Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Αρχίσαμε με τους γαύρους τώρα. :fie: Πήρατε 6ο ευρωπαϊκό. Κάτι καλύτερο δεν μπορούσες να βάλεις; :slap:

Από το άρθρο στο in.gr είναι. in.gr - Παναθηναϊκός - Εξάστερος Παναθηναϊκός, πρωταθλητής Ευρώπης με 78-70 επί της Μακάμπι - Αθλητισμός - Μπάσκετ - Ευρώπη - Ευρωλίγκα

Δεν φταίω εγώ :p

Link to comment
Share on other sites

γιατι σε αλλες χωρες δεν βλεπουμε τετοια φαινομενα?(ισπανια)

χαλαρωστε και το αθωο πειραγμα(μην φτανουμε σε ακρότητες) μεσα στο προγραμμα ειναι.

ναι η ομαδα μου πηρε το εκτο ευρωπαικο και θα παρω τηλεφωνο το φιλαρακι μου που ειναι γαυρος να του την πω.:p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτα πράγματα αυτή η ομάδα.

για την μετάδοση της ΝΕΤ δεν ξέρω γιατί είδα το ματς στο ΝΟΒΑ.αυτοί οι 2 φωστήρες της νετ δεν παλεύονται.

Link to comment
Share on other sites

Άκουσα ότι οι φανέλες των παικτών από του χρόνου θα πρέπει να είναι μακρυμάνικες, αληθεύει;

Γιατί αρχίζει λέει να λιγοστεύει ο χώρος που μπαίνουν τα αστέρια :trollface:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Περηφανεια για αυτη την ομαδα.Μπραβο τους,αξιοι να φορανε αυτη την φανελα.:T:

Ομπραντοβιτς για μενα συνεχιζει να ειναι το 51% της επιτυχιας της ομαδας τοσα χρονια.

51 μονο; Ειναι ΚΑΤΙ με στιγμα ΕΛΛΑΔΑΣ που παει καλα...

κατι στο 80-90 % βαλε...

Link to comment
Share on other sites

ο Ζοτς οκ είναι ο κορυφαίος.Όλοι το ξέρουμε.Αλλά η επιτυχία είναι σε αυτούς που τον έφεραν και του έδωσαν τα κλειδιά να κάνει το απόλυτο κουμάντο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.