Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

δε λετε που δεν εφαγαν 2ο??ξεφτιλα τους εκαναν στο τελος στην αμυνα,οσο για το πεναλτυ...η σιωπη μου προς απαντηση σας...(τα πηρα πολυ ασχημα,σκοτωνω ανθρωπο διοτι ο ολυμπιακος δεν το αξιζε,αλλα το πεναλτυ του το δωσαν και τα παιδακια χαρικαν:rubik:)ελεος

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ Komm..εννοειται οτι πρεπει να σταματησει καποτε..νταξει δεν το εννουσα ετσι..απλως να μην λεμε μονο για το Ολυμπιακο...:)

Αφου ξερεις πως πανε αυτα.Στα 90'ς τα ακουγε ολα ο βαζελος, τωρα ειναι η σειρα του γαυρου.Τα χανουμια θα περιμενουν καμια 40αρια χρονια ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο είδα στο βίντεο του sport.gr, πέναλτυ δεν ήταν.. (ή ήταν τραβηγμένο από τα μαλλιά) Αλλά και το ψαλιδάκι του Ντιόγο στην Κρήτη με τον ΟΦΗ ήταν ίδια φάση, παρ'όλα αυτά το γκολ ακυρώθηκε ως επιθετικό φάουλ. Προσωπικά, δε βλέπω να ευνοείται κάπου ο Ολυμπιακός

Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο είδα στο βίντεο του sport.gr, πέναλτυ δεν ήταν.. (ή ήταν τραβηγμένο από τα μαλλιά) Αλλά και το ψαλιδάκι του Ντιόγο στην Κρήτη με τον ΟΦΗ ήταν ίδια φάση, παρ'όλα αυτά το γκολ ακυρώθηκε ως επιθετικό φάουλ. Προσωπικά, δε βλέπω να ευνοείται κάπου ο Ολυμπιακός

2 λαθη σπανια κανουν 1 σωστο ομως.

Link to comment
Share on other sites

δεν είπα αυτό το πράγμα KoMM. Απλώς είπα ότι και στις δύο περιπτώσεις, που πρακτικά είναι ίδιες, ο ΟΣΦΠ αντιμετωπίστηκε με τον ίδιο τρόπο. Στη μία το απλωμένο χέρι του Ντιόγο, και η πτώση του αμυντικού σφυρίχθηκαν επιθετικό φάουλ, και στην άλλη τα απλωμένα χέρια του αμυντικού και η πτώση του δεν_ξερω_ποιου, σφυρίχθηκαν αμυντκό φάουλ (και καθότι μέσα στην περιοχή, πέναλτυ). Δεν υπήρξαν δύο μέτρα και δύο σταθμά. Προφανώς το πέναλτυ υπέρ της μεγάλης ομάδας, στο 90φεύγα δημιουργεί υποψίες, αλλά στο πρώτο ημίχρονο (δεν είδα το δεύτερο, έπαιζα με το Wii :p) ο διαιτητής μου φάνηκε καλός

Link to comment
Share on other sites

αν μου λες το σκορ, το ήξερα. Απλά μου φάνηκε να λέει 2-0. Αν μου λες τι είπε (πριν δώσει το λόγο στον Γκμοχ), τότε μάλλον έφτασε καιρός για επίσκεψη στον ΩΡΛ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

του ρίχνανε με το λεϊζεράκι στα μάτια εκείνη την ώρα, και δεν είδε την επαφή :hehe:

Πέρα από την πλάκα, όμως, αυτή η μόδα με τα λεϊζεράκια στα γήπεςδα έχει καταντήσει παραπάνω από εκνευριστική

Link to comment
Share on other sites

To πεναλτυ σας μαρανε , εσκασα στα γελια με το σιλβα και τις τριπλες στην μικρη περιοχη , ειχε και μια κωμωδια στο ΕΤ3 αλλα στη ΝΕΤ ειχε πιο πολυ γελιο

To πεναλτυ μας μαρανε?τι ομαδα εισαι αν επιτρεπεται?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ρε παίδες από τη μικρή περιοχή και χωρίς τέρμα τα έχαναν οι παίκτες του ΠΑΟ, από τα 11 μέτρα και με τον τερματοφύλακα απέναντι θα ήταν ψυχραιμότεροι? :p Για το μπέναρντυ στο Ρουκάβινα, συμφωνώ ότι ήταν. Για το μπέναρντυ στο Βύντρα, δεν είχα καλή θέση (παρεμβάλονταν 3 τοίχοι μεταξύ εμού και της τηλεοράσεως) οπότε δεν μπορώ να έχω άποψη.

Οι οπαδοί ας λένε για τα πέναλτυ. Το γεγονός, όμως, ότι ο Τεν Κάτε στέκεται σε αυτά, κι όχι στην αδυναμία της ομάδας του να δημιουργήσει και να αξιοποιήσει αξιόλογες φάσεις, θα έπρεπε να ενοχλεί περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

To πεναλτυ μας μαρανε?τι ομαδα εισαι αν επιτρεπεται?

->

Οι οπαδοί ας λένε για τα πέναλτυ. Το γεγονός, όμως, ότι ο Τεν Κάτε στέκεται σε αυτά, κι όχι στην αδυναμία της ομάδας του να δημιουργήσει και να αξιοποιήσει αξιόλογες φάσεις, θα έπρεπε να ενοχλεί περισσότερο.

και τελος Ηρακλης ειμαι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.