Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

εσύ αυτό κατάλαβες? γιατί εγώ κατάλαβα ότι γελάνε και οι πέτρες που διεκόπη το ματς, ενώ σε άλλα(βλέπε γαύρος-μπάοκ) πέτυχαν με κέρμα τον βοηθό και ο ίδιος διαιτητής του είπε "σήκω και συνέχισε"

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται για την καθαρση.

Απλα τιμωριες στα μεχρι τωρα παραστρατηματα.

Σε οτι γινεται απλα πεφτουν προστιμα.

Στον παο πηγαν αστυνομικους νοσοκομειο, τιμωρηθηκε.

Στον αρη την πηρε ενα μπουκαλι τιμωρηθηκε.

Εκτος αν οι ψυχες διαιτητων και μπατσων εχουν διαφορες.

Επειδη την πηρε ενα μπουκαλι πιο πολυ της ηρθε ζαλαδα επειδη της θυμισε μπουκαλι

απο λαδι και ντοματα ετοιμη για χρηση σε μαγειρευτο παρα απο το χτυπημα.

Οταν πεφτουν σε ολα τα γηπεδα τα μυρια οσα πρεπει για τιμωρια να τιμωρησεις προσωπο.

Οταν τιμωρεις ομαδα απλα πεφτουν προστιμα.

Σε ολα τα γηπεδα τα ξενα υπαρχει η προσωπικη τιμωρια, εδω δε γινεται

(κατι που προσπαθει η ελας μεσα απο την ρουφιανοσυνη)

οποτε ας αρκεστουμε στις τιμωριες. Καλες ειναι και αυτες μηπως ασχοληθουν οι

ιδιες οι παε με τροπο επιλυσης για απο κρατος ακομα δεν.

Link to comment
Share on other sites

εσύ αυτό κατάλαβες? γιατί εγώ κατάλαβα ότι γελάνε και οι πέτρες που διεκόπη το ματς, ενώ σε άλλα(βλέπε γαύρος-μπάοκ) πέτυχαν με κέρμα τον βοηθό και ο ίδιος διαιτητής του είπε "σήκω και συνέχισε"

Οπότε πάμε στις κλασικές αστείες δικαιολογίες του "ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΑΤΣ". Όχι και στα άλλα ματς και σε αυτό ΤΙΜΩΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΔΑΚΡΥΩΝ ΣΤΗΝ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟ ΟΜΑΔΑ. ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΙ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ότι είναι αναγκαίο για να σταματήσουν αυτά στα γήπεδα. καλύτερα να κλαίμε τις ομάδες μας 2-3 χρόνια παρά να συνεχίσουμε να κλαίμε το ποδόσφαιρο δεκαετίες και όποτε θίγεται η ομάδα μας να θέλουμε να... δικαιωθεί.

Οι ομάδες σε τέτοιες περιπτώσεις δικαιώνονται ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ του Ελληνικού ποδοσφαίρου.

Link to comment
Share on other sites

προφανώς πασά μου..εγώ θέλω όμως ίσοι νόμοι προς όλους..γίνεται?

Άρχοντά μου όταν οι νόμοι εφαρμόζονται μόνο Δευτέρα και Πέμπτη από τις 1 έως τις 3 το μεσημέρι... δεν γίνεται. Οπότε αν θέλεις να εφαρμόζονται οι νόμοι προς όλους θα εφαρμόζονται προς όλους και συνεχώς. Δεν θα λέμε "Η ομαδούλα μου αδικήθηκε διότι στο τάδε παιχνίδι πριν τόσο καιρό είχε εφαρμοστεί κάτι άλλο". Όχι. Η ομαδούλα δεν αδικήθηκε. Ευνοήθηκε όπως και εκείνη η ομάδα σε εκείνο το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

εγώ αν είναι να πέσουν όλοι , να πέσει και ο Αρης..δεν έχω πρόβλημα..όχι όμως να πέσουν οι μισοί και οι άλλοι μισοί να σωθούν(και ας είναι ο Αρης σε αυτούς που σώθηκαν)

Link to comment
Share on other sites

Το πατε σε επιπεδα ομαδων και αναγκαστικα, οπως εχει διαφορετικο

βαρος καθε ομαδα , θα χει διαφορετικο βαρος η ποινη.

Το θεμα ειναι οτι δε φταινε οι ομαδες, ειναι τα συγκεκριμενα ατομα που φταινε.

Οπως η διαιτησια δε καλυτερευει αν διωχνεις διαιτητες, ετσι δε στρωνουν οι οπαδοι

αν τιμωρησεις ομαδες, θα πανε σε αλλο γηπεδο να τα σπασουν...

Και φυσικα ειμαι κατα των γυναικων διαιτητων. Μονο ρεπορταζ στο ποδοσφαιρο.

Υπαρχουν αλλα αθληματα να πανε, το καναν γυναικειο αθλημα ελεος...

να πανε στο γυναικειο ποδοσφαιρο να διαιτητευσουν.

Οπου γαμος και χαρα(λεφτα)....αμαν.

Link to comment
Share on other sites

εγώ αν είναι να πέσουν όλοι , να πέσει και ο Αρης..δεν έχω πρόβλημα..όχι όμως να πέσουν οι μισοί και οι άλλοι μισοί να σωθούν(και ας είναι ο Αρης σε αυτούς που σώθηκαν)

Ναι την καταλαβαίνω την λογική σου. ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ και μετά αν δεν γίνεται αλλιώς, ε ας τιμωρηθεί και η δική μου ομάδα.

Χάσατε το όποιο δικαίωμα να μιλάτε περί αδικημένης ομάδας ή για το κατεστημένο της Αθήνας και άλλα τέτοια ωραία. "Δικαιωθήκατε"(μετάφραση:ευνοηθήκατε) και την ίδια στιγμή σαν σύλλογος έχετε βάλει λιτούς και δεμένους (οπαδούς, δημοσιοκάφρους κ.τ.λ.) να πείσουν τον κόσμο ότι τιμωρηθήκατε και ότι η επόπτης κάνει θέατρο (λες και έχει σημασία από την στιγμή που την χτύπησε αντικείμενο).

[MENTION=14026]jiohkor3[/MENTION]

Εντάξει το άκυρο post. Ο Καλόπουλος και ο κάθε Καλόπουλος που έχει καταστρέψει το ποδόσφαιρο ήταν γυναίκα; Και ναι σε επίπεδο ομάδων θα το πάμε διότι οι ομάδες προσκαλούν τον κόσμο στο γήπεδο, οι ομάδες τσεπώνουν τα εισιτήρια, οι ομάδες εκμεταλλεύονται τα γήπεδα, οι ομάδες βγάζουν ανακοινώσεις και φανατίζουν τον κόσμο, οι ομάδες βάζουν δημοσιοκάφρους και εφημερίδες να πουλήσουν παραμύθια, οι ομάδες περιθάλπουν τον οπαδισμό, οι ομάδες στέλνουν δικηγόρους και βγάζουν τους οπαδούς από την φυλακή όποτε κάποιος κάνει το λάθος και τους συλλάβει.

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν με κατάλαβες...ίσως να μην τα έγραψα καλά...ας ξαναγράψω λοιπόν...Για μένα υπάρχουν 2 σενάρια..το ιδεατό και το ρεαλιστικό..στο ιδεατό κάθε φορά που θα έπευτε κάτι στο γήπεδο θα διακόπτοταν το ματς, οι ομάδες θα είχαν πρόστιμα και τιμωρίες και μετά οι φίλαθλοι θα περιπολούσαν αναγκαστικά μόνοι τους ,την ομάδα.. Πάμε και στο ρεαλιστικό που ισχύει στην ελλάδα..τα ματς δεν διακόπτοντε παρα μόνο αν πιάσουν φωτία τα γήπεδα(βλέπε πάο-οσφπ) και ρετσίνεσς/κέρματα/μπουκάλια δεν τιμωρούντε και δεν διακόποντε πουθενά(πλην του Αρη βεβαίως). οπότε όσο ισχύει το δεύτερο σενάριο θα διαμαρτυρωμαι και ας λες ότι έχω άδικο..τους λόγους στους εξήγησα..Επίσης λες ότι ευννοούμαι ..εγώ λέω ότι αδικούμαι ,γιατί ακριβώς διακόπηκε το ματς ενώ σε προηγούμενα παρόμοια περιστατικά δεν έγινε ΤΙΠΟΤΑ..και για τέλος την ίδια μέρα με το ματς του Αρη, στο μπάσκετ πανιώνιος-πάο μπήκαν μέσα στο γήπεδο και πετούσαν αντικείμενα ξυστά από τους παίχτες..Το ματς προφανώς και ΔΕΝ διεκόπη..επίσης δεν έγινε καθόλου ντόρος..ενώ τώρα ΟΛΟΙ έπεσαν να φάνε τον Αρη...Συμπέρασμα:δεν έχασα κανένα δικαιώμα και καλά μιλάω για κατεστημένα..Καλημέρα και σόρρυ για κανένα ορθογραφικό λάθος :)

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται περιεργο, δεκτο αλλα περιεργο το να θεωρειται σωστη η τιμωρια ομαδας.

Πανω κατω σωστα τα λεμε ολοι αλλα αυτο που βλεπω ειναι ατιμωρισια στον ποκ.

Μιλαμε για νεκρους και για ατομα που καταληγουν νοσοκομειο.

Αν υπονοεις τον αγγλικο τροπο τιμωριας που θα την πληρωσει γενικα ολο το ποδοσφαιρο τοτε μαζι σου, απλα πολλα αγνα σωματια θα φανε χαστουκια, οχι απλα αδικα, αλλα θα κλαινε γιατι παιζει να κλεισουν με την τωρινη χρηματοδοτηση.

Οταν λεω για ποκ, προφανως και οσοι χρωστανε να πανε ερασιτεχνικο.

Ειδαμε τα στραβα ματια τοσα χρονια σε αεκ,βλεπουμε λεφτα κατω απο τα τραπεζια στον παο. Ο ηρακλης τους εφταιγε... το ανεφερα πριν 2-3 σελιδες αλλα γαργαρα γενικως.

Το να λες ακυρο το ποστ μου και να αναφερεις απο κατω κατι 3 φορες πιο ακυρο...εσυ ξερεις.

Το να αναφερεις στην συζητηση το λαθους του βοηθου του καλοπουλου και

να μου λες οτι ο καλοπουλος δεν ειναι γυναικα...οκ, σεβαστο. Απλα ακυρο.

Να θυμισω οτι σφαγες γινονται παντου και αγγλια και ισπανια και τσου λου, αλλα εκει ειναι ευρωπη

και εχουν μαλλον το δικαιωμα να κανουν λαθη...

Link to comment
Share on other sites

Ατιμωρισία στον ΠΟΚ... δηλαδή φτηνά την έχει βγάλει όλος ο ΠΟΚ συμπεριλαμανομένου και του Παναθηναϊκού δηλαδή jiohkor3 ?

Παρωπιδούλες ? ( όχι ότι συμφωνώ με τις "ελαστικές" τιμωρίες που επιβάλουνε, αλλά το να λέμε ότι επειδή ο γαύρος, το ΑΕΚ44 και οι άλλοι την βγάζουνε καθαρή είναι το ίδιο με αυτά που έχει φάει τον τελευταίο 1μιση χρόνο ο ΠΑΟ είναι το λιγότερο αστείο )

Να φτιάξει ο αθλητισμός στην Ελλάδα είναι από τα ευκολότερα πράγματα που μπορούνε να γίνουνε σε σύγκριση με άλλα πιο σοβαρά ζητήματα ( οικονομικά, κλπ ), αλλά δεν θέλουνε.

Ο άνθρωπος μπορεί να κάνει τα πάντα, μπορεί και να αλλάξει, δεν το θέλει όμως.

Link to comment
Share on other sites

Τη δευτερα βγηκε στην δικη της δευτερας που δε βλεπω,

ο υπουργαρας,δεν την ειδα ολη αλλα καταλαβα οτι η πολιτεια εχει με αλλα

θεματα να ασχοληθει, αααανασχοληθει να γινει συστημα ατομικου ελεγχου,

εισητηριακι θεσουλα και καμερουλα.

Ποιες παρωπιδουλες....ας ειμαστε λιγο λογικοι.

Ο γαυρος στα χρονια μας εχει τα καραβια και τα βισματα, ο παο του τα γεμιζει και η αεκ ξεπλενει το χρημα.

1ος γαυρος, 2ος παο, 3η αεκ τα τελευταια χρονια που αυτοι κανουν κουμαντο.

Λες ο ποκ να μην συμπεριλαμβανει και τον παο;

Απλα οι οπαδοι που θελουν ενα καθαρο ποδοσφαιρο και υποστηριζουν αυτες τις ομαδες,

ειναι οι ιδιοι βρωμικοι καθως υπερασπιζονται συμφεροντα βρωμικα.

Το ποδοφαιρο ειναι βρωμικο στο βαθος με ολα τα δις να παιζονται παγκοσμιως στον τζογο,

λες να καθαρισει ποτε;

Απλα μια εντυπωση καθαροτητας θα δειχνει.

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν με κατάλαβες...ίσως να μην τα έγραψα καλά...ας ξαναγράψω λοιπόν...Για μένα υπάρχουν 2 σενάρια..το ιδεατό και το ρεαλιστικό..στο ιδεατό κάθε φορά που θα έπευτε κάτι στο γήπεδο θα διακόπτοταν το ματς, οι ομάδες θα είχαν πρόστιμα και τιμωρίες και μετά οι φίλαθλοι θα περιπολούσαν αναγκαστικά μόνοι τους ,την ομάδα.. Πάμε και στο ρεαλιστικό που ισχύει στην ελλάδα..τα ματς δεν διακόπτοντε παρα μόνο αν πιάσουν φωτία τα γήπεδα(βλέπε πάο-οσφπ) και ρετσίνεσς/κέρματα/μπουκάλια δεν τιμωρούντε και δεν διακόποντε πουθενά(πλην του Αρη βεβαίως). οπότε όσο ισχύει το δεύτερο σενάριο θα διαμαρτυρωμαι και ας λες ότι έχω άδικο..τους λόγους στους εξήγησα..Επίσης λες ότι ευννοούμαι ..εγώ λέω ότι αδικούμαι ,γιατί ακριβώς διακόπηκε το ματς ενώ σε προηγούμενα παρόμοια περιστατικά δεν έγινε ΤΙΠΟΤΑ..και για τέλος την ίδια μέρα με το ματς του Αρη, στο μπάσκετ πανιώνιος-πάο μπήκαν μέσα στο γήπεδο και πετούσαν αντικείμενα ξυστά από τους παίχτες..Το ματς προφανώς και ΔΕΝ διεκόπη..επίσης δεν έγινε καθόλου ντόρος..ενώ τώρα ΟΛΟΙ έπεσαν να φάνε τον Αρη...Συμπέρασμα:δεν έχασα κανένα δικαιώμα και καλά μιλάω για κατεστημένα..Καλημέρα και σόρρυ για κανένα ορθογραφικό λάθος :)

Μια χαρά κατάλαβα. Αυτές ακριβώς τις απόψεις πλέον τις βλέπω ως κόκκινο πανί. Και έχεις δυστυχώς παρασυρθεί και θεωρείς το ιδεατό διαφορετικό από το ρεαλιστικό διότι σε άλλες χώρες το ιδεατό με το ρεαλιστικό είναι το ίδιο. Και ναι ευνοήθηκες και έγινες ίδιος με την ΑΕΚ τον ΠΑΟΚ τον ΟΣΦΠ που επίσης ευνοούνται. Welcome to the club είτε σου αρέσει είτε όχι.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται περιεργο, δεκτο αλλα περιεργο το να θεωρειται σωστη η τιμωρια ομαδας.

Πανω κατω σωστα τα λεμε ολοι αλλα αυτο που βλεπω ειναι ατιμωρισια στον ποκ.

Μιλαμε για νεκρους και για ατομα που καταληγουν νοσοκομειο.

Αν υπονοεις τον αγγλικο τροπο τιμωριας που θα την πληρωσει γενικα ολο το ποδοσφαιρο τοτε μαζι σου, απλα πολλα αγνα σωματια θα φανε χαστουκια, οχι απλα αδικα, αλλα θα κλαινε γιατι παιζει να κλεισουν με την τωρινη χρηματοδοτηση.

Οταν λεω για ποκ, προφανως και οσοι χρωστανε να πανε ερασιτεχνικο.

Ειδαμε τα στραβα ματια τοσα χρονια σε αεκ,βλεπουμε λεφτα κατω απο τα τραπεζια στον παο. Ο ηρακλης τους εφταιγε... το ανεφερα πριν 2-3 σελιδες αλλα γαργαρα γενικως.

Το να λες ακυρο το ποστ μου και να αναφερεις απο κατω κατι 3 φορες πιο ακυρο...εσυ ξερεις.

Το να αναφερεις στην συζητηση το λαθους του βοηθου του καλοπουλου και

να μου λες οτι ο καλοπουλος δεν ειναι γυναικα...οκ, σεβαστο. Απλα ακυρο.

Να θυμισω οτι σφαγες γινονται παντου και αγγλια και ισπανια και τσου λου, αλλα εκει ειναι ευρωπη

και εχουν μαλλον το δικαιωμα να κανουν λαθη...

Σε ενόχλησε το άκυρο (δεκτό, παρασύρθηκα με τον χαρακτηρισμό), αλλά έχεις άδικο, πως αλλιώς να στο πω; Δηλαδή τι νόημα είχε το σχόλιο ότι δεν θα πρέπει να υπάρχουν γυναίκες διαιτητές; Αν το πάμε με την λογική ότι αν ήταν άνδρας θα γύρναγε στους οπαδούς θα χτύπαγε με μανία τα στήθια του θα έβγαζε μια κραυγή αλλά Ταρζάν και θα τους φώναζε "Με ένα απλό μπουκαλάκι περιμένετε να πέσω κάτω?" χαιρετίσματα....... Και ναι οι ομάδες ΠΡΕΠΕΙ να τιμωρούνται. ΠΡΕΠΕΙ, ΠΡΕΠΕΙ, ΠΡΕΠΕΙ και ΠΡΕΠΕΙ. Τι καταλάβαμε δηλαδή τα τελευταία χρόνια με τις εφέσιμες μη-τιμωρίες, με τις ατιμωρησίες κάποιων ομάδων; Ευνοούμε τις μεγάλες ομάδες κατά την διάρκεια της χρονιάς και προς το τέλος όταν πλέον όλα έχουν τελειώσει, είτε πετάμε μια τιμωρία σε κάποια ομάδα για να δείξουμε και καλά ότι υπάρχουν κανόνες, είτε αθωώνουμε κάποια μικρομεσαία ομάδα για να έχουμε αφορμή για εύνοιες των μεγάλων μελλοντικά.

Όσο για την ατιμωρησία στον ΠΟΚ είναι κλασικό χορταράκι το οποίο μόνοι σας το ποτίζετε με την δικαιολόγηση της ατιμωρησίας του Άρη σήμερα ή παλιότερα του ΠΑΟΚ (στο παιχνίδι με την ΑΕΚ στην Τούμπα θα έπρεπε ο ΠΑΟΚ να έχει σφαχτεί στο βαθμό που σφάξανε (δικαίως) τον ΠΑΟ).

Υ.Γ. Για τον Ηρακλή μην λες για γαργάρες διότι πολλοί το έχουν αναφέρει, άλλο αν κοιτάς τις αντιδράσεις μόνο στα δικά σου ποστς. Κοίτα και ποστς άλλων και μετά πες για γαργάρες. και ο Άρης λένε ότι χρωστάει και ο ΠΑΟΚ λένε ότι του έχει χαρίσει ένα κάρο λεφτά το δημόσιο και αν δεν κάνω λάθος και ένα κλειστό γήπεδο μπάσκετ, αλλά ρε παιδιά αυτό γίνεται κάθε φορά. Σαν πετάνε ένα κόκκαλο και αφού το δεχτείτε με χαρά μετά σας φταίει ο ΟΣΦΠ ή οποιοσδήποτε άλλος που τρώει μπριζολάρα όχι απλό κόκκαλο. Μην πανηγυρίζετε για το κόκκαλο για να μην φάει και ο άλλος βόδι.

[MENTION=14026]jiohkor3[/MENTION]

Η ΑΕΚ κάνει κουμάντο; Το thread με τα ανέκδοτα είναι δίπλα.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

το θεωρώ διαφορετικό στην ελλάδα, διότι έιναι..τόσο απλά...αν νομίζεις ότι ευνοήθηκα οκ, άποψη σου...τώρα το να με συγκρίνεις με το ΠΟΚ και να με λες ότι έγινα ίδιος, μάλλον δεν ξές τι εστί ποκ και τι έχει κάνει :/

Link to comment
Share on other sites

το ΑΕΚ44

Το ΑΕΚ44 ίσως θα έπρεπε να είναι Δ' εθνική, αλλά το ΑΕΚ44 θα είχε πάψει να είναι ΑΕΚ44 και θα ήταν σκέτο ΑΕΚ αν δεν σφύριζαν οι διαιτητές και η ΕΠΟ πρασινο-κόκκινα. Φαντάζομαι αντίστοιχα καλύτερα θα ήταν και άλλες ομάδες αν οι διαιτητές δεν σφύριζαν όπως σφυρίζουν. Ο λόγος που έχετε πέσει να φάτε τον Τζίγγερ είναι επειδή οι διαιτητές σφυρίζουν 70 κόκκινα και 30 πράσινα το τελευταίο διάστημα. Αν ο Τζίγγερ ήταν ποιο μαφιόζος από τον Κόκκαλη 15 αγάλματα θα του είχατε κάνει και θα δείχνατε το δάκτυλο στον Βγενό όταν θα ανέφερε για πρώτη φορά την πολυμετοχικότητα.

Link to comment
Share on other sites

το θεωρώ διαφορετικό στην ελλάδα, διότι έιναι..τόσο απλά...αν νομίζεις ότι ευνοήθηκα οκ, άποψη σου...τώρα το να με συγκρίνεις με το ΠΟΚ και να με λες ότι έγινα ίδιος, μάλλον δεν ξές τι εστί ποκ και τι έχει κάνει :/

Δεν με ταΐζουν χορταράκι Μακεδονίας, οπότε ναι δεν ξέρω. Ξέρω απλά ότι δεν με ενδιαφέρει γενικότερα το χορταράκι διότι έχω βαρεθεί να βλέπω διαγωνισμό χόρτου. Η κάθε εφημερίδα και η κάθε ανακοίνωση από την κάθε ομάδα δεν είναι τίποτα άλλο από ένα ματσάκι χόρτο για τον κάθε οπαδό που περιμένει με αγωνία να το μασήσει. Είναι ποιο οικονομικό και ποιο αποτελεσματικό από το να φτιάξεις ακαδημίες, να δώσεις εν λευκό για 2-3 χρόνια την ομάδα σε έναν προπονητή ή να φέρεις 2-3 σωστούς παίκτες στην ομάδα και όχι 2-3 παλτά που πρότεινε το φιλαράκι manager του τάδε προέδρου.

Υ.Γ. Λίγο ακόμα και θα με λένε "Duracell spammer".

Link to comment
Share on other sites

Άλλοι μπορεί, εγω προσωπικά όχι.

Γουστάρω απολύτως καθαρό πρωτάθλημα, και ας το πάρει ο καλύτερος.

Προσωπικά δεν γουστάρω Τζίγγερ γιατί είναι μεγάλος τσιφούτης, λαμόγιο, και αδιάφορος σε βαθμό χαζομάρας ( βλέπε πόσο σκατά τα έκανε με την ΓΗΠΕΛ και το γήπεδο το οποίο και "ήθελε" πολύ ).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.