Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Το δίδυμο της ΝΟΒΑ πάντως σε σχολιασμό μπάσκετ με εκφωνητη τον δεν-τον-θυμαμαι και σχολιαστή τον Συρίγο, είναι πολύ καλό.

Βεβαια εχω να ευχαριστηθώ σπηκάζ απο εποχές Αλευρόπουλου σε βόλεϋ.... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον μέσω νόβα που έχει πολλαπλά κανάλια ήχου, γιατι δε μας δίνουν τη δυνατότητα να διαλέγουμε "ήχο από το γήπεδο" χωρίς τις βλακείες του κάθε άσχετου;

Αυτες ηταν οι χρυσες εποχες filmnet+NBA τω καιρο εκεινο που εβαζα τον αμερικανο σχολιαστη και ενιωθα πραγματικα απο μπασκετινι. Με τον ηλιθιο τον Παλομπαρινι (που τον ειχανε στειλει και live στον τελευταιο αγωνα του Μιχαλακη το '98 με την utah τρομαρα του, πριν ξαναγυρισει) το κουμπακι ηταν συνεχως στο "ξενο σπικαζ"

Μετα φερανε το αχτυπητο διδυμο Καρυδα-Παπαδοτζων που απο την μια δεν πολυσχολιαζανε τον αγωνα οποτε, αλλα απο την αλλη εριχνες το γελιο της αρκουδας. Εκει επαιζε ενα "zapping" στον ηχο....

Link to comment
Share on other sites

Το δίδυμο της ΝΟΒΑ πάντως σε σχολιασμό μπάσκετ με εκφωνητη τον δεν-τον-θυμαμαι και σχολιαστή τον Συρίγο, είναι πολύ καλό.

μμμμ... έδεσε το γλυκό (δεν ξέρω για τους δύο που λες εσύ)... Άλλος φωτεινός παντογνώστης κι αυτός. Ειδικά οι γνώσεις του στο πως να κάνεις ρδέλομπου μια ομάδα (πουχου Εθνική), είναι ασυναγώνιστες

Εγώ γουστάρω πολύ έναν της Νόβα που κάνει σπικάζ στην Ευρωλίγκα. Δεν δείχνει να έχει το τουπέ του τύπου "είμαι παντογνώστης", δεν μιλάει λες και απευθύνεται στον Πρόεδρο της Δημοκρατίας, και κάνει και λίγο χαβαλέ.

Μ'άρεσε κι ο Βασίλης "ποιος; ποιος; βάλτο αγόρι μου" Σκουντής, μέχρι που πριν από ένα ματς Ολυμπιακού Παναθηναϊκού (ή αντίθετα), αντί να αναφερθεί στη μία ομάδα στον γ ενικό (νίκησε), είπε "νικήσαμε"... :to_pick_ones_nose: Αδιάφορο το για ποια ομάδα το είπε, σημασία έχει ότι έβγαλε οπαδιλίκι. Παρ'όλα αυτά, και τις γνώσεις έχει, και τις ικανότητες στο σπικάζ

Link to comment
Share on other sites

πριν πανηγυρισει καποιος ολυμπιακος για τον ''τιτλο'' να του υπενθιμισω πως αν οχι σε ολα τα παιχνιδια κερδισε πεναλντυ,δεν λεω οτι μερικα ηταν! αλλα τα περισσότερα δεν ηταν!σε αντιθεση με αλλες ομαδες που ουτε αυτα που επρεπε να παρουν δεν πηραν!οποτε γιορταστε σιωπηλα...

Link to comment
Share on other sites

το πρωταθλημα εχει χαθει εδω και καιρο. Οι ηττες και τα σχετικα μεσα στο προγραμμα ειναι.

αυτο που μου τη βαραει εμενα και παω στα κοκκινα ειναι οι κοκκινες που χουμε φαει, τα πεναλτι που δε μας εχουν δωσει.

ασδφ δηλαδη.

Αλλα απο κει και περα, οταν χανεις 6 βαθμους απ τον εργοτελη που μαζευει 3αρες και 4αρες απο λεβαδειακους και δεν ξερω και γω τι, εισαι αξιος της μοιρας σου.

Link to comment
Share on other sites

το πρωταθλημα εχει χαθει εδω και καιρο. Οι ηττες και τα σχετικα μεσα στο προγραμμα ειναι.

αυτο που μου τη βαραει εμενα και παω στα κοκκινα ειναι οι κοκκινες που χουμε φαει, τα πεναλτι που δε μας εχουν δωσει.

ασδφ δηλαδη.

Αλλα απο κει και περα, οταν χανεις 6 βαθμους απ τον εργοτελη που μαζευει 3αρες και 4αρες απο λεβαδειακους και δεν ξερω και γω τι, εισαι αξιος της μοιρας σου.

έτσι:yu:

.......επίσης να αναφερθώ στη πατάτα της διοίκησης να καταστρέψει στον πάγκο και να δώσει τον Ιβανσιτς στην ΑΕΚ για να πάρει τον Ραφίκ...ένα παίχτη που στάνταρ τρώει περισσότερες κίτρινες και κόκκινες από οποιονδήποτε άλλο παίχτη στο πρωτάθλημα.

και θα δώσουμε 2εκ. ευρώ δίνοντας τον μαέστρο...την παιχτούρα τον Αυστριακό.......που μαζί με Νίνη και Κλέητον όποτε παίζουν κάνουν όργια.

άντε να δω ποιος θα κόβει πλέον αριστερά...και ποιος θα βαράει απο δεξιά τα φάουλ που βάραγε ο Αντρέας με το τρομερό αριστερό του.:fight:

Link to comment
Share on other sites

σιγα μην εριχνε και 10. Προσωπικα θα προτιμουσα να εβαζε 1 γκολ και να επαιζε ολη τη χρονια...οπως και φετος, πες μου ενα καλο παιχνιδι που εκανε. Εγω τον εβλεπα με τον πανθρακικο/πανσερραικο φετος, και δεν μπορουσε να περασει εναν παιχτη....

Link to comment
Share on other sites

ειδατε σημερα στο ΣΕΦ ο γαυρος πως πηρε το ματς , 4 τεχνικες ποινες ανυπαρκτες

Δύο για τον Πανιώνιο και δύο για τον Ολυμπιακό. Πως ευνοήθηκε ο ολυμπιακός από τις @@ιες του Βορεάδη; :...:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.