεν επιτρεπονται"....δηλαδη ρε παιδες η σεντ ετιεν εγινε ξαφνικα επιπεδου; που μεχρι πριν 3 βδομαδες ολος ο κοσμος βουιζε για τα παιχνιδια με τη μιλαν...η οποια εφαγε ενα Χ στα μουτρα.

αλλα βεβαια οταν παιζει ο βαζελος ουεφα ειναι τσιρκο, οταν παιζει ο γαυρος γινεται επιπεδου...αμανατιδης-αλεξανδρης-και ο καρακαρμοιρης ειναι απλα τραγικοι.

ΠΕΣ ΤΑ ΧΡΥΣΤΟΣΤΟΜΕ:neo:

Link to comment
Share on other sites

μ αρεσει που ολοι λενε " σ αυτο το επιπεδο , τα λαθη δεν επιτρεπονται"....δηλαδη ρε παιδες η σεντ ετιεν εγινε ξαφνικα επιπεδου; που μεχρι πριν 3 βδομαδες ολος ο κοσμος βουιζε για τα παιχνιδια με τη μιλαν...η οποια εφαγε ενα Χ στα μουτρα.

αλλα βεβαια οταν παιζει ο βαζελος ουεφα ειναι τσιρκο, οταν παιζει ο γαυρος γινεται επιπεδου...αμανατιδης-αλεξανδρης-και ο καρακαρμοιρης ειναι απλα τραγικοι.

α. Το UEFA είναι μια χαρά διοργάνωση για τις ελληνικές ομάδες. Οι δυνατότητές τους είναι για ως εκεί. Θα μου πεις ο ΠΑΟ πάει για τους 8 του Ch.L. Πρώτον, κάτσε να πάει (το εύχομαι, αλλά κρατάω μια πισινή γιατί ξέρω τη Villa), δεύτερον, πόσες φορές η κλήρωση στη φάση των 16 θα του φέρει μια Villa? Το UEFA είναι μια διοργάνωση που με λίγη οργάνωση, πας τελικό σχετικά εύκολα

β. Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι (όπου ακούς εύκολες προκρίσεις, περίμενε εύκολους αποκλεισμούς - εξαιρείται το ελληνικό μπάσκετ) Εκτός κι αν εσύ παρακολουθείς μόνο το τι λένε στις εφημερίδες, και δε βλέπεις μπάλα από μόνος σου (Η μόνη αθλ. εφημερίδα που αξίζει, για εμένα, είναι η Γάτα για τα σουρεάλ πρωτοσέλιδα που έχει :p)

γ. Ο Αλεξανδρής γιατί τραγικός; Ότι είπε ήταν σωστό. Εκτός, αν με την ίδια λογική, οι πρώην παίκτες του ΠΑΟ της ΑΕΚ κλπ που πάνε για σχολιασμό σε ματς, είναι εξίσου τραγικοί...

Link to comment
Share on other sites

α. Το UEFA είναι μια χαρά διοργάνωση για τις ελληνικές ομάδες. Οι δυνατότητές τους είναι για ως εκεί. Θα μου πεις ο ΠΑΟ πάει για τους 8 του Ch.L. Πρώτον, κάτσε να πάει (το εύχομαι, αλλά κρατάω μια πισινή γιατί ξέρω τη Villa), δεύτερον, πόσες φορές η κλήρωση στη φάση των 16 θα του φέρει μια Villa? Το UEFA είναι μια διοργάνωση που με λίγη οργάνωση, πας τελικό σχετικά εύκολα

β. Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι (όπου ακούς εύκολες προκρίσεις, περίμενε εύκολους αποκλεισμούς - εξαιρείται το ελληνικό μπάσκετ) Εκτός κι αν εσύ παρακολουθείς μόνο το τι λένε στις εφημερίδες, και δε βλέπεις μπάλα από μόνος σου (Η μόνη αθλ. εφημερίδα που αξίζει, για εμένα, είναι η Γάτα για τα σουρεάλ πρωτοσέλιδα που έχει :p)

γ. Ο Αλεξανδρής γιατί τραγικός; Ότι είπε ήταν σωστό. Εκτός, αν με την ίδια λογική, οι πρώην παίκτες του ΠΑΟ της ΑΕΚ κλπ που πάνε για σχολιασμό σε ματς, είναι εξίσου τραγικοί...

α)συμφωνω οτι το ουεφα ειναι μια χαρα διοργανωση. Σιγουρα φαινεται αλλιως να παιζεις με μεγαλες ευρωπαικες ομαδες, παρα με σεντ ετιεντ, λιτεξ λοβετς κτλ.Ο παο αμα παιξει οπως στην ισπανια, δε θα παει στους 8.

β) γενικα το λεω, σαν κλιμα. Εφημεριδες διαβαζα καπου καπως καποτε, σπορτιμε και γκολνιουζ , αλλα πλεον τπτ.

γ) ε τι γιατι ειναι τραγικος? απ τα 90 λεπτα τα 30 τα εφαγε λεγοντας "αν ειχε παιξει ετσι, με πρεσινγκ ψηλα, το αποτελεσμα θα ηταν αλλο" και τετοιες μπαρουφες. τα αλλα 30 λεγοντας για το επιπεδο και τα αλλα σχολιαζοντας φασεις, ως μεγας τεχνιτης που ηταν κ ο ιδιος..ασδφ δηλαδη. Δεν εχω κατι με τον ιδιο , γενικα ολους τους βαμμενους δε τους μπορω για εκφωνητες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.