Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Εμενα μου αρεσει ο μεσι στη γουαρδιολα εποχη, χειροτερος και

απο τον καραγκουνη στις βουτιες.

Βλεπεις τον μπουσκετς τον σαντσεζ εχουν ενα στυλ.

O μεσι τι καθεται και κανει θεατρα αφου δε μπορει, εκει σα να πεφτει

κανενας απο τους τζακας σε κανα βαλτο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα εχει γινει αυτο που ειπα.

Αλλα ας το λήξουμε εδω λοιπον το θεμα γιατι κανενα λογο δεν εχω να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σας.

Δεν έχεις κανένα λόγο, αλλά έρχεσαι.

Αλλά εφόσον το λες, πρέπει και να το δείξεις, στείλε μου με ΠΜ για ποιο πράγμα μιλάς για να μην συνεχίζουμε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

φίλε φράγμα +φωνώ σε γενικές γραμμές , εκτός απο το 2ο πέναλτυ..αυτό δεν το δίνεις για κανέναν λόγο..άμα το έδινες αυτό στην αγγλία θα παίζονταν 100πέναλτυ σε κάθε αγωνιστική...και δεν υπάρχει για εμένα αυτό που λές για τον puyol..σιγά μην του έκανε kai pick N roll :p ..πιστεύω ότι η απόφαση ήταν αυστηρή εώς εκεί που δεν πά...γιατί κανονικά σε κάθε ματς θα πρέπει να τα δίνουν αυτά μπας και δικαιωληγήσουν τίποτα...Α και για να μην με πείτε κομπλεξικό, τραγικό ήταν και το πέναλτυ της chelsea..κρίμα και η μπενφίκα ίσως την έκανε την ζημιά

Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ κρίμα.... τα δυο έφυγαν με τη σύγκρουση και το άλλο το ξερίζωσε ο ίδιος με το χέρι του και το πέταξε κάτω:fie:

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο θριλερακι ,μας την εβγαλε την ψυχη.

Του πεταγα ασπιρινες μεσα στο στομα τοu father μπας και την παλεψει:p

Μαρεσε που κοροιδευαμε τους γαυρους οτι εκαναν σαν μουρλα οταν περασαν:dance3:

Χειροτεροι ειμασταν εμεις:p

Link to comment
Share on other sites

Κανεις Παναθηναικος δεν εχει γραψει ακομα απ οτι βλεπω:) Ευτυχως που φετος εφοδιαστηκα με χαπακια και πολλες πανες ακρατειας!! Τι γινεται φετος ρε παιδια? Ουτε παιχνιδια τηλεθεασης να παιζανε:dance3::dance3:

εντιτ:Με προλαβε και με καλυψε με τις εικονες του ο Φραγμας!!! Σειρα εχει η CSKA

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=4oK-AxqfmRk]National Russian Hymn Lyrics - YouTube[/ame]

:p

Απιστευτος υμνος παρεμπίπτοντος.

πολυ εξυπνο να χασει τη δευτερη βολη;)

Περασε λιγη ωρα μεχρι να καταλαβω οτι επίτηδες την εχασε.Ιδιοφυές indeed!

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

πολυ εξυπνο να χασει τη δευτερη βολη;)

Ομπράντοβιτς: Σκέφτομαι να φύγω! - Euroleague - SPORT 24

Ρωτήθηκε επίσης για το αν ο Διαμαντίδης έχασε εσκεμμένα την βολή στο τέλος για να κερδίσει ο Παναθηναϊκός περισσότερο χρόνο: "Όχι… δεν είχε ταιμ άουτ η Μακάμπι, οπότε θέλαμε και την δεύτερη βολή για να έχουν επαναφορά κάτω από το καλάθι".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.