Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

αυτο που κλαδευουν το μιραλλα,ζηταει κιτρινη και αντι να την φαει αυτος για διαμαρτυρια, ο διαιτητης παει τελικα και κανει παρατηρησεις στον αλλο του ατρομητου γινεται μονο στην ελλαδα...βεβαια θα μου πει κανεις παλι καλα που δεν του την εριξε κιολας :hang3:

Link to comment
Share on other sites

μετά το 80 της κανονικής διάρκειας όλο φαουλάκια υπέρ του ΟΣΦΠ.

ο ολυμπιακός να κερδάει και οι υπόλοιποι να πα να .............

μπήκαν και διαφημίσεις μόλις έγινε η εισβολή από τους επιστήμονες φιλάθλους :hehe:

είχαμε και σε όλο τον αγώνα 1 σήμα πάνω αριστερά. 1 πάνω δεξιά και 1 κάτω δεξιά με διαφημίσεις....πάλι καλά που έμεινε ένα 80% να βλέπουμε τι γίνεται στο χορτάρι.

ελλαδάρα μου. :)

Link to comment
Share on other sites

Φέτος πολύ χαλάρα το πήρε ο Δώνης το ότι έχασε το κύπελλο.

Θυμάστε πως έκανε πέρυσι; Φέτος, έλα μωρέ, δεν πειράζει και τί έγινε. ένα κύπελλο χάσαμε. :getlost:

δεν μπορεις να πεις ομως οτι αφησε και ο ατρομητος τον ολυμπιακο να περασει αερα...αλλο να χασεις εναν τελικο απο διαιτησια και αλλο οταν τα εχεις δωσει ολα και μετα φτανουμε στο θεμα τυχη γτ απο τυχη τον πηρε ο ολυμπιακος τον τελικο στο 119.Φιλικα στα λεω και χωρις προθεση για flame

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις να πεις ομως οτι αφησε και ο ατρομητος τον ολυμπιακο να περασει αερα...αλλο να χασεις εναν τελικο απο διαιτησια και αλλο οταν τα εχεις δωσει ολα και μετα φτανουμε στο θεμα τυχη γτ απο τυχη τον πηρε ο ολυμπιακος τον τελικο στο 119.Φιλικα στα λεω και χωρις προθεση για flame

Από τύχη???Δλδ που ήταν η τύχη ακριβώς???Δλδ το γκολ είναι θέμα τύχης όποτε μπαίνει?

Link to comment
Share on other sites

εννοω βρε συ οτι οταν εχουν περασει 2 ωρες αγωνα και η κουραση ειναι παραπανω φανερη και στις δυο ομαδες η πιεση θα ειναι στα υψη λογω της σημασιας του αγωνα και καθαρο μυαλο δεν υπαρχει τοτε οσο να ναι χρειαζεται και η τυχη ωστε να μην παει το ματς στα πεναλτι και να μπει γκολ στο τελευταιο λεπτο...btw ολυμπιακος ειμαι προς αποφυγη παρεξηγησεων

Link to comment
Share on other sites

Κρατησε καλα ο ατρομητος και εδειξε οτι δεν ειναι τυχαια εκει που ειναι.

Το γκολ προφανως και εχει μεγαλο ποσοστο τυχης..οσο μπαλα και να μην ξερεις ενα γκολ το

βαζεις!

Οσο για το μαντσεστερ, φετος αυτες οι δυο ομαδες παρατησαν το ουεφα για χαρη

του πρωταθληματος...ποια απο τις 2 θα δικαιωθει......

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να λέει τι ομάδα είμαστε στην αντικειμενικότητα!Και εγώ ολυμπιακός είμαι και το έχω ξανά πει.

Το θέμα είναι ότι ο παράγοντας τύχη παίζει πάντα το ρόλο του κατά όλη τη διάρκεια του αγώνα αλλά το να λες ότι από τύχη το πήρε ο ολυμπιακός και ο κάθε ολυμπιακός,συγνώμη αλλά είναι πέρα για πέρα τουλάχιστον άτοπο και λάθος

Link to comment
Share on other sites

Τοτε λαθος το εξεφρασα στο παραπανω ποστ..Εννοουσα ειναι θεμα τυχης να σκοραρει στο 119 ο ολυμπιακος μετα απο κουραση και χωρις καθαρη σκεψη.Ελπιζω τωρα να πιανεις το νοημα μου..Αλλωστε στο αγωνα ειχε υπεροχη και ευκαιριες..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.