Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Κανεις Παναθηναικος δεν εχει γραψει ακομα απ οτι βλεπω:) Ευτυχως που φετος εφοδιαστηκα με χαπακια και πολλες πανες ακρατειας!! Τι γινεται φετος ρε παιδια? Ουτε παιχνιδια τηλεθεασης να παιζανε:dance3::dance3:

εντιτ:Με προλαβε και με καλυψε με τις εικονες του ο Φραγμας!!! Σειρα εχει η CSKA

post-9719-1416076012,6206_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλω να σας χαλάσω το πάρτυ αλλά την φετινή ccska δύσκολο εώς αδύνατο να την περάσετε ...βέβαια who knows

την γλυτωσε 2 φορες....την τριτη θα δειξουμε χαρακτηρα και θα νικησουμε....για αυτα ζει ο παο....

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει ποιος θα μαρκάρει ποιον.τα ίδια λέγαμε και πέρσι με το ποιος θα μαρκάρει τον βλάκα τον Ναβάρο και τον έκανε κόσκινο ο καλάθης.

Είναι 2 μάτς και όλα γίνονται ανάμεσα σε τόσο μεγάλες ομάδες.

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει ποιος θα μαρκάρει ποιον.τα ίδια λέγαμε και πέρσι με το ποιος θα μαρκάρει τον βλάκα τον Ναβάρο και τον έκανε κόσκινο ο καλάθης.

Είναι 2 μάτς και όλα γίνονται ανάμεσα σε τόσο μεγάλες ομάδες.

Τι εννοείς 2 ματς ?

1 αγώνας είναι ο ημιτελικός, δεν είναι στα 2 games.

Link to comment
Share on other sites

nba....και τεννις...ας μην υπαρξει εκει unicef και respect...

Aν μου πεις οτι υποστηριζεις και Lakers στο ΝΒΑ... θα εξακολουθω να μηv καταλαβαινω για ποιο λογο δεν συμπαθεις τις ομαδες που τις σπρωχνουνε οι διαιτητες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

δεν αντιλέγω, απλά φέτος ειδικά δύσκολα ...ασ πούμε δεν νομίζω να μπορεί κανείς να μαρκάρει kirilenko XD

Ξαναδές το πρώτο ημίχρονο του αγώνα του πρώτου γύρου στο ΟΑΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

και να το δω τι θα καταλάβω? -_-

Μάλλον θα δείς ότι ο Κυριλένκο τουλάχιστον στα πρώτα 2 δεκάλεπτα ( δεν θυμάμαι καλά τον αγώνα, μπορεί να έγινε και το ίδιο και στα άλλα 2 ) δεν έκανε σχεδόν τίποτα, και τον είχανε περιορίσει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.