Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

εχουν βγει ολοι και κραζουν οτι ηταν καλπικο πεναλτι. παναγια μου βοηθα αφου του παιρνει ποδια κανονικα τι αλλο ηθελαν δηλαδη
Δε φαίνεται αμέσως, πόσο μάλλον όταν το βλέπεις σε πραγματικό χρόνο

και για τους δυό σας !

απλά κλασικοί Ελληναράδες , μέχρι και μπαλαρίνα έχω ακούσει να τον λένε δεν βλέπουν την αρχή αλλά μετά που χτυπάει το ένα πόδι με το άλλο !

SAMARAS MVP of THE GAME ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ !

ParallelHelpfulBongo.gif ΠΕΝΑΛΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

και για τους δυό σας !

απλά κλασικοί Ελληναράδες , μέχρι και μπαλαρίνα έχω ακούσει να τον λένε δεν βλέπουν την αρχή αλλά μετά που χτυπάει το ένα πόδι με το άλλο !

SAMARAS MVP of THE GAME ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ !

MVP του παιχνιδιού είναι ο Κατσουράνης, γατάκι :p

Link to comment
Share on other sites

Στο hall of fame της Εθνικης με τiς επιτυχιες πρεπει να μπει ο διαιτητης που απεβαλε τον Κατσουρανη...

Αν επαιζε χτες δεν θα ζουσαμε τοσο ιστορικες στιγμες!!!:p

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η εθνική ομάδα πριν δύο χρόνια πέρασε στους 8 του euro το '12 αποκλείοντας τους οικοδεσπότες πολωνούς και τους φιλόδοξους Ρώσους. Η ίδια ομάδα τώρα περνά στους 16 του Μουντιάλ πετόντας εκτός Ακτή και Ιαπωνία... Δεν γίναμε ξαφνικά υπερομάδα, αλλά είτε αρέσει σε κάποιους, είτε όχι, είμαστε ομάδα που κάνει ζημιές. Πολλές ζημιές!

Πραγματικά όσοι λένε για μούφες πέναλτι, σαπάκια παίκτες, διπλά λεωφορία και εύκολες κληρώσεις, κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου ...

Αυτή η ομάδα όποτε ΠΡΕΠΕΙ να βάλει γκόλ και να περάσει, το ΚΑΡΦΩΝΕΙ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι πέτσινο θα με τρελάνετε όλοι εδώ.

Εντάξει, δεν θα σας πει κανείς εθνικιστο-φασιστο-μαλάκες αν πείτε κάτι καλό για αυτή την ριμάδα την χώρα μια φορά.

Παίξαμε γαμώ τα ποδόσφαιρα για αυτό που είμαστε εχτές, και κερδίσαμε δίκαια ένα αντίπαλο που στα χαρτιά είναι καλύτερος.

Κάναμε κάτι (πρόκριση στα knock out) που δεν έχουμε ξανακάνει, και το πέναλτι, του κάνει clip το πόδι, και για αυτό κλωτσάει την φτέρνα του.

Και επίσης παλτό ή όχι, τα @@ που θέλει για να κολλήσει τέτοιο πέναλτι δεν νομίζω να τα έχει όλος ο λάμπης μαζεμένος.

Χαρείτε μια φορά και αφήστε τις μεμψιμοιρίες. Δεν μας έρχονται και πολλές χαρές σαν Έλληνες τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

Με μια πρωτη ματια την ωρα που εγινε δλδ και με 1 replay που εδειξαν δεν μου φανηκε οτι ειχε προθεση ο ιβοριανος.Μετα που το ξαναειδα εννοειτε πως ειχε προθεση και ειναι κανονικο πεναλντι.Ευτυχως το κορακι το πηρε χαμπαρι με την μια.

Link to comment
Share on other sites

Με μια πρωτη ματια την ωρα που εγινε δλδ και με 1 replay που εδειξαν δεν μου φανηκε οτι ειχε προθεση ο ιβοριανος.Μετα που το ξαναειδα εννοειτε πως ειχε προθεση και ειναι κανονικο πεναλντι.Ευτυχως το κορακι το πηρε χαμπαρι με την μια.

Είδες τα κοράκια της νυχτερινής φρουράς άπιστε Θωμά; :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι πέτσινο θα με τρελάνετε όλοι εδώ.

Εντάξει, δεν θα σας πει κανείς εθνικιστο-φασιστο-μαλάκες αν πείτε κάτι καλό για αυτή την ριμάδα την χώρα μια φορά.

Παίξαμε γαμώ τα ποδόσφαιρα για αυτό που είμαστε εχτές, και κερδίσαμε δίκαια ένα αντίπαλο που στα χαρτιά είναι καλύτερος.

Κάναμε κάτι (πρόκριση στα knock out) που δεν έχουμε ξανακάνει, και το πέναλτι, του κάνει clip το πόδι, και για αυτό κλωτσάει την φτέρνα του.

Και επίσης παλτό ή όχι, τα @@ που θέλει για να κολλήσει τέτοιο πέναλτι δεν νομίζω να τα έχει όλος ο λάμπης μαζεμένος.

Χαρείτε μια φορά και αφήστε τις μεμψιμοιρίες. Δεν μας έρχονται και πολλές χαρές σαν Έλληνες τελευταία.

Βλαμμένος είσαι ρε; Αυτό λέω, πέναλντι ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.