Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Μπράβο τα παλικάρια, μας έβγαλαν την ψυχή παλι. Ρε σεις γιατι δεν μας γουστάρουν ετσι οι διαιτητές; Θα μου πεις εχει μεινει και κανεις να μας γουστάρει στην Ευρώπη, όλοι με δανεικά νομίζουν οτι ειμαστε στο euro.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι είμαι άσχετη με το σπορ και να σας πω την αλήθεια νευριάζω κάθε φορά που έχει μπάλα γιατί μαζεύεται αντροπαρέα σπίτι και εγώ φτιάχνω πίτσες :p

Σήμερα παρακολούθησα για πρώτη φορά ΟΛΟΚΛΗΡΟ το παιχνίδι και απορώ ρε παιδιά πως αντέχετε. Πήγα να φάω τα νύχια μου απο το άγχος.:flag:

Μπράβο στα παιδιά πάντως αν και σταθήκαμε πολύ τυχεροί σε αρκετές περιπτώσεις :T:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο καρμεν σημερα που ειδες ολο το παιχνιδι! δεν χρειαστηκε να φτιαξεις πιτσες, δεν ηρθε αντροπαρεα? και ενταξει, τοσες κοπελες που ειστε σπιτι, βλεπατε ολες μπαλα? ευγε οι απογονοι της Ωραιας Ελενης!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.