Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Έχει και μια κάποια αρρενωπή γοητεία το χαμόγελό τους ρε παιδί μου...

rugby+versus+american+football+stereotypes.jpg

και μερικά Vitalstatistix:

infographic+rugby+vs+american+football.gif

Ladies, would you rather be married to a fit 255lb Rugby player who only has 6 teeth and has an IQ matching his shoe size, thanks to numerous concussions, or would you like a fat 400lb Linebacker who hasn’t seen his own penis in 12 years but is worth 20 times more?

Link to comment
Share on other sites

Το Χάκα είναι ένα χορός που κάναν οι πολεμιστές της φυλής Μαόρι πριν από τη μάχη, εδώ και 2.500 χρόνια. Παραδοσιακά (από τον προπερασμένο αιώνα), τον χορό αυτό τον κάνουν πριν από κάθε ματς οι "All blacks", οι παίκτες της Νέας Ζηλανδίας.

(ο δεύτερος χορός στο βίντεο)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=xj4wmC3higw]All Blacks Haka vs Fijian Cibi - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά και ενώ ο πρόεδρος της ΠΑΕ Βαγγέλης Βλάχος ήταν κάθετος με την αποχώρηση του Μαύρου,

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Μη μου πεις ότι αυτός ο κάποιος είναι η διαιτησία γιατί θα πηδηχτώ από το παράθυρο.

Η ομάδα θέλει αλλαγή κλίματος και αυτό έρχεται μόνο με αλλαγή προπονητή για αρχή.

Απο κει και πέρα κάνει μπαμ πως θέλουμε παίχτες αλλα χωρίς € δεν πρόκειται να πάρουμε παίχτες.

Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις ναι θελουμε παιχτες αλλα και τον Μεσι να μου φερεις τωρα στοιχημα οτι θα βαλει 2-3 γκολ συνολο γιατι θα τρεχει μονος του! Οσοι παιχτες εμειναν δεν ειναι παιχτες ομαδας,δεν καταλαβαινει κανεις οτι για να φανει ενας παιχτης θελει συμπαικτες απο πισω που να μασανε σιδερα. Ειχες τον Σισε που ομως ετρεχε σαν σκυλι και σου εβγαζε το γκολ! Κριμα και παλι κριμα που υπαρχουν ομαδες σαν τον Αστερα,τον Ατρομητο κτλπ και μας παιζουν στα ισια. Τελειωσε το πρωταθλημα και θα μας πονεσει την Πεμπτη η Τοττεναμ και καλα θα κανει για να φυγουν μερικοι μερικοι:boxed::boxed:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.