Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Στο Ρονάλντο το μόνο που ζηλεύω και παραδέχομαι, μιλώντας πάντα σε αθλητικά πλαίσια, είναι η Ιρίνα!

Τέτοιο "κουπί" που θα την πήγαινα, παγκόσμιος πρωταθλητής στο κανόε καγιάκ θα έβγαινα! :D:p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] Μάστιγα στην εποχή μας. Προσέχετε. Κ εσείς οι γυναικες μαστογραφια και ΠΑΠ τακτικά και μοριακη διαγνωστικη για BRCA και HER ειναι πολυ σημαντικα στις γυναικες.(Αν και ειναι λιγο ακριβα αυτα)

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε γμτ..άμα δεν σε θέλει..τρελλή αυτοκτονία...απο 0-3 σε πάει 2-3 και αντί να κρατήσεις το σκόρ μου βγάζεις σταριτζ και βάζει τον ανύπαρκτο πουθενά μόζες...ο άγκερ στο πάγκο να χτυπιέται...:wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

Θέλανε 0-9. Ε παραλίγο.

Είναι να μην στραβώσει. Στράβωσε με την γλίστρα του Τζέραλντ και κάπου εκεί τελείωσε το όνειρο της Λίβερπουλ.

Τελευταία ελπίδα η Ατλέτικο να δούμε μια έκπληξη.

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Λίβερπουλ κρίμα δε σας θέλει τελικά με τίποτα.. αυτά δε γίνονται.

Όσο για Ισπανία-CL με τέτοιο εξωγήινο CR7 που είναι η ποδοσφαιρική αδυναμία μου, το θεωρώ άδικο να μην τα πάρει η Ρεάλ..

Link to comment
Share on other sites

Vy48O06.jpg

Το 2015 θα είναι η χρονιά της Liverpool.

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

.

.

.

Πέρα από την πλάκα θα ήθελα να το πάρει η Liverpool, αλλά με τέτοια άμυνα δεν πας πουθενά. Αφού νικάς 3-0, καλύτερα πάρκαρε το λεωφορείο αν δεν μπορείς να αμυνθείς αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Vy48O06.jpg

Το 2015 θα είναι η χρονιά της Liverpool.

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

.

.

.

Πέρα από την πλάκα θα ήθελα να το πάρει η Liverpool, αλλά με τέτοια άμυνα δεν πας πουθενά. Αφού νικάς 3-0, καλύτερα πάρκαρε το λεωφορείο αν δεν μπορείς να αμυνθείς αλλιώς.

Τραγικο....αλλα οπως ειπωθηκε, νικας 0-3 και σε ισοφαριζουν...νταξει..

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα. Να χαιρόμασταν και με κάτι. Νταξ. Κάντε καμιά προσευχή να κάνει η Σίτυ 2 ήττες..

Αλλά αφού δεν υπάρχει θεός....THE END. :bye:

1 ήτα χρειάζεται δεδομένου οτι θα κερδίσουμε το τελευταίο παιχνίδι με Newcastle εντός. Όσο για τον Huth νομίζω ταιριάζει απόλυτα η φράση "μιλάνε όλοι, μιλάν και οι κ***ι".

Link to comment
Share on other sites

Το 2015 θα είναι η χρονιά της Liverpool.

Πέρα από την πλάκα θα ήθελα να το πάρει η Liverpool, αλλά με τέτοια άμυνα δεν πας πουθενά. Αφού νικάς 3-0, καλύτερα πάρκαρε το λεωφορείο αν δεν μπορείς να αμυνθείς αλλιώς.

Τωρα προφανώς και δεν χαρακτηρίζει την πλειονότητα των ατόμων αυτό που θα πω αλλά είναι ένα ειδος τιμωρίας σε αυτούς που κράζουν τα λεωφορεία το συγκεκριμένο κακό αμυντικο στησιμο της λιβερπουλ. Τραβηγμένο ξερω αλλα αυτο μου ρχεται στο μυαλο. Οπότε γιατι να λέμε κρίμα; Πέρσι έφταιγε ο γουέμπ προπέρσι οι άραβες και το ξέπλυμα παραπρόπερσι το μπλε λεωφορείο και παει λεγοντας; ....

Link to comment
Share on other sites

Τραγικο τελος για τη Λιβερπουλ αλλα το χασιμο του πρωταθληματος της Μαν Γιουν στο τελευταιο λεπτο του τελευταιου αγωνα απο την Σιτι προπερσι ηταν πιο τραγικο. Θα μου πειτε σιγα τι εγινε, εχασε ενα πρωταθλημα η Γιουν που το παιρνε σχεδον καθε χρονο.

Παντως αν γινει τιποτε κ ευθυγραμιστουν 300 πλανητες κ χασει η σιτυ κ παρει κανενα ξεκαρφωτο πρωταθλημα η λιβερπουλ, θα παω στην αγγλια για μπυρες. Μονο για μπυρες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.