Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Νταξ ολόκληρη η Ρεάλ χθες το βράδυ πάρτι με ούζα μαζί με τον Abdul (όπως λέγαμε πιτσιρικάδες)...τέτοια κ***φαρδία δεν εξηγείται...

Πολύ ευχάριστη έκπληξη ο Μπράμος (από την αρχή της σεζόν)...μεγάλη διαφορά από τον Μπράμο της Εθνικής...;)

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικά τσίρκο το μαντρί. Παίρνει παικταράδες, και ποτέ δε φτιάχνει ομάδα. Αυτά μόνο το μαντρί και οι τούρκοι, με εξαίρεση την Efes φέτος, που έχει και καλό προπονητή και μπορεί να κάνει κάτι καλό.

Σχορτσιανίτης μας θυμίζει τον παλιό κακό εαυτό του. Λάσμε ισοπεδωτικός. Επίσης, να ελπίζετε να μπει σύντομα στην ομάδα ο Μπανκς, γιατί με τα 30-35 λεπτά που παίζει σε κάθε ματς ο Διαμαντίδης, μέχρι το Φλεβάρη θα κλατάρει.

ΜΑΤΣΑΡΑ στο Ζάγκρεμπ. Cedevita -Zalgiris 100-100 μετά το τέλος της πρώτης παράτασης :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικά τσίρκο το μαντρί. Παίρνει παικταράδες, και ποτέ δε φτιάχνει ομάδα. Αυτά μόνο το μαντρί και οι τούρκοι, με εξαίρεση την Efes φέτος, που έχει και καλό προπονητή και μπορεί να κάνει κάτι καλό.

Αυτός ήταν ότι έπρεπε για τον Παναθηναϊκό.

Ο άλλος ήταν ο Blatt, εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει αλλά θα είχε ταυτότητα η ομάδα, θα εκμεταλευόταν την έδρα και θα άλλαζε τελείως προφίλ.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5964]gpl[/MENTION] ειμαι περιεργος χαρηκες καθολου σημερα η παλι γκρινιαζες επειδη εφυγε ο ζοτς?:tongue:

Αρκετα καλο ματς απο τον ΠΑΟ σε ολους τους τομεις εκτος απο το περιφερειακο σουτ.

Ο λασμε τα σπαει πραγματικα.Ειμαι φαν!:dance3:

Νταξ και η Ρεαλ έπαιξε έτσι(πιστεύω) γιατί είχε 4/5 οπότε klain . Σημασία έχει πάντως να κερδίσει η κάχα αύριο :p

Τους ειδες σε καποια φαση να μην ενδιαφερονται για το ματς...?

Γιατι εγω ειδα οτι επαιζαν σκυλιασμενα ολο το παιχνιδι.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Τους ειδες σε καποια φαση να μην ενδιαφερονται για το ματς...?

Γιατι εγω ειδα οτι επαιζαν σκυλιασμενα ολο το παιχνιδι.

Δεν είδα όλο το ματς , για αυτό έγραψα πιστεύω, απλά στο 2ο δεκάλεπτο που είδα λίγο ενώ έχανε η ρεαλ βαρούσε κάτι τούβλα τρίποντα που δεν έμπαιναν και συνέχιζε. Τώρα βέβαια μπορεί να φταίει και προπονητής δεν ξέρω

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10521]jesus[/MENTION] το είχα γράψει πριν φύγει ο ζοτς ότι αν φύγει δεν θα ξανα δω μπάσκετ.Δεν έχω δει ούτε δευτερόλεπτο.Δεν ήξερα καν ότι παίζαμε.

δεν μπορώ να βλέπω στον πάγκο τον κάθε ανύπαρκτο.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10521]jesus[/MENTION] το είχα γράψει πριν φύγει ο ζοτς ότι αν φύγει δεν θα ξανα δω μπάσκετ.Δεν έχω δει ούτε δευτερόλεπτο.Δεν ήξερα καν ότι παίζαμε.

δεν μπορώ να βλέπω στον πάγκο τον κάθε ανύπαρκτο.

Εσυ εισαι Παναθηναικος ή Ομπραντοβιτς;

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Τοτε δεν εισαι ΠΑΟ.δηλαδη δεν υπαρχει μπασκετικος ΑΡΗΣ χωρις γκαλη,μπασκετικος παοκ χωρις μπανε;σε παρακαλω πολυ.αυτοι ειναι προσωπα πολυ "λιγα" για να καθορισουν εναν ολοκληρο συλλογο

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10521]jesus[/MENTION] το είχα γράψει πριν φύγει ο ζοτς ότι αν φύγει δεν θα ξανα δω μπάσκετ.Δεν έχω δει ούτε δευτερόλεπτο.Δεν ήξερα καν ότι παίζαμε.

δεν μπορώ να βλέπω στον πάγκο τον κάθε ανύπαρκτο.

Κακως, ειδικα σε αυτο παιχνιδι παιξανε σκυλιασμενα και κερδισανε δικαια και ανετα. Θυμισε obradovic

Link to comment
Share on other sites

H AEK πήρε πέναλτι και κέρδισε και 0-4.

Ο Παναθηναϊκός πήρε πέναλτι, κέρδισε 2-0 και επιπλέον ο ΠΑΟΚ δεν πήρε πέναλτι.

Έχει περάσει σχεδόν μια μέρα ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΣΕ? :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.