Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Μη μου πεις ότι αυτός ο κάποιος είναι η διαιτησία γιατί θα πηδηχτώ από το παράθυρο.

Η ομάδα θέλει αλλαγή κλίματος και αυτό έρχεται μόνο με αλλαγή προπονητή για αρχή.

Απο κει και πέρα κάνει μπαμ πως θέλουμε παίχτες αλλα χωρίς € δεν πρόκειται να πάρουμε παίχτες.

φυσικά και δεν είναι η διαιτησία.

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=vtskILpKWwU]Palermo - Chievo 4-1 - Fabrizio Miccoli Incredible Goal - September 30 2012 - [High Quality] - YouTube[/ame]

:nothing:

EDIT: Τώρα το είδα! Έχουμε και εγχώριες γκολάρες;;;

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

Παλιοβαζελοι..... μισες δουλειες κανετε!! Δεν μπορειτε να κοψετε ολους τους βαθμους απο τις αλλες ομαδες που μας ακολουθουν...

τι φοβασε μην χασεις το πρωταθλημα?Αφου το εχετε παρει πριν απο την εναρξη οπως και τοσα αλλα.:fist:

Link to comment
Share on other sites

Είπε «όχι» ο Αναστασιάδης! | Woop

Μπορεί ο Άγγελος Αναστασιάδης να είχε συμφωνήσει σε όλα με την διοίκηση της ΑΕΚ και τα δεδομένα να έδειχναν ότι τελικά οι δυο πλευρές θα συμφωνούσαν, εντούτοις ο... πνευματικός του είχε διαφορετική άποψη.
Link to comment
Share on other sites

«Δεν απαντάω εγώ, αλλά άλλος»! | gazzetta.gr

Έτσι είμαι... Κι απ' την Μπαρτσελόνα να με πάρουν το ίδιο θα πράξω. Και στον ΠΑΟΚ που πήγα και στον Παναθηναϊκό το ίδιο έκανα

Δικαιωμά του να λειτουργεί όπως θέλει αν και προσωπικά δεν μου άρεσε η απόφασή του αφού είμαι ΑΕΚτζής. Στην φάση όμως που είναι η ΑΕΚ μάλλον πήρε την σωστή απόφαση, είτε είναι δική του απόφαση, είτε του πνευματικού του.

Η ΑΕΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι απλά ναρκοπέδιο, αλλά ναρκοπέδιο με χρονοδιακόπτη όπου έχεις ιδιαίτερα περιορισμένο χρόνο να το διαβείς.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά κουλ είμαι... μπέιμπι. Απλά τον Αναστασιάδη τον ξέρουμε χρόνια τώρα και επιπλέον απλά λέω ότι πνευματικός ή όχι πνευματικός η απλή λογική λέει "Μείνε μακριά".

Link to comment
Share on other sites

"Στο twitter πλάκα, στο γήπεδο το ήθος μου" - olaPAOK.gr - Όλα τα νέα για τον ΠΑΟΚ

Σ'αυτην την χωρα εχουμε χασει καθε μετρο. Γραφει ο αλλος στο Twitter για την 4αρα, και τους έρχεται μύνηση. Δεν πάμε καθόλου καλά,

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μόνο αν είσαι φίλος του Κασιδιάρη πρέπει να τιμωρείσαι για το facebook και το tweeter. Αν είσαι ΠΑΟΚτζής μπορείς να κάνεις υποτιμητικά σχόλια για τις άλλες ομάδες δημοσίως.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.