Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

δηλαδή μόνο εσυ δεν τρως χόρτο , και οι άλλοι τρώμε? με συγχωρείς αλλά αν νομίζεις ότι ο Αρης με μια φορα που ευνοήθηκε(σύμφωνα με σενα πάντα) έγινε το ίδιο με ποκ τότε ναι δεν ξες...Γιατί απλά δεν μπορείς να μου συγκρίνεις τον Αρη με ας πούμε τον γαύρο..

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι ΜΟΝΟ εγώ δεν τρώω χόρτο, απλά ότι δεν τρώω χόρτο. Μου αρέσει που συγκρίνεις με τον ΟΣΦΠ. Για πες. Ποιος έχει ευνοηθεί περισσότερο (λες και έχει πραγματικά σημασία, σημασία έχει να μην ευνοείται κανένας) εσείς ή ο ΠΑΟΚ?

έλα να βλέπω συμπαράσταση στον μισητό αντίπαλο

:D

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Οπότε ο ΠΑΟΚ είναι του ΠΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Άντε μετά να ευχαριστηθείς σαν παίκτης το ποδόσφαιρο.

"Έχεις τρέξει μόλις 10,97Km στο ματς"

"Εκεί είχες αργή επιτάχυνση/εκκίνηση"

"Σε αυτό το σπριντ δεν έπιασες την μέγιστη ταχύτητά σου. Τεμπελιάζουμε;"

.....

Βλακείες. Η χαρά της στατιστικής, ο εφιάλτης του κάθε επαγγελματία. Σαν να δουλεύεις σε γραφείο και να έχεις το αφεντικό από πάνω σου όλη την ώρα να σχολιάζει το πόσο αργά κάνεις copy& paste.

Link to comment
Share on other sites

Άντε μετά να ευχαριστηθείς σαν παίκτης το ποδόσφαιρο.

"Έχεις τρέξει μόλις 10,97Km στο ματς"

"Εκεί είχες αργή επιτάχυνση/εκκίνηση"

"Σε αυτό το σπριντ δεν έπιασες την μέγιστη ταχύτητά σου. Τεμπελιάζουμε;"

.....

Βλακείες. Η χαρά της στατιστικής, ο εφιάλτης του κάθε επαγγελματία. Σαν να δουλεύεις σε γραφείο και να έχεις το αφεντικό από πάνω σου όλη την ώρα να σχολιάζει το πόσο αργά κάνεις copy& paste.

Μπορει να φανω κακος με αυτό που θα πω αλλα οντως με αυτή την κινηση καταστρεφεται το αθλημα. Πρωτα ειχαμε την μπαλα με τσιπακι ώστε να ξερεις αν εχει μπει γκολ. Σε αυτό οκ. Μετα παμε στο τσιπακι στα παπουτσια του ποδοσφαιριστη.. Οοοκεειι. Τωρα εξυπνες φανελες στους παιχτες... Μετα τι ακολουθει???? Ρομποτικοι διαιτητες ώστε να μην κανουν λαθη???

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να φανω κακος με αυτό που θα πω αλλα οντως με αυτή την κινηση καταστρεφεται το αθλημα. Πρωτα ειχαμε την μπαλα με τσιπακι ώστε να ξερεις αν εχει μπει γκολ. Σε αυτό οκ. Μετα παμε στο τσιπακι στα παπουτσια του ποδοσφαιριστη.. Οοοκεειι. Τωρα εξυπνες φανελες στους παιχτες... Μετα τι ακολουθει???? Ρομποτικοι διαιτητες ώστε να μην κανουν λαθη???

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Βασικά το τελευταίο εμένα μια χαρά μου ακούγεται...ειδικά για την SUPERLEAGUE WOW!!:p

Link to comment
Share on other sites

Ντόπερμαν.

Σκέψου ότι έξω οι αθλητές δίνουν το maximum της σωματικής τους ικανότητας σε κάθε ματς. Οπότε μερικοί ζορίζονται και παίζουν στα 'όρια' τους. Έτσι όπως έχει προχωρήσει η τεχνολογία και η βιοιατρική, αυτοί που κάνουν στοίβο και τρέχουν 100αρια, παιζει να αλλάζουν αίμα και πόδια (που λέει ο λόγος) :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.