Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

οποιος βρει καμια φωτο τη θελω εε:mobile1:
H φαση με τον σαρας,πιρουετα-προσποίηση1-προσποιηση2-αλματακι σουτ θα μου μεινει.

Ουτε μπαλαρινα ετσι.

Αν έχω καταλάβει καλά τι λέτε τότε fast forward στο 37:00

Νόμος για ΑΕΙ | video , όλα τα video | MEGA TV: MEGA ΓΕΓΟΝΟΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε το δωσανε το Ευρωπαικο ηδη στον ΟΣΦΠ και γινεται χαμος? :):):p

Πλακιτσα:)

χαχα καλο!:p

Ευτυχως που δεν πηγαμε Ρουμανια γιατι εκανα οικονομια για Τουρκιααααα...:T:

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχα τωρα βλεπω τι εγινε στο σεφ μετα το τελος του αγωνα.Πολυ ευκολα ενθουσιαζονται αυτοι οι γαυροι,σαν μικρα παιδια που παιρνουν στα χερια τους το χριστουγεννιατικο δωρο.

Πολυ κατωτερη των περιστασεων η σιενα.Και να πεις οτι δεν εχει υλικο.Και αν περιμενεις τωρα απο τον ζηση να σου παρει τα μεγαλα σουτ στο τελος των αγωνων...καταδικασμενος εισαι

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

χωρίς να θέλω να γίνω κακός ίσως, +φωνό 100% με τον jesus(όχι de nada xD) ...η σιένα ποτέ δεν έπαιξε μπάσκετ...κάτι σαν την μακάμπι στο πρώτο ματς .. τέσπα άντε να δούμε τελικό τσσκα-μπαρτα , γιατί δεν πιστεύω να υπάρχει κανένας που να νομίζει το αντίθετο :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με τον ολυμπιακο που εβλεπα στην αρχη της σεζον, δεν πιστευα οτι θα περασει καν την πρωτη φαση. Οποτε ειμαι ευχαριστημενος που εφτασε ως εδω, γιατι μπορει να ενθουσιαστουν οι Αγγελοπουλοι κ να ριξουν παλι χρημα στην ομαδα, ελπιζω μονο σε καλες κινησεις και οχι παιχτες στυλ Τσιλντρες...

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγώ λέω να γίνει τελικός ΠΑΟ-ΟΣΦΠ μέσα στην Πόλη και να στείλουμε όλους τους επιστήμονές μας (και των 2 ομάδων) με τρένα, καράβια, αεροπλάνα να γίνει αλληλοσπαραγμός με τους τούρκους ματατζήδες. θα λύσουμε το πρόβλημα της βίας στα ελληνικά γήπεδα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

χωρίς να θέλω να γίνω κακός ίσως, +φωνό 100% με τον jesus(όχι de nada xD) ...η σιένα ποτέ δεν έπαιξε μπάσκετ...κάτι σαν την μακάμπι στο πρώτο ματς .. τέσπα άντε να δούμε τελικό τσσκα-μπαρτα , γιατί δεν πιστεύω να υπάρχει κανένας που να νομίζει το αντίθετο :p

zots.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω Γιωργο! Βασικα δεν χρειαζονται οι Τουρκοι ματατζηδες στην αρχη. Τους αφηνεις μονους στο γηπεδο μολις αρχισουν και οτι περισσεψει το αναλαμβανουν μετα...

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.