Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

για τον τελικό δεν έχω να πω κάτι, meh μου ήταν( από άποψη θεάματος).. για τα manchesterakia , κρίμα για την m.u...μόνο και μόνο που στο 1-0 και στο 89 ο νασρί έκανε πασουλες απο το ένα πόδι στο άλλο αντί να το καρφώσει(μας στέρησε και ταμείο :p ) ήθελα να βγει το Χ ..τεσπα έχουν πέσει λίγο οι αγγλικές ομάδες(εως πολύ) καθως το πρωτάθλημα φέτος νομίζω θα το πάρει όποιος κάνει τις λιγότερες γκέλες :p

Link to comment
Share on other sites

για κάποιους αδιάφορο και για μένα προσωπικά αντι-"ιδεολογικο", αλλά

εφόσον υπάρχει και καποιοι το κάνουν επαγγελματικά θυσιάζοντας πάρα πολυ χρόνο,

χρήμα και πολλά θέλω, μια πρωτιά δεν είναι κακό να αναφερθεί.

IFBB Mr Europe Pro 28.4.2012-Αποτελέσματα

Link to comment
Share on other sites

αφού η μίλαν πήγε και έφαγε 4 από την πεταμένη ίντερ...

υ.γ επειδή δεν είδα το ματ, μου είπαν ότι έπρεπε να αποβλήθεί στο πρώτο ο τερματάς της Ιντερ

Link to comment
Share on other sites

...το πηρε μονος του ο Φαλκαο. Μπραβο στην Ατλετικο. 2 κυπελλα σε 3 χρονια.

(ακουτε εκει στον πειραια?....που νομισατε οτι θα πατε κ τελικο με μαντσεστερ....αντε βολευτειτε με το νταμπλ...)

Link to comment
Share on other sites

και εγώ θέλω falcao real.. α και για να μην ξεχνιόμαστε, copy-paste facebook

"

και τελικα το σεναριο ''βγηκε''!! η ατλετικο μαδριτης σε 3 χρονια , 2 φορες νικητρια του ουεφα και την μοναδικη φορα που δεν καταφερε να το παρει αποκλειστηκε απο την παρεα του λαζαριδη , του κοκε , του χαβιτο και του μενδρινου!!"

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να συγκρατησω καπως την χαρα μου γιατι μολις τωρα ξεκινησε το ματς και τιποτα δεν εχει κριθει,αλλα δεν μπορωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Κράτησε αρκετά πάντως...λίγο τα δικά μας λάθη λίγο ότι ξύπνησε η ΤΣΣΚΑ κάπου εδώ μάλλον έμειναν από ιδέες αλλά και μπαταρία οι παίκτες κλειδιά του ΠΑΟ.... :(

p.s. Οι φίλαθλοι του ολυμπιακού γιατί χαίρονται? Ξέρουν με ποιον παίζει η ομάδα τους μετά ή τους ενδιαφέρει περισσότερο να χάσει ο ΠΑΟ?:sick:

Link to comment
Share on other sites

Κράτησε αρκετά πάντως...λίγο τα δικά μας λάθη λίγο ότι ξύπνησε η ΤΣΣΚΑ κάπου εδώ μάλλον έμειναν από ιδέες αλλά και μπαταρία οι παίκτες κλειδιά του ΠΑΟ.... :(

p.s. Οι φίλαθλοι του ολυμπιακού γιατί χαίρονται? Ξέρουν με ποιον παίζει η ομάδα τους μετά ή τους ενδιαφέρει περισσότερο να χάσει ο ΠΑΟ?:sick:

Γιατι εαν περασουμε τοτε θα εχουν το μυαλο τους οτι παλι πηγαμε τελικο! Ενω αν χασουμε δεν πειραζει εαν χασουν και αυτοι απο Μπαρτσα :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.