Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

καλά όπως νομίζετε ...

Δεν νομίζουμε. Απλά είναι τα πράγματα, ο Kirilenko είναι ένας super παίχτης για την Ευρώπη αλλά δεν είναι και ο LeBron. Μην τρελαθούμε τελείως. Για τον Παναθηναϊκό, μεγαλύτερο πρόβλημα είναι πως θα αντιμετωπίσει τον Krstic παρά τον Kirilenko.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ολόκληρη η ΤΣΣΚΑ φέτος είναι ασταμάτητη...κυριολεκτικά έχω δει τα περισσότερα παιχνίδια της (και εναντίον ΠΑΟ) και μπορώ να πω οτι σίγουρα θα το πάρει...ο κιριλένκο για μένα είναι περισσότερο bait...παίζουν άμυνα όλοι εκεί και έχεις εναν sved ο οποίος δεν υπάρχει μεγάλο ταλέντο, εναν χριάπα που βάζει καλάθι από παντου και σισκα και κρστιτσ και και...:hang3:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ολόκληρη η ΤΣΣΚΑ φέτος είναι ασταμάτητη...κυριολεκτικά έχω δει τα περισσότερα παιχνίδια της (και εναντίον ΠΑΟ) και μπορώ να πω οτι σίγουρα θα το πάρει...ο κιριλένκο για μένα είναι περισσότερο bait...παίζουν άμυνα όλοι εκεί και έχεις εναν sved ο οποίος δεν υπάρχει μεγάλο ταλέντο, εναν χριάπα που βάζει καλάθι από παντου και σισκα και κρστιτσ και και...:hang3:

Ο Khryapa δεν έχει επανέλθει στο επίπεδο που ήταν πριν τον τραυματισμό και ο Σίσκα ουδεμία σχέση το 2007-2010.

Η δύναμη πυρός είναι Krstic/Kirilenko/Svhed και τον Teodosic να τον έχουμε δει καλύτερο αλλά και πολύ χειρότερο.

Πιστεύω θα προσπαθήσει να περιορίσει τον Svhed και τον Krstic. Θέλει και λίγο τύχη να μην ξεσκιστούν στα τρίποντα. Δεν είναι τόσο δύσκολο όσο φαίνεται. Και μην ξεχνάτε ποιον έχει στον πάγκο, όχι ο Παναθηναϊκός, η CSKA.

Παίχτες κλειδιά για τον Παναθηναϊκό, Batiste Διαμαντίδης Sato και οι -ογλού.

Υπνάουσκας FTW

60% CSKA / 40% εμείς

Link to comment
Share on other sites

Καθε βδομαδα ειναι οτι να ναι στην Super league, και με οσα γινονται εχουμε γινει ρεζιλι! Ακομα και το οτι νικαει ο Παο με 3-0(OMFG) και χανει ο ΟΣΦΠ απο την ΚΕΡΚΥΡΑ στο Καραισκακι και ο "προεδρος" το παιζει νταης στους παιχτες, ουτε σε σεναριο ταινιας!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παραειμαστε αστειοι για να στησουμε παιχνιδι...τραγικοτητα απο μονο του αποτελει

το οτι καθε ομαδα χρησιμοποιει απο 20 παιχτες μινιμουμ σε ενα διαστημα 5 μηνων οποτε αποδοση

σταθερη δε παιζει να υπαρξει...η ατρομηταρα φετος και ο λεβαδειακος στα ματια μου φανηκε να εχουν ενα συνολο.

Μετα ολοι οι αλλοι χαροπαλευανε με πολυ τυχαια αποτελεσματα...

Link to comment
Share on other sites

Η πολυ σκεψη δε κανει καλο.

Θες να πεσεις; Πεσε! Μην το σκεφτεσαι!

Εχεις στο πρωταθλημα σου τους επαγγελματιες, δεν δικαιολογεισαι!

Oσο το σκεφτεσαι τοσο πιο ψευτικο θα δειχνει.

Απροπονητε στο πεσιμο.

Αισχρος.

Εμεις χειροκροτουμε μονο οσους πεφτουν με στυλ και χαρη.

Κοιταχτε κατασταση....

Βούτηξε (;) για πέναλτι ο Ρονάλντο! - Παράξενα - SPORT 24

Link to comment
Share on other sites

Εμενα λογικο μου ακουγεται...τουλαχιστον οι δικες μου πετρες γελανε εδω:

H Ρεάλ αφαίρεσε το σταυρό από το σήμα της! - Παράξενα - SPORT 24

Εμένα πάλι μου φαίνεται λογικό αυτό αλλά όχι η αθώωση του 'Άρη. Δηλαδή αν κάποιος τραυματίζεται στο γήπεδο από ρίψη αντικειμένου θα περιμένουμε την γνωμάτευση του γιατρού για το αν θα τιμωρηθεί η γηπεδούχος ομάδα; γελοιότητες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.