Jump to content



Μηχανοκίνητος Αθλητισμός


astrolabos

Recommended Posts

Aν και πιστευω οτι ο V12 412Τ2 της Ferrari εχει τον καλυτερο ηχο που εχω ακουσει μεχρι τωρα σε μηχανη εσωτερικης καυσης.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=M1InrgZiv30&feature=related]YouTube - 1994 Scuderia Ferrari F1 V12[/ame]

Ισως τον αγγιζει ο V16 της BRM.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fZMPDCNyQxE&feature=related]YouTube - BRM V16 Engine Sound[/ame]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που συμπαθώ τον Vettel, αυτή η χειρονομία που κάνει με το δάχτυλο όταν βγαίνει πρώτος με κάνει να θέλω να βάλω το τηλεκοντρόλ μέσα στο μάτι μου και να το στρίψω

Δεδομένου ότι ο webber θα χάσει αύριο 2-3 θέσεις στην εκκίνηση θεωρώ πως ήδη γνωρίζουμε τον νέο Πρωταθλητή

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που συμπαθώ τον Vettel, αυτή η χειρονομία που κάνει με το δάχτυλο όταν βγαίνει πρώτος με κάνει να θέλω να βάλω το τηλεκοντρόλ μέσα στο μάτι μου και να το στρίψω

Δεδομένου ότι ο webber θα χάσει αύριο 2-3 θέσεις στην εκκίνηση θεωρώ πως ήδη γνωρίζουμε τον νέο Πρωταθλητή

:dance3::magic::dance3:

Link to comment
Share on other sites

όντως αν και εκείνη τη στιγμή φαινόταν σωστή η κίνηση του pit stop..

ξαφνικά άρχισαν και απέδιδαν τα μαλακα.. τι να πω..

ενα μεγαλο μπραβο στην ρεντμπουλ για το αυτοκινητο που εφτιαξαν φετος, θα θελα τον γουεμπερ να το παρει αλλα anyway..

η φερραρι καλο θα ηταν να μαθει απο τα λαθοι της και να φτιαξει το 11 καλυτερο μονοθεσιο.

αυτα.

Link to comment
Share on other sites

όντως αν και εκείνη τη στιγμή φαινόταν σωστή η κίνηση του pit stop..

ξαφνικά άρχισαν και απέδιδαν τα μαλακα.. τι να πω..

ενα μεγαλο μπραβο στην ρεντμπουλ για το αυτοκινητο που εφτιαξαν φετος, θα θελα τον γουεμπερ να το παρει αλλα anyway..

η φερραρι καλο θα ηταν να μαθει απο τα λαθοι της και να φτιαξει το 11 καλυτερο μονοθεσιο.

αυτα.

Δεν το έχει το ντομενικαλι φιλε μου. Έχε ξανακάνει τα ίδια φέτος. Δεν ξέρει από διαχείριση την ωρα του αγώνα.

Α ντομενικάλι πάρε μαζί σου και τον μασσα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.